Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Syl


Syl
nagyúr

Ennyit arról, hogy iOS-en az appok nem tudnak mindenhez hozzáférni... :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2) saelin


saelin
veterán

Jól ráállt a média erre a poke go-ra.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) kakuk.tamas válasza saelin (#2) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Mint annó az Ingress-re. Hol van az már... Szvsz, ez is egy fél év múlva sehol se lesz...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4) emvy válasza Syl (#1) üzenetére


emvy
nagyúr

> Ennyit arról, hogy iOS-en az appok nem tudnak mindenhez hozzáférni...

Totalisan felreertesz valamit. Ez olyan, mintha iOS-en kiirnad a Facebookra a GMail jelszavad, es utana a forumban leirnad, hogy jeee, iOS alatt is lehet privat adatot leakelni.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#5) Syl válasza emvy (#4) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem egészen.
Ha egy alkalmazás google azonosítással léptet be, akkor meghívja a kugli megfelelő oldalát. Az alkalmazás nem is kapja meg az adatokat. Ha meg mégis, akkor hol a híres Apple szoftverellenőrzés?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6) assemble válasza Syl (#5) üzenetére


assemble
addikt

"hol a híres Apple szoftverellenőrzés"?

Marmint a micsoda? :U Peldaul Jennifer Lawrence vagy Kirsten Dunst tudna meselni az almas ceg biztonsagarol. :DDD Amugy az apple nagyon szeret ugy csinalni, mint akinel olyan jo a biztonsag (meg mint aki annyira innovativ, de ez egy masik tema), de kozben nem szokott nehany het eltelni ugy, hogy ne talalnanak ujabb es ujabb kritikus biztonsagi reseket a telefonjaikon, a szervereikrol mar nem is beszelve. Valojaban a kanyarban nincsenek biztonsagban a google-hoz kepest - de meg a microsoft is joval elorebb van naluk. Cloud-os szolgaltatasokban meg total amatorok.

[ Szerkesztve ]

(#7) Syl válasza assemble (#6) üzenetére


Syl
nagyúr

>Jennifer Lawrence vagy Kirsten Dunst tudna meselni az almas ceg biztonsagarol

Igaz :DDD ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8) gabor7th


gabor7th
addikt

Ezek a fránya hibák valahogy mindig olyan jellegűek, hogy hozzáférést biztosítanak a cégeknek a felhasználók adataihoz.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#9) bLaCkDoGoNe válasza Syl (#1) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A lényeg, hogy elsőként hányhass sugárban egy almás topikban.
Van erre valami badge vagy achievement, amire hajtasz?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#10) emvy válasza Syl (#5) üzenetére


emvy
nagyúr

respekt

while (!sleep) sheep++;

(#11) Syl válasza bLaCkDoGoNe (#9) üzenetére


Syl
nagyúr

Remélem :P
Különben kárba vesznek azok az évek, amíg iPhone-om, iPadem és Macbookom volt :P

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#12) bigz válasza Syl (#7) üzenetére


bigz
tag

Az user error volt kemenyen, errol cikk is volt itt honapokkal ezelott.

[ Szerkesztve ]

I <3 Razer Mantis Control.

(#13) haxiboy válasza kakuk.tamas (#3) üzenetére


haxiboy
veterán

Ingress hol van? Rengetegen játszunk vele :DD

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#14) assemble válasza bigz (#12) üzenetére


assemble
addikt

Az apple mivel szokasahoz hiven megint felrebeszelt es tagadott, nem lehet biztosan tudni, hogy mi volt, de azert enyhen gyanus, hogy ennyire sok sztar csinalt ekkora user errort, raadasul csak naluk, csak akkor. En nem sokat adok egy olyan ceg szavara, amelyik tudvalevoen sportot uz abbol, hogy nagy nyilvanossag elott hazudik. Es minden bizonnyal az is total veletlen egybeeses, hogy egy durva icloud bruteforce sebezhetoseg pont akkoriban kerult nyilvanossagra - amirol raadasul az apple-t fel evvel elotte tajekoztattak, ennek ellenere a kisujjukat sem mozditottak.

