Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fene_vad


fene_vad
senior tag

hat ez nagyon durva. Kell.
Kivancsi vagyok Amazon es B&N mit lep.

(#2) Balinov


Balinov
félisten

apro eliras:

video feletti szovegreszben
"mellett egy évik is bírhatja,"

amugy kell kategoria, ennyiert meg plane!

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3) Kriza


Kriza
őstag

Nagyonkell!
Az USB hiánya azért eléggé nagy kár!
Csak nehogy felmenjen 10 körülire az ára, mire ideér... Bár még annyiért is elgondolkodtató...

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#4) Antibazsi válasza fene_vad (#1) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Csúsztatnak egy olyan vaskos borítékot, hogy azt is elfelejtsék melyik bolygón vannak.

Üdv, Balázs

(#5) PC-rev-RM válasza fene_vad (#1) üzenetére


PC-rev-RM
tag

Végre ez tényleg az, aminek hívják és annyiba kerül, mint amennyit ér. A ceruzaelem még egy érv mellette.
Mire a konkurencia észbe kap, ebből eladnak pár milliót.

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#6) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Nagyon jó árban van!

Kíváncsi vagyok, régi (nem okos) telefonokról hogy a bánatban tolok rá könyveket, esetleg PC-ről USB BT dongle segítségével? Csak mert nincs Androidos, sem iOS készülékem. :U
Ha ez megoldható, akkor rendelem is! :C

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8) Kov1024 válasza Balinov (#2) üzenetére


Kov1024
tag

javítva, thx

(#9) Jofi81 válasza macilaci78 (#6) üzenetére


Jofi81
őstag

Nekem is ez a problémám, csak Symbian-os telefonom van.

(#10) Lacces válasza Kriza (#3) üzenetére


Lacces
őstag

Az USB hiánya tényleg fájó, de én egy régi Symbian telefonnal áttudom húzni, azon BT.
10k szerintem nem lesz, mert német gyártmány, és arra nem vonatkozik az EU-s vám :) Természetesen a szállítási ktg és magyar áfa dob rajta, de én kábé 5k-ra lőnném be.
De ha ilyen áron adják jobb lesz ha belefog a cég a tömeggyártásba még ma :DDD
AA elem plusz BT, szerintem még ennyiért is bőven megéri.

(#11) Lenry


Lenry
félisten

oké, ezt hol lehet megvenni?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) cellpeti


cellpeti
veterán

jónak néz ki, majd utánna nézünk...

gondolom PC-ről is át lehet küldeni a cuccot BT-vel...

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#13) szp1


szp1
addikt

Ez nagyon jó cucc....még Németországból rendelve is megérné, hiszen se vám se ÁFA, levélként eljönne...ezt megvenném már csak azért is, hogy legyen!
Nem találtam a cikkben, e-ink lehet a kijelző? ( Mondjuk, ha nincs háttérvilágítás, akkor biztosan az..)

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#14) Anász


Anász
tag

az adatátvitel sima bluetooth-os küldéssel valósul meg, vagy csak a spéci progival lehet átküldeni az ebookokat?

“There's nothing more permanent than a temporary fix.“

(#15) bozig


bozig
tag

Tényleg nagyon jól hangzik, az a kérdés, hogy vajon PC-s BT-vel is lehet-e tolni rá a cuccokat, mert ez az okostelefon kiegészítő kategória egy kicsit problémássá teszi, de kell:) Én is olyan 5-ösre számítok, mire ideér.

Déjà vu: Állapotfüggő asszociatív paradoxon.

(#16) nevo válasza szp1 (#13) üzenetére


nevo
aktív tag

Remélhetőleg e-ink, és ha szállítással együtt is 5ezer alatt lehet hozzájutni akkor best buy lesz! :C

(#17) etejedu válasza szp1 (#13) üzenetére


etejedu
őstag

Eddig a Kindle-n gondolkodtam...
De már nem kell! :)

(#18) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Memory 4 GB. Number of books cached: Up to 5

ezt irja a hivatalos oldal

az oldalon fel lehet iratkozni emailre hogy mikortol hol lehet kapni:)

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#19) nevo válasza nevo (#16) üzenetére


nevo
aktív tag

A kérdés megválaszolva:

"making it the world's lightest 5" or 6" E Ink eReader available"

5" E Ink display with 8-levels gray scale and 800 x 600 pixels resolution

[ Szerkesztve ]

(#20) ludus


ludus
aktív tag

Valahogy hihetetlennek tűnik az egész...

