Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Édes jó Istenkém, hogy mondjam, hogy ne bántsalak meg?

Biztos nagyon fincsi, és ha a társam, párom lennél, meg is enném, de csak úgy, hogy szemem lehúnyva, és te etetsz.

Az a ződ izé gusztustalanostalan. Ez persze az én véleményem. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Tulipanti válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Tulipanti
tag

Hát mindenkinek más a véleménye. :) Szerintem jól néz ki. :)
Nem véletlenül hívják amúgy Shrek szeletnek. ;]

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#3) maláj válasza Vakegérke (#1) üzenetére


maláj
őstag

nekem tetszik - komolyan :B
biztos finom is :K

(#4) keIdor válasza Vakegérke (#1) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem jól néz ki. :K

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5) Vakegérke válasza Tulipanti (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg jól néz ki, és kedvenc színem a zöld, de kaja terén valahogy izé. Mondom, megenném, csak etessen valaki. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) anjani182 válasza Tulipanti (#2) üzenetére


anjani182
őstag

Szerintem továbbléphetnél, vegyél formákat és csinálj pl. csokis-kókuszos kürtőskalácsot vagy sajtrolót vagy ischlert!

Ne csak ilyen 10 perces egyen sütiket...SZVSZ :B :R

Forever and ever, let's make this last forever.

(#7) Tulipanti válasza maláj (#3) üzenetére


Tulipanti
tag

maláj, Keldor papa : Köszi! :)

Vakegérke: Megértelek! :)

anjani182: Csinálnék én, de nincsen időm. Az isler egy napos elfoglaltság mire kiszaggatom, kisütöm és összerakom. Főleg, hogy nálunk 1 kiló liszt alatt nincs értelme nekiállni. :)) Lassan kezdődik a mézeskalács szezon, az sem kétperces sütemény. :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#8) anjani182 válasza Tulipanti (#7) üzenetére


anjani182
őstag

Tudom mennyi idő, de a feleségem szeret vele bíbelődni, mára csinált ischlert és sajtrolót egyszerre! Nem kis munka :B :R

Forever and ever, let's make this last forever.

(#9) Tulipanti válasza anjani182 (#8) üzenetére


Tulipanti
tag

Én is szívesen csinálok ilyeneket, ha tudom, hogy mást nem kell csinálnom én is nekiállok. :) Múlt hétvégén pudingos muffin volt. :)
Tavaly karácsonykor barackmagot csináltam, na azt reggeltől estig csináltam, de tényleg, arra azt mondom, hogy azzal nem fogok még egyszer bíbelődni. :))

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#10) Csemike


Csemike
csendes tag

Juj, cím alapján valami "ronda, de finom" sütire számítottam, de ez egész pofás. :)
Vakegérke, a zöld marcipánt se eszed meg? :D

(#11) Vakegérke válasza Csemike (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Asztatatsenem. :N

Zöldből jöhetnek a főzelékek, nyers dolgok, süti nyista. No persze ha behúnyom a szemem, és etet valaki, az más. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

És ez mitől lesz zöld?

(#13) Иван válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Иван
őstag

Szerintem jól néz ki. Én a kékkel vagyok így... Lényegében ha egy kaja kék, nem nagyon eszem meg :D

Mindenkinek más a heppje.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#14) Tulipanti válasza Crystalheart (#12) üzenetére


Tulipanti
tag

A mandulaaromától! :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#15) Badman 4ever válasza Tulipanti (#14) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ezt a sütit már ránézésre imádom! A kedvencem a mandula, a marcipánt is ezért szeretem. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#16) Anubiss


Anubiss
tag

Elsőre fura, de megbirkóznék vele. Anyám is csinál sport szeletet, csak abban nincs marcipán és egy kicsit mélyebb tálcában készül el. 4 napnál tovább nem tart ki...

Egy ajánlat: Próbálj meg részeges szeletet sütni. Nem vicc tényleg ez a neve. A receptet nem tudom de 100-as, hogy fent van a neten. Na az még ütős! :K ;)

(#17) Thome


Thome
addikt

Kapok belőle? :P

(#19) vans?


vans?
őstag

Ez fantasztikus cucc, egyik kedvenc sutim. :)

hábm bábm

(#20) Tulipanti válasza Badman 4ever (#15) üzenetére


Tulipanti
tag

Badman 4ever: Hajrá, nem nehéz megcsinálni! ;)

Anubiss: Nálunk se tartósak ezek a sütik, pénteken csináltam és már csak pár szelet van. :))
Amit írtál majd utána nézek és kipróbálom. :)

Thome: A sütiposta még mindig nem működik, de nem lenne rossz találmány. :P

Kalandor: Köszi!
De igen van 3 macskánk. Miért? :)

vans?: Tényleg klassz süti! :K

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#22) Tulipanti válasza Kalandor (#21) üzenetére


Tulipanti
tag

Megnéztem, lehet, hogy tényleg az mert Pehely ott sündörgött körülöttem. :U

[ Szerkesztve ]

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#24) Tulipanti válasza Kalandor (#23) üzenetére


Tulipanti
tag

Igen, így szokott lenni. Bár Piki mindent megeszik, lelopott egy muffint is és jól megrágta. :))

[ Szerkesztve ]

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.