Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Szivem! Azért nem érdekel senkit mert nem tudják miből maradnak ki! :DD

(#2) Archanon válasza Kolondrum (#1) üzenetére


Archanon
őstag

Ugyan, nekem csak alapanyagom nincs elég. :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#3) Kolondrum válasza Archanon (#2) üzenetére


Kolondrum
félisten

Tuli ügyel rá, hogy nálunk is és náluk is legyen minden olyan ami amúgy nem nagyon szokott a háztartásokban.

Ndruu! ;]

[ Szerkesztve ]

(#4) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Jól néz ki, de a zabot egye meg a ló... Normál kakaós piskótát alá, aztán hadd szóljon.

Harrrr!!!!

(#5) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Vacsi: [link]

(#6) Tulipanti


Tulipanti
tag

Symbi: Pontosan, hozzátok is viszek mindent, hogy ha csinálok valamit legyen alapanyag. :K Most is vettem a mikrós pizzához búzasikért mert az nálatok már kifogyott. :K
A vacsid pedig jól néz ki, tőlem tanultad. :P

Ndruu: Nem érezni benne egyáltalán, hogy zabpehely van a tésztába. És így sokkal egészségesebb meg rostosabb mintha lisztből lenne. :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#7) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Így örökre ezen a rangon maradsz, pedig egyesekkel ellentétben értelmes dolgokról írsz. Pl most.

(#8) Tulipanti válasza Kolondrum (#7) üzenetére


Tulipanti
tag

Hát így jártam. Nem baj. :U

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#9) Kolondrum válasza Tulipanti (#8) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én adnék neked egy egyedi avatart, de csak mert tudom, hogy milyen vagy életben. Közel 8 év az 8 év~~.

Ugye ugye. Ált.suli, közép, fősuli, diploma. Mint egy film, mindenütt ott vagyok. ;]

[ Szerkesztve ]

(#10) Tulipanti válasza Kolondrum (#9) üzenetére


Tulipanti
tag

Nagyon drága vagy! :B Hát igen, a 8év az 8év. Néha belegondolok és el se hiszem. :B

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.