[ Szerkesztve ]

(#21) tjb007


tjb007
nagyúr

Ennyiért gyakorlatilag kihagyhatatlan, amit megjelenik veszek is belőle kettőt (igaz van már ebook olvasóm).

(#13) szp1

"e-ink lehet a kijelző?"

[link] (Show Press Relase gomb)

(#22) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Legvékonyabb hogy lehet, ha ott van az alján az a vastag elemtartó?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#23) szp1 válasza tjb007 (#21) üzenetére


szp1
addikt

Köszi, már megtaláltam !
Remélem igaz a dolog és nem valami átverés, amint lehet veszek kettőt én is!

Tigerclaw : az ÁRA a legvékonyabb és ez a lényeg :D

[ Szerkesztve ]

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#24) Ptech


Ptech
őstag

Ez valahogy túl jól hangzik.

(#25) maross válasza Ptech (#24) üzenetére


maross
veterán

Igen, ez valahogy ugy hangzik, mint a par ezer forintos teljes erteku pc-k amelyek az afrikai gyerekeknek keszulnek, aztan valahogy mindig tobbszorose lesz a vegen. De nagyon jo lenne egy 5000 forintos keszulek a piacon, ceruzaakksival, nagyon szimpi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#26) Lenry válasza Ptech (#24) üzenetére


Lenry
félisten

nem kötelező minden jó dolognak drágának lenni :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27) Bici


Bici
félisten

"Erre a feladatra egy Bluetooth modul található a fedélzeten, ezen keresztül egy okostelefonnal párosítva oldható meg a fájlok átvitele."

iPhone-on hogy lehet BT-n file-t küldeni?

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#28) orbano


orbano
félisten

gondolom akkora lesz a kereslet, hogy úgyis felmegy az ára :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#29) atesss


atesss
addikt

hanem az alsó hengerbe két szabványos AAA méretű ceruzaelemnek alakítottak ki helyet.
Most akkor ceruza vagy AAA ? :U
Mert azért ez nem mindegy...

(#30) McSpy


McSpy
őstag

:Y 13$ ez nem semmi,de még a 10EU az is jó :C

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#31) Lenry válasza Bici (#27) üzenetére


Lenry
félisten

gondolom a megfelelő app segítségével

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#32) szp1 válasza McSpy (#30) üzenetére


szp1
addikt

Az pont ugyanannyi....a mai árfolyamon legalábbis.
Pontosítok : 12,9 USD = 10 EUR

[ Szerkesztve ]

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#33) Mumukuki válasza Bici (#27) üzenetére


Mumukuki
aktív tag

troll on:

okostelefonról volt szó, nem ájfonról! ;]

troll off

ui: csak vicceltem ;)

[ Szerkesztve ]

(#34) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Kell!! Amúgy lehet kapni bluetooth usb sticket pchez?

lehet kb 1600Forinttól :)) Azzal működne?

[ Szerkesztve ]

(#35) fene_vad


fene_vad
senior tag

800x600, remelem a betumeret azert kicsire allithato, nem csak olyanra ami a videon van

(#36) QG


QG
tag

Minek hordanék a 4 colos telefonom mellé egy 5 colos olvasót? Akkor inkább maradok a kindlinél.

“Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge.'” ― Isaac Asimov

(#37) bteebi


bteebi
veterán

Hát az ára nagyon-nagyon rendben van, de 5" azért elég aprócska :(, és az USB-ért is kár. Ha kiadnának egy mondjuk 7" körüli változatot, mondjuk USB-vel (de akár anélkül is), akkor én simán kiadnék érte kétszer ekkora összeget is :DDD.

Egyébként egészen biztos, hogy nagyon népszerű lesz, pláne az árérzékenyebb piacon. Hogyha le tudnának belőle gyártani vagy egymilliárd példányt, szerintem arra is simán lenne kereslet :K. Ugyanakkor tegyük hozzá, hogyha 10 euróért is megéri nekik árulni, akkor mekkora haszon lehet akár egy Amazon Kindle-n vagy más, "normális" ebook reader-en, ami mondjuk tízszer ennyibe kerül? :W A 3G modem és a Wifi modul is csak pár dollárba kerül...

