Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) talmida


talmida
Közösségépítő

Valóban csodásak! :C Szép kis gyűjtemény! ;) Gratulálok! :R

Bocs, hogy megjegyezem, de engem kicsit zavar, ha valaki egy tárgynak vagy növénynek azt mondja, hogy "ő". (Szerintem még állatnak sem jár ki ez a "tisztelet". ) Tudom, hogy ez valami megkülönböztetett szeretetet jelez, de valahogy mégis ... Persze nem te vagy az egyetlen... :(((

Nagyon érdekes az a szív alakú medvetalp (nem vagyok biztos a nevében) kaktuszod! :Y

Nekem legjobban az tetszik, amelyik a kavicsok között van. A kavicsok is nagyon szépek. ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#2) Tulipanti válasza talmida (#1) üzenetére


Tulipanti
tag

Köszi! :)

Tudom, hogy nem szokás növényre azt mondani, hogy "ő", de nekem a virágoknál és az állatoknál szokásom használni. Nagy állatbarát és növénybarát vagyok, így szinte nekem ez természetes. :U

Igen az a neve. Nagyon érdekes kis kaktusz. :K

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#4) csimav válasza Tulipanti (#2) üzenetére


csimav
senior tag

Nekem is van 2 kaktuszos virágzós képem:)
EGYIK
Ezen rajta van öcsém is:( :DD :
MÁSIK

Ha akarod beleteheted a leírásodba.
:R

Nekem a "MÁSIK" képen lévő virág jobban tetszik:) Sokkal nagyobb,szebb.

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#5) Tulipanti válasza ,,no name" (#3) üzenetére


Tulipanti
tag

Köszönöm szépen. :)
Igen hallottam már róla. Talán nem ennél a kaktusznál, de a többinél így szoktam új növénykét ültetni. :) Most is rengeteg pici kaktusz van. :K

csimav: Nagyon szépen virágoznak a Te kaktuszaid is. :K Nagyon szépek ezek a fehér virágok!!!! :)
Nekem is virágozni fog nemsokára az ilyen kaktuszom, majd felteszem őket is. Az egyiknek 2, a másiknak 3 nagy virága lesz. :D

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#7) Tulipanti válasza ,,no name" (#6) üzenetére


Tulipanti
tag

Értem. Nem kell őket sűrűn locsolni, csak ha már nagyon ki van száradva a földjük.Nem igényelnek túl sok vizet. :K Lehet kapni kaktuszoknak kitalált "vitamint". Folyékony lötyi és a vízbe kell rakni amivel meglocsolod. Esetleg egy olyat ki lehetne próbálni. :K

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.