Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Tzombi:] Blanka

Hozzászólások

(#1) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Pedig azt mondják, a hüllők nem igazán taníthatóak.
Neked ezek szerint sikerült.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2) Tzombi válasza philoxenia (#1) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Nem tanítottam, csak kialakult benne a „Pavlovi reflex”. (Szerintem)
Azt is mondják, hogy nem lát messzire, mégis követte az autókat a szemével.
Fogalmam sincs, hogy hogyan csinálta, de nagyon bájos volt, azzal két szép könyörgő szemével.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#3) 7


7
addikt

Aranyos történet. Én mondjuk megtartottam volna, ha akár csak egy kis esélyt látok rá, akár úgy is, hogy nem tud autókat nézni. No de a ti döntésetek volt, és biztos vagyok benne, hogy így volt a legjobb összességében. Azóta voltatok látogatni?

(#4) philoxenia válasza 7 (#3) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A Margitszigetet azóta ellepték a tarháló
ékszerteknőshordák, nem érdemes kimenni. :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5) Tzombi válasza 7 (#3) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Ne is mond! még most sem hevertem ki igazán a hiányát. Most, hogy felraktam az írást, előkerestem a képeket róla. :O
Majd minden tavasszal, és ősszel voltunk kint, csak egyszer nem "találtuk" meg. :W
Nem lehet nem eltéveszteni, ha ismered ezt a tavat, akkor a szobortól keleti irányba lévő nádas környékén lehet felfedezni. Ja! És Ő a legnagyobb! :)

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#6) Tzombi válasza philoxenia (#4) üzenetére


Tzombi
csendes tag

:)) :DD :C :C

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#7) ham_ válasza Tzombi (#6) üzenetére


ham_
tag

Egy fotót nem mutatsz róla ? :)

(#8) Tzombi válasza ham_ (#7) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Egyet? :F
Megkeresem őket, és felrakom valahová. Küldök egy privit, ha sikerül. :)

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#9) ham_ válasza Tzombi (#8) üzenetére


ham_
tag

Lehet többet is :)

(#10) Tzombi válasza ham_ (#9) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Sikerült végre!
Hát nem nagy szám, az oldal minősítése nem az olvasó feladata. :((

Szóval itt találhatod meg a képeket, sajnos több képem elveszett a nem rendszeres mentés, és a géphalálnak köszönhetően. :W

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#11) ham_


ham_
tag

:C

(#12) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

Egyébként mintha ki lenne írva a szigeten hogy tilos állatokat elhelyezni a tavakban. Betegség meg ilyenek miatt...

...csak én vagyok helikopter?

(#13) philoxenia válasza Sethdobaloah (#12) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Leállatoztad Blankát ? Védd magad vazze ! :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14) Tzombi válasza Sethdobaloah (#12) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Egyébként valóban ki van írva. Ehhez képest mégis elég nagy a populáció.
Mondjuk hülyén is nézne ki, ha mindenki odavinné ki a megunt kis kedvencét. Talán ezért írták ki.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#15) Tzombi válasza philoxenia (#13) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Köszi! Ez jólesett! Majd tavasszal megmondom Blankának, hogy már is kedveli! :)

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Tzombi:] Blanka
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.