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#38) szp1 válasza soundsonic (#34) üzenetére


szp1
addikt

Lehet, kb 1500 Ft. ( Mondjuk nekem van itthon 2 db :) ).
A kérdés az, hogy egy android emulátorral működik-e az app. és a fájlküldés?
Mert akkor nem kéne telefonnal sz@rakodni.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#39) Z0mbi


Z0mbi
senior tag

hmm 5 col? az biza sovany. kicsit olyan ez nekem mint a vilag legkisebb 46 colos lcd je... (csak 32 col) :D

(#40) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Jó kütyünek tűnik, és 10EUR :Y Kell.
Egy dolog idegesít: csak bluetooth... Egy nyamvadt USB-t könyörgöm! Még mindig kijött volna 15EUR-ból, és azzal is tarolnának. Mobilról csak Androiddal lehet fájlt küldeni (alma, WP kiesik - talán WP8-tól lesz file transfer). Laptopomról meg még konkrétan semmit sem sikerült átküldenem bluetoothon, pedig mindent jól csináltam, de mindig hibára futott :DDD

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#41) PC-rev-RM válasza soundsonic (#34) üzenetére


PC-rev-RM
tag

Hát szerintem mindegy a cuccnak, hogy pc-ről vagy telefonról kapja a cuccot, nekem sincs egy e-könyvem sem a telómon.

A videó viszont borzasztó.

[ Szerkesztve ]

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#42) arn


arn
félisten

egy ilyen readernel mekkora az optimalis meret?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#43) vgergo


vgergo
aktív tag

Először megláttam, akkor én is best buy-nak tartottam, de mivel okostelefon kell hozzá, hogy a könyveket feltöltsem. Így már nem annyira jó vétel.

Ennek az előnye
- Aksija sokáig bírja
- vékony
- 5" kijelző (note/note2/S3... esetén már nem is igaz)

Okostelefon előnye
- 3g
- usb port
- wifi
- háttérvilágítás
- nem kell bluetooth szórakozni
- 1 kütyüvel kevesebb

(#44) soundsonic válasza szp1 (#38) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Köszi, közben átolvastam újra a cikket és mindenképp kell hozzá tablet vagy okostelcsi :( "Erre a feladatra egy Bluetooth modul található a fedélzeten, ezen keresztül egy okostelefonnal párosítva oldható meg a fájlok átvitele. Ehhez egy androidos alkalmazást kínál a gyártó, de már az iOS kompatibilis variáció is készülőben van." Wines változat kéne..

Az usb-t én is hiányolom mert bluetoothon keresztül feltölteni 4Gb-nyi könyvet az egy év lenne szerintem.. Az usb-s felár lenne a legkevesebb..

[ Szerkesztve ]

(#45) Ptech válasza maross (#25) üzenetére


Ptech
őstag

Nagyon jó lenne, és is vennék rögtön kettőt is ezen az áron, de valahogy nem hiszek a csodákban.
Valahogy nem látom, hogy hol a profit nekik ezen. Ha ilyen olcsón adják a hardvert, akkor valószínűleg a tartalmakon akarnak pénzt keresni, mindenféle DRM-es megoldásokkal.

(#46) orbano válasza PC-rev-RM (#41) üzenetére


orbano
félisten

a cikket olvasta a fórumozók közül valaki is? :D
eléggé jól ki lehet belőle hámozni, hogy egy spéci app segítségével lehet rá BT-vel filet másolni. tehát tök mindegy, hogy működik-e a szabványos fileküldés, vagy sem. és ergo ezért NEM tök mindegy, hogy PCről küldöd-e, amihez nincs app, vagy Adroidról, amihez van, vagy iPhoneról, amihez lesz.

A vér nem válik VAZZE!™

(#47) Solicidium


Solicidium
aktív tag

Na most ha még kiderül, hogy jpg-t is beolvas, kissé befordulok, tekintettel arra, hogy most érkezik a paperwhite-om majd tízszer ennyiért...

(#48) anaqer válasza QG (#36) üzenetére


anaqer
veterán

Feltehetőleg ezt nem azoknak szánják, akik már rendelkeznek Kindle-vel... :U

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#49) Apika


Apika
Közösségépítő

Ez az ár már 'pofátlanul' olcsó.... :Y

(#50) orbano válasza Ptech (#45) üzenetére


orbano
félisten

egy ilyen cucc technológiailag szerinted mennyivel fejlettebb egy kínaipiacos handheld tetris játéknál, ami 15 évvel ezelőtt is 100ft volt darabja? semennyivel. gondolom ennek megfelelően alakul a bekerülési értéke is valahol 1 és 10 forint között :D a boltjuknak meg kiváló reklám egy ilyen készülék. gondolom az app is majd olyan lesz, hogy felkínálja a saját boltjuk könyvét. nem hinném, hogy DRM-mel elrontanák a dolgot, fölösleges.

A vér nem válik VAZZE!™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.