Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Postas99 válasza Somatom (#50) üzenetére


Postas99
senior tag

Ma lecsekkolom.

(#52) Postas99 válasza Postas99 (#51) üzenetére


Postas99
senior tag

Sajnos Chrome Cast csak félig megy Vanilla droid alatt.

(#53) Somatom válasza Postas99 (#52) üzenetére


Somatom
veterán

De, nem a CC lenne a lényeg, hanem a képernyőtükrözés net nélkül.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#54) user01


user01
aktív tag

(#55) róland válasza user01 (#54) üzenetére


róland
veterán

Gyakorlatban mennyire használható ez a TV stick? (Nagyon lassú az 1/8 GB RAM/ROM miatt?)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#56) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Tegnap érkezett meg, este ki is próbáltam, igaz hang nélkül, csak monitorra tudtam rádugni. Paráztam az 1GB RAM miatt, de egyelőre nem érződik, a Youtube szépen ment.
Ma ki lesz próbálva hanggal és Netflix-el is.

A beállítás gyors, egyértelmű (különösebb IT tudás nélkül is szerintem, bár nekem az pont adott). Egyből talált is az Android frissítést. A távirányító fapados, egyből reagál.

Alapvetően erre lett véve, de majd próbálgatom, miket tud még.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#57) mcfing


mcfing
csendes tag

Xiaomi Mi TV Stick EU Android set-top boxom folyton eldobja a wifit -t, bár eddig csak HBO GO -nál tapasztaltam 5.1 hibával. Marha idegesítő :(
Valakinek valami ötlet arra, hogy ez a termék vagy a HBO hibája?

(#58) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Próbálta valaki a TV Stick-et telefonról irányítani? Infra nincs, de azt írja a Xiaomi TV app-ja, hogy működik wifin is, de nekem nem látja. BT-n párosítható a stick a telefonnal, de az meg nem jó semmire látszólag (a gyári távirányító is BT-n megy amúgy).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#59) Apa+Fia


Apa+Fia
aktív tag

Másnál se találja a Mi tv stick Play áruházba mindigtv go-t?

Apa csak 1 van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.