Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Gratula, nagyon jó teszt, ha nekem is lesz ilyen sok pénzem akkor majd én is intézek ilyen hűtést :D

<-ƘƘ->

(#2) hakos1987 válasza Kendek (#1) üzenetére


hakos1987
őstag

köszönöm! Ha tudok segíteni szólj csak! tegnap kaptam egy privátot, hogy vízhűtésbe szeertne vágni, procit, NB-t akar hűteni, mit érdemes, kész rendszer, vagy összeállítani...
azt hitte belekerül majd 60-70K-ba... összeraktam neki, ráadásul olyan és akkora radival, hogy teljesen passzívan elvinné a rendszerét.... mennyibe lenne?! 23K!!!

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#3) Grigorisz


Grigorisz
aktív tag

hehe kipróbáltam ezt a szőröskrumplis progit melóhelyen a gépemen....4 fps átlag :D

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#4) hakos1987 válasza Grigorisz (#3) üzenetére


hakos1987
őstag

jah, de közben figyelted a hőmérsékletet is? :DDD

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#5) ttower válasza hakos1987 (#4) üzenetére


ttower
aktív tag

előző cikkel mi volt a baj?

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#6) hakos1987 válasza ttower (#5) üzenetére


hakos1987
őstag

ott csak rivatunerrel monitoroztam, és cak 1 GPU-t, itt viszont most processzor magjainak kihasználtságát, külön-külön a GPU-kat hőmérséklet, kihasználtság szerint, valamint a képeket áttettem egy másik oldalra, hogy gyorsabban lehessen elérni, és kibővítettem egy 3dmark Vantage teszttel is! remélem kielégítő a válasz:))

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#7) #06658560 válasza hakos1987 (#6) üzenetére


#06658560
törölt tag

A kepek hatarozottan gyorsabban megjelennek. Kosz az ujrazasert.

(#8) hakos1987 válasza #06658560 (#7) üzenetére


hakos1987
őstag

szívesen, inkább +1 óra munka, mintsem fölösleges legyen az egész! :R

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#9) rup1u5


rup1u5
nagyúr

jó írás! :C
hiányolom, hogy nem tudtuk meg belőle mennyivel lett jobban tuningolható vízzel.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#10) hakos1987 válasza rup1u5 (#9) üzenetére


hakos1987
őstag

sajnos ezt én is hiányolom, mert hogy nincs hozzá rendes progi, ccc-ben az overdrive meg amennyit enged, annyira van húzva...
bár megjelent a RivaTuner 2.11, abban már lehet magonként tuningolni, csak akkor nem lesz powerplay, vagyis mindig azon az órajelen menne... teszt erejéig mondjuk lehet, majd kipróbálom, hogy mennyit megy maxra...

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#11) rup1u5 válasza hakos1987 (#10) üzenetére


rup1u5
nagyúr

egy tesztre kiváncsi lennék. :K

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12) ttower válasza hakos1987 (#6) üzenetére


ttower
aktív tag

ott van a szerkesztés gomb felül és máris bővítheted, képeket cserélhetsz, amit akarsz. ezért szvsz fölösleges volt egy új írást csinálni.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#13) butcher eu


butcher eu
senior tag

grat még 1szer a teszthez, az eredményhez, a confighoz, :C és remélem most sokáig tudod élvezni ezt a masinát. Jó Game-et. :DD

(#14) hakos1987 válasza ttower (#12) üzenetére


hakos1987
őstag

valóban, csakhogy logouton már sokadik helyen volt a listában, és aki csak prodhardvert használ, nem veszi észre, hogy újraírtam, de azért köszi, hogy szóltál!

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#15) hakos1987 válasza butcher eu (#13) üzenetére


hakos1987
őstag

köszi! tolom, amíg bírom :))

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#16) scope2007


scope2007
addikt

remek írás.. thx :))

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#17) hakos1987 válasza scope2007 (#16) üzenetére


hakos1987
őstag

köszi :R

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#18) Yso


Yso
tag

Szeva!

Grat az íráshoz. :D Lehet majd kereslek, ha a 4870-eseket vizesíteni kezdem. :B :R Most még csak a proc és az alaplap kerül a szerelő asztalra. :DDD

"Life is Learning, Learning is Sharing, Sharing is Life"

(#19) hakos1987 válasza Yso (#18) üzenetére


hakos1987
őstag

nyugodtan keress, szívesen segítek!

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#20) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ember!!
grat:R:R
szomorú vok h eladod,..de megértelek:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#21) hakos1987 válasza - = Zk = - (#20) üzenetére


hakos1987
őstag

sajnálom tesó, de a gépezet pörög tovább:)

köszi! :R

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#22) PH-User


PH-User
addikt

Gratulálok az íráshoz! :R

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.