Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anjani182


anjani182
őstag

Szépek lettek :C

Forever and ever, let's make this last forever.

(#2) Ice!?


Ice!?
őstag

Biztos finomak lehetnek.:)

(#3) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Küldessz nekem? :)

(#4) Egorov


Egorov
aktív tag

A hozzávalók, azok mennyi mézeskalácsra elegendőek? A receptkönyvben van ilyen, hogy pl.: 4 személyre. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#5) tkazmer


tkazmer
addikt

a mézeskalács szép, a mézeskalács jó, a mézeskalács finom, ezért a mézeskalácsot szeretjük :C

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#6) Tulipanti


Tulipanti
tag

anjani182, Ice!? : Köszönöm! :)

Taknyoshal: Hát sajnos szállítással nem foglalkozom (még). :)

Egorov: Hát hát mi ma dupla adagot sütöttünk, 1.5kg lisztből, bőven lett belőle, 100db tuti.De a szaggató mértétől is függ. :) Szerintem egy dupla adag egy 4 fős családnak bőven jó. :)

tkazmer: Ez így van! :K

[ Szerkesztve ]

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#7) No-kia


No-kia
őstag

és meddig kell sütni? meg a díszítés ezek szerint sütés után kell? anyuéknak lehet csinálok, eddig még csak gabonapelyhet reggelire, meg nutellás kenyeret, főztem reggelire, de lehet ezt bevállalom, nem tűnik vmi bonyolultnak

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8) Tulipanti válasza No-kia (#7) üzenetére


Tulipanti
tag

Hát kb. egy 10perc kell neki, de látni fogod, hogy mikor jó. "Jól megdagad" és ha már olyan szép barna kiveheted. Utána picit várni kell hogy kihűljön és utána mehet rá a díszítés. Nem nehéz megcsinálni. Sok sikert hozzá! :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#9) puttputt


puttputt
őstag

Saját ötlet, igazából az állatos formák a kedvenceim

Jól látom, hogy medvék és "birkamacskák"? :DDD

Amúgy, grat. Hogyha lesz "házhozszállítósdi", akkor én is benevezek! :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#10) Tulipanti válasza puttputt (#9) üzenetére


Tulipanti
tag

Hát igazából elefántok és vízilovak. :DDD De majd egy birkásat is be kéne szerezni. :DDD

Köszi! Úgy látom lesz forgalmam! :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#11) Vakegérke válasza Tulipanti (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egérkéset feltétlen! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) Tulipanti válasza Vakegérke (#11) üzenetére


Tulipanti
tag

Ha találok olyat is veszek. :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.