(#15) Béééla válasza kakuk.tamas (#3) üzenetére


Béééla
őstag

Vannak itt olyanok is, akik alhangon 10-15 éve várnak egy ilyen játékra, és szerte a világban annyian, hogy a tindert beelőzték. Megvannak a maga hibái és komoly hiányosságai (béta a szentem) de amíg nem lövik le a szervereket, bizony világszerte lesznek Go játékosok, főleg ha frissen tartják.

Bélabá

(#16) ViharVadász válasza kakuk.tamas (#3) üzenetére


ViharVadász
őstag

Nagyon remélem, hogy nem így lesz. Szerintem fantasztikus ötlet, remélhetőleg még többen megismerik és játszani fogják. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#17) atike


atike
nagyúr

Micsoda véletlen és vétlen hiba... Mik vannak.

:DDD

(#18) pomorski válasza saelin (#2) üzenetére


pomorski
őstag

Csak óvatosan megkérdem, hogy a "PEEK and POKE"-ra gondoltál 20-30 évvel ezelőttről?

(#19) saelin válasza pomorski (#18) üzenetére


saelin
veterán

Nem igazán tudom miről beszélt. :) Szimplán csak a pokemon-t rövidítettem le poke-ra.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#20) enginev3.0 válasza saelin (#2) üzenetére


enginev3.0
félisten

En azt sem tudom mi ez

Mi ez? Csak mert play áruházban nem találtam semmit

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21) bepken


bepken
veterán

tehát akkor összegzem: a fejlesztő elismerte, hogy valóban hiba van....a megadott email cim/google azonosítóval történő bejelentkezés után viszont csak az alapvető profil adatokhoz férnek hozzá (azonosító, email cím)

aaahhaa....

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#22) pomorski válasza saelin (#19) üzenetére


pomorski
őstag

Pedig már megörültem... Erről beszélek: [link]. (És egyébként miért magázódunk?)

(#23) saelin válasza enginev3.0 (#20) üzenetére


saelin
veterán

Itt van pedig. play store-os link

De csak a keresőbe beírva nekem sem dob ki semmit, talán régió záras vagy nem kompatibilis egyik eszközömmel sem.

(#22) pomorski
Mert már elmúlt 23 óra és azt sem tudtam kivel beszélgetek éppen... :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24) Wesder válasza saelin (#23) üzenetére


Wesder
félisten

Jelenleg régiózàras, de a héten itt is elérhető lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) Bári válasza Wesder (#24) üzenetére


Bári
tag

Amúgy mekkora adatforgalmat "zabál" a kicsike? Vagy Wifi-n keresztül érdemes itthon csak?

(#26) enginev3.0 válasza saelin (#23) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem áll rendelkezésre az országomban

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#27) haxiboy válasza Bári (#25) üzenetére


haxiboy
veterán

Nem zabál többet mint az ingress. Havi 50-80mb-val megúszható ha a térképet előre betölteted vele.
Talán annyival fogyaszt többet hogy azokat a pokémonokat amikkel még nem találkoztál a 3d modelljeit is netről tölti be (legalábbis a tapasztalatom alapján).

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#28) ViharVadász válasza Bári (#25) üzenetére


ViharVadász
őstag

Tegnap mobilnettel kb 25 percig vadásztam a Pokémonokra. Ezalatt a 25 perc alatt 3,2 MB adatot fogyasztott összesen nekem.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#29) assemble válasza haxiboy (#27) üzenetére


assemble
addikt

Egy het alatt a 100 megat feszegetem, mondjuk viszonylag sokat nyomtam.. Pedig szedtem most maps-ben offline terkepet (nem tudom tudja-e azt hasznalni). Sztem amugy ami sokat ehet, az pl a pokestop-ok megnyitogatasa, olyankor ugye mindig leszedi a kepet is.

(#30) pomorski válasza saelin (#23) üzenetére


pomorski
őstag

Ja, akkor jó! :) (Azért olyan baziöregnek nem érzem magam.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.