Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) laskr99


laskr99
addikt

Jó ötletnek tűnik. Kicsit túl van biztosítva.

[ Szerkesztve ]

(#2) EVL2 válasza laskr99 (#1) üzenetére


EVL2
aktív tag

Ma nem divatos, de kedvező árazással engem meggyőznének, hogy tegyek velük egy próbát.

(#3) subaruwrc


subaruwrc
félisten

rendesen belehúztak az acx baki után :C

(#4) EVL2 válasza subaruwrc (#3) üzenetére


EVL2
aktív tag

Szerintem ez válasz akart lenni vagy inkább valamiféle biztosíték, hogy ez még 1x nem következik be.

(#5) #16939776


#16939776
törölt tag

Ez lenne az elvárható szint monitorozás, beavatkozás tekintetében, remélem nem csak a prémium termékek kapják meg ezeket a lehetőségeket.

A VRM hőmérsékletét vagy a PCB hőmérsékletét méri? mert van összefüggés a kettő között de nem 1:1-ben ugyan az.

[ Szerkesztve ]

(#6) gabriel26


gabriel26
tag

Mar kulfoldon teszteltek. Stock-on a regebbi 1080-as 3-5 fokkal huvosebb volt mint ezzel az uj hutessel. :))

(#7) subaruwrc válasza gabriel26 (#6) üzenetére


subaruwrc
félisten

az nem sok különbség főleg hogy valószínű nem egyezett a teszt környezet meg minden gpu más és más a szivárgási áram miatt.
plusz ha most a vrm hőjét is elvezetik rendesen és nem csak hagyják megfőni,az a gpu-val közös bordán meg is fog látszani
régóta nem a gpu hőmérséklet a lényeg

(#8) EVL2 válasza gabriel26 (#6) üzenetére


EVL2
aktív tag

Melyik pontján? Engem nem az lelkesít hogy majd jobb hűtést csinálnak, hanem hogy végre rendesen lehet monitorozni a kártya különböző részeit. :K

(#9) gabriel26 válasza EVL2 (#8) üzenetére


gabriel26
tag

Csak a gpu homersekletre emlekszem jayztwocent vagy awsomesauce videojat lattam youtube-on.
A kartyakkal meg voltak elegedve es gyonyoruek voltak, nem egy gigabyte g1 minoseg mar ranezesre sem. Valamint laposabbnak tunt a jelenlegi acx-hez kepest...

(#10) h-yle válasza gabriel26 (#9) üzenetére


h-yle
addikt

Majd ha jön a gamersnexus akkor lesz miről beszélni. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#11) Cydie válasza h-yle (#10) üzenetére


Cydie
csendes tag

Van :) http://www.gamersnexus.net/hwreviews/2799-evga-gtx-1080-ftw2-sc2-icx-in-depth-thermal-analysis

(#12) slayer006 válasza Cydie (#11) üzenetére


slayer006
addikt

[link]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#13) ledgeri válasza slayer006 (#12) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Na így kell egy bakit elfelejtetni, csak szivárogjon a nem csak top modellekbe, és megérte a kutatás-fejlesztés-design ráfordítást!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#14) papasoft80


papasoft80
tag

Ez ám a forradalmi újítás! Az 1000 éves MSI R6790-es kártyámon is 6 hőmérő pont van.
De az igaz, hogy nem lehet a ventiket külön szabályozni. Mondjuk értelme sem sok van talán, hiszen az nem vigasztaló, hogy az egyik csöndben van, de a másik visít.

mod: őszintén azt hittem, hogy ez már a mai kártyáknál annyira alap, hogy említést sem érdemel...

[ Szerkesztve ]

(#15) kenwood


kenwood
veterán

amelyik 5 evnel fiatalabb (nem ref) kartya visit, annal nagy a baj.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#16) kikikirly


kikikirly
senior tag

Hiányoltam ACX-nél a VRM hűtését. ,,Vacak" Gigabyte G1-en hűtve van,szóval ennyit a minőségről.EVGA kategóriánál alapnak kéne lennie,nem izgat a pár fokkal melegebb hűtő borda vagy GPU. Jár a piros ezért. :)

[ Szerkesztve ]

(#17) kenwood válasza kikikirly (#16) üzenetére


kenwood
veterán

Mi az Evga kategoriaja ?
1070-bol Az Acx olcsobb ,mint a Giga G1.
Szerint aZ Asus,Msi,giga,Evga egy kategoria.

Mindegyiknek vannak az atlagosnal jobban,es gyengebben sikerult szeriai,de olyan nincs,hogy az egyik marka mindig jobb a tobbinel.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.