Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Nagyon köszi, anyának nagyon tetszik. :C

Asszem mindenféleképpen!

(#2) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

de aranyos :)
egyébként nem szúrnak...legalábbis én eddig mindegyiket amelyikkel találkoztam meg tudtam fogni, hogy ne szúrjon...:)
de aranyos ám...túrogatja a tányérját...szeretne már giliszták után túrkálni :DDD

(#3) Tulipanti válasza EczkE (#1) üzenetére


Tulipanti
tag

Örülök! :)

Telomanikus: Ha kézbe fogjuk ő sem szúr, de ha megijed valamitől akkor igen. :))
Giliszta??? Azt ő nem eszi meg. Hoztak neki pár darabot de elfordította a fejét. A lisztkukac és a gyászbogár lárva a nyerő nála. :K

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#4) Telomanikus válasza Tulipanti (#3) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Akkor szilveszterre csinálj neki lisztkukac bólét :D...egy kis gyászbogárral díszítve :DDD

(#5) Tulipanti válasza Telomanikus (#4) üzenetére


Tulipanti
tag

Persze csinálunk neki! :DDD Egy kis cicakonzerv alappal. :DD

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#6) #04441088


#04441088
törölt tag

1. képhez: Gyúrjunk vazze :DDD

(#7) moha21


moha21
addikt

Egy kis olvasnivaló.:>
Imádom a süniket nekünk is volt és ami a legfurcsább az udvarunkon élt vagy 2 hónapig.
Tehát nem volt bezárva, de szeretett itt ólálkodni.)
Van 9 macskánk gondolhatjátok miket szórakoztak szegény sünnel. Bár egy idő után nem foglalkoztak vele / rájöttek nincs értelme /

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#8) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Érdekes, hogy nem fél ha kézbe veszik. Amit sikerült megfognom a kertben, mind beszari volt :DDD . Szúrtak, meg gömbölyödtek összefele(talán ez ilyen sündisznó féle viselkedés:DDD), de muszáj volt őket átköltöztetni, mert a kutyánk megbolondult és nem lehetett tőle aludni.

(#9) Tulipanti válasza moha21 (#7) üzenetére


Tulipanti
tag

Hidd el rengeteget olvastunk a sünik tartásáról. :) A kecója egy sünitartó által meghatározott méretű lett, ezen felül pedig mindene megvan. :K
Páromék macskája nem foglalkozik vele, Kuksi egyszer már majdnem ráharapott a macska farkára, úgy raktam arrébb. Meg Kuksika rángatta a macska alatt levő takarót, Lujza meg aludt tovább. :))

Nordic: Hát ő már tényleg nem fél. Ha én vagy a Párom nyúlunk hozzá akkor már nem is puffog meg elvan kézbe. Persze van akit nem szeret, arra puffog rendesen. :D

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#10) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Nagyon szép kis jószág és nagyon jó látni, hogy gondoskodtok róla! :)) :R

when the sun shines, we'll shine together

(#11) Tulipanti válasza mexicanraven (#10) üzenetére


Tulipanti
tag

Köszi! :)
Igyekszünk, hogy mindene meglegyen, ma is vettünk neki 3 doboz konzervet bevásárláskor. :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#12) mexicanraven válasza Tulipanti (#11) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Szerintem jobban is érzi magát, mintha a vadonban lenne:)
Nemrég voltunk állatkereskedésben, volt 2 fehér süni, szépek voltak, el is gondolkodtam a tartásukon hirtelen:)

when the sun shines, we'll shine together

(#13) Tulipanti válasza mexicanraven (#12) üzenetére


Tulipanti
tag

Szerintem sokkal jobban érzi magát. :) Ha Symbi kinyitja az ablakot akkor már jön ki, hogy mi ez a hideg. :))
A fehérek is nagyon cukik. :K Én is gondoltam rá, hogy mindenféle süniből beszerzek egyet és egy egész sünifarmom lesz. Hihetetlenül aranyos kis állatkák. :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.