Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anjani182


anjani182
őstag

A molos macikat nem gyűjtöd?

Forever and ever, let's make this last forever.

(#2) Tulipanti válasza anjani182 (#1) üzenetére


Tulipanti
tag

Hát olyanom még nincsen. :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#3) anjani182 válasza Tulipanti (#2) üzenetére


anjani182
őstag

Nekem pénteken gyűlt ki a macivas család :DDD

Én ráadásul fiú vagyok, de nem tudom őket otthagyni, tudom hogy plüss állat meg minden, meg dedós, de akkor is "must have". (főleg ha ingyen van, mármint tankolni úgyis kell) :U

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#4) Gergő_


Gergő_
őstag

birkagépvasad van? :D

(#5) Tulipanti válasza anjani182 (#3) üzenetére


Tulipanti
tag

Az klassz! :D

Igen, tudom milyen ez. Én így vagyok az ilyen szőrmókos táskákkal. Szinte már nem tudom hova tenni, de megveszem ha találok valami egyedit. Ma is ez történt. :)

Gergő_: Ő kivételesen nem egy birka, hanem egy boci. :D

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#6) mephi666


mephi666
nagyúr

még 1.5éve mentünk kocsival egy mező mellett, ahol legelt a birkanyáj épp... megosztom veled :) (ha nem bírsz aludni, lehet számolgatni őket :B )

1
2
3

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Tulipanti válasza mephi666 (#6) üzenetére


Tulipanti
tag

Köszi, nagyon jó képek! :) El tudnék egy ilyen kis nyájat képzelni az udvaron. Csak ahhoz jó nagy udvar kéne. :D

[ Szerkesztve ]

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#8) tibi666 válasza Tulipanti (#7) üzenetére


tibi666
senior tag

elférnek ezek kis helyen is. :DDD

(#9) mephi666 válasza tibi666 (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

fagyasztóládára gondolsz? ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Nem hogy csinálnának belőlem is egy plüssfigurát, te megvennél és ott lehetnék a szobádban.. :DDD

Na! Jöhet az oltó privát.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#11) Kolondrum válasza gamerkiller (#10) üzenetére


Kolondrum
félisten

Másik kolléga pletykás, nem az első itt! :)) keep smiling! :C

Tulipanti! Cuki, egy újabb taggal bővült a gyűjtemény! :R

(#12) 7 válasza gamerkiller (#10) üzenetére


7
addikt

Oltó? :P

Jaj, de tüzes kedvedben vagy. Nesze, itt egy vödör víz:

:P

(#13) Tulipanti válasza Kolondrum (#11) üzenetére


Tulipanti
tag

Most láttam egy filmet, a csajnak egy ugyan ilyen táska volt a hátán, csak az fehér alapon fekete foltos volt. :DD

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#14) puttputt válasza Kolondrum (#11) üzenetére


puttputt
őstag

Nem hiszi, hogy pletykás, inkább van némi igazságérzete és igazsága. :P
Mellesleg kénytelen volt "az" lenni..., mert a többi lehetőség el lett tőle véve.
De amúgy totálisan mindegy neki..., inkább lezárja ezt a kérdéskört.
Ja, és "keep smiling with keeping more cat and tolerance, for a happier life". :)
Ezt őszintén és szívből kívánom. Részemről ennyi.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15) gamerkiller válasza 7 (#12) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Csak azért mert nem hagyhattam ki.. :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#16) Mawyx válasza anjani182 (#3) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nekem egy se jött össze :( Senki nem tankolt a mol-nál, hiába szóltam, hogy ha megy vki oda tankolni, a matricát tegye el nekem :( Annyira szép formásra megcsinálták azokat a dögöket.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.