Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

óóó...
nem tudom tapasztaltad-e a szegedi 1-es villamost csúcsidőben, amikor begördül a 130%osan megpakolt villamos, és még egyszer ennyien szeretnének rá fölszállni... és nagy részüknek sikerül is :Y

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) Tulipanti válasza Lenry (#1) üzenetére


Tulipanti
tag

:Y Hát ebben szerencsére nem volt részem. Az egy külön "élmény" lehet.

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

kecskeméten az 1-es járat sem volt rossz... mondjuk csütörtök-péntekenként koradélután, amikor a kolisok is menekültek haza a városból :) párszor volt olyan, