Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) madstunt


madstunt
addikt

a második eladó vajh férfi volt-e? :DDD

(#2) Tulipanti válasza madstunt (#1) üzenetére


Tulipanti
tag

Nem nem, nő volt. :))

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem dübörög a topic, így veszem a bátorságot, hogy elmeséljek valamit. Nem mai történet.

Piacról van szó, hát persze. Üldögél a nő, előtte egy kartonlapon retekcsomók.
- Százé a három csomó retek, csak százé! Vegyenek má...
Nem túl csábító a portéka, egy koros nő mégis megáll, és úgy vélvén, hogy spórolhat pár forintocskát, leszurkolja a százast, és mutatja, hogy melyik az a három csomó, amelyet haza akar vinni.
- Az háromszáz.
- Három csomót mondott egy százasért.
- Hármat hát.
Az árus megfog egy csomót, és mutatja, hogy abban bizony három csomó van egybefogva.
A koros nő nyel egyet, és csalódottan bár, de elveszi a három(?) csomó retket, és indul haza. Feltételezhetően soha többé nem vásárol hangosan ordibáló árustól.

Más.
- Vegyen kávét, ócsón adom!
- Mennyi?
Az ár publikussá válik, igencsak csábító. Anyám (mivel őt verték át) megszorongatja a csomagolást, jónak találja, és fizet. Utólag derült ki, hogy fűrészpor volt az a kávé.

Megint más.
Egy volt kollégám zsibi piacon vett "ócsón" három üveg piát. Unicum fél literes, meg két decis, és egy hét decis vilmoskörte pálinka volt a zsákmány. Büszkén mutatta a tartózkodóban, én pedig kértem, hogy jó pénzért adja el nekem a harmadikat. Nem, nem adta. Azóta is áldom érte.
Az unicum teaszörp volt, a vilmoskörte pedig valamilyen más szörpike.

Ha nem passzol ide, akkor elnézést kérek. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

- Mennyiért adja a cseresznyét?- kérdi a vevő
- Két kilót kér? - kérdez vissza az őstermelő, aki már méri is az árut.

(#5) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Végül a szoknyát 400-ért vetted?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#6) Tulipanti válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Tulipanti
tag

Nem semmi storyk! :C Mik vannak....szerencsére én olyan helyre járok ahol nem igazán tudnak átvágni, hacsak a cimkéket nem kézzel varrják bele mindenbe. Amit nem hiszek, ugyanis 100-200ft-os tételekről van szó. :))

potyautas: :C

Cucuska2: Nem velem történt az eset, én csak szem és fültanúja voltam a dolognak. :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.