Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

Jónak néz ki! Ha hozza a LIS színvonalát, akkor számíthatnak a pénzemre.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) Wesder


Wesder
félisten

Jó lesz ez.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) NOKA32


NOKA32
aktív tag

Az egyik kedvenc kiadóm számomra hatalmas élmény volt a Remember Me játékuk pár éve . NeoPárizs nagyon hangulatos kis játéktér volt, ahol látszodott a nyomor és gazdagság közti különbség.

[ Szerkesztve ]

(#4) laceszgamer


laceszgamer
addikt

A sztori nekem totál az Alan Wake-ot juttatta eszembe. :D Oké, telejsen más keret, de végül is, ott is ilyesmi az eleje, egy teljesen értelmetlen szituációból kiindulva kell kibogozni a történéseket. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#5) zolomon17 válasza NOKA32 (#3) üzenetére


zolomon17
senior tag

A kiindulópont kísértetiesen hasonlsó, azt mondanám - ráadásul a pár napja kiadott Vampyr játékok is így kezdődik, csak pepitában :K

A LiS számomra kicsit meglepő módon beárnyékolja a Remember Me-t, pedig az az igazi gyöngyszem. Mikor játszottam, azt hittem, hogy a LiS volt előbb és a RM jött több pénzből, szebb grafikával még összetettebb játékmóddal, ami az események visszatekergélését illeti.

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.