Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maxentius


Maxentius
addikt

Hát igen, muszáj Ázsiára is figyelni, ahol a legtöbben használnak ehhez hasonló kialakítású mobilt... :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#2) Benőke


Benőke
őstag

Mondjuk a képen pont érintő kijelzős teló van. :D

(#3) #51736960


#51736960
törölt tag

én is most váltottam vissza, két érintős teló után egy gombos samsung s5610.
hát mit mondjak, elég nagy megkönnyebbülés...

bár a twittert továbbra is lesz**om :D

[ Szerkesztve ]

(#4) lakatostomi


lakatostomi
tag

Hát szerintem aki twitertmeg facebookot akar használni az már érintős androidos telefont vesz, kapni 20k-ért is kártyásan.
Felesleges szenvedni ezekkel a gombos telókkal. Ha valakinek csak telefon kell akkor jó.

(#5) Maateeo


Maateeo
aktív tag

hasznos. a facebookosat anno sokat használtam. JAVA alapú ugyan, de fényévekkel jobb mint a netes.

lakatostomi: Ez szerintem hülyeség. Azoknál a telefonoknál még a fizikai gombsoros feature phone is gyorsabbak.

[ Szerkesztve ]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#6) lakatostomi válasza Maateeo (#5) üzenetére


lakatostomi
tag

Nem rossz telefonok vannak már az alsó kategóriában se, nem olyan mint nekem volt annó az lg gt540 ami egy kezdetleges szar volt.
X8at is lehet kapni jó áron, nem rossz kis készülék, nembezsélve a zte huawei készülékeiről.
A gombos telefonokra meg halál :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) Szmájler


Szmájler
csendes tag

Hát ha már valaki annyira twittelni vagy facebookozni szeretne akkor már értelmesebb egy qwerty nem? :) leglaábbis nekem ez a logikus. Könyebb vele bepötyögni szöveget mint érintő kijelzőn

(#8) Maateeo válasza lakatostomi (#6) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Dehogy halál! Épp, hogy szükség lenne rájuk, csak mivel a touch a trend, ezért a candybar meg a slide telefonok csak a nagyon alsó kategóriába vannak. Nekem hiányoznak.. mindmáig nagy álmom egy E66-os Nokia...

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#9) Benőke válasza lakatostomi (#6) üzenetére


Benőke
őstag

"A gombos telefonokra meg halál "

Pont hogy szükség lenne rájuk egy rétegnek.

Sokkal több hátránya van egy divatos evezőlapátnak mint amennyi előny származik tőlük. Nagyságrendekkel több figyelmet érdemelnének a gombos telefonok szerintem. Megvan az a réteg akinek a régi telefonja van és pont azért nem cserél mert egyszerűen nincs mire...

(#10) Benőke válasza Szmájler (#7) üzenetére


Benőke
őstag

Na jahm igaz.
Egy bökkenő van. Használható qwery telefont egyedül a BB gyárt.
Más gyártónak csak elvétve akad valami, de többségben szutyok az összes.

(#11) Szmájler válasza Benőke (#10) üzenetére


Szmájler
csendes tag

Nokia E6 :) Remek a kijelzője, könynen használható gombsor, és a Nokia Belle-el sincs baj. Aki ilyet vesz az úgyse azért veszi hogy villogjon hogy neki 4magos processzora van. Próbáltam az E6 ot Belle-el és nemtaláltam kivetni valót. Amire kitalálták azt tökéletesen hozza szerintem :)

(#12) Benőke válasza Szmájler (#11) üzenetére


Benőke
őstag

Alapvetően igazad van. Nem vettem számításba...
Van egy két nyavalya vele, de együtt lehet vele élni.

Egyetlen igazi komoly bajom van csak vele, iszonyatosan ronda...
Bár szerintem mostanában kemény kihívásokkal küzd a nokia design.

Ez így még mindig csak egy telefon. Kevés.

(#13) Szmájler válasza Benőke (#12) üzenetére


Szmájler
csendes tag

Ez a rondaság ez egyénfüggő. nekem például kifejezetten tetszik. De tényleg nem nagyon van más ilyen telefon (ami értelmes is) =( nemértem miért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.