Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tüzi

[link]

ugye mennyivel másabb ez, mint a lelketlen laptopok?
:DDD

videóért köszönet jár a blog írójának

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#2) moonlight115 válasza Tüzi (#1) üzenetére


moonlight115
tag

Ez a komment! :))

"Tamás Balogh 3 days ago
One of my Czech friend translated it for me:
The important part:
Teacher: "After every sentence I'll stop and wait for you and you can write informations....When I was young I have this machine too"
student: "I am repeating this grade cause I'm very slow"
Reply ·2 "

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#3) Thunderzolee

Emlékszem ezekre, jellegzetes hangja volt, amikor azt a kart meghúzva kiadta a jegyet.
És valóban pont ugyanúgy éreztem én is, amikor még nem értem fel talán a kormányig se, és hasonló ámulattal figyeltem én is a sofőr bácsit amint kezelte. :B

Érdekességképp:
Jegykiadó gépet a KGST nem gyártott, így Magyarországon is a korábbi évtizedben bevezetett kalauz nélküli közlekedésben a gépkocsivezetők a svéd ALMEX cég mechanikus jegynyomtatóját a gépkocsivezetők által „vasmarcsának” nevezett készüléket használták. Ennek a gépnek a gyártását a ’80-as évek közepén az ALMEX megszüntette és elektronikus gépet kezdett el gyártani.

Nincs róla video, milyen hangja van?

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) Totya_77


Totya_77
csendes tag

Hali,

épp most akadt rá a cikkre: nosztolgia ezerrel! :C
Nénha-néha felbukkannak ilyen kincsek a különböző aukciós oldalakon,
érdemes ott is körbenézni. Pl. felvenni a kapcsolatot ezzel a hirdetővel:
http://auto-motor.vatera.hu/veteran_jarmu_alkatresz_felszereles/egyeb/almex_aeg_jegykiado_volan_ikarus_55_faros_tahograf_1729009859.html

Üdv: Totya

(#5) Retiro válasza Thunderzolee (#3) üzenetére


Retiro
újonc

Üdv!

Ha gondolod nézz rá!
http://youtu.be/Egug0HtWp18 :DD

(#6) Látnok


Látnok
aktív tag

Én is imádtam Őket! Mondjuk én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy van is az előttem lévő vitrinben két darab. :)

Azonban önző vagyok, és nem adom el őket, főleg mert két különböző típusról van szó.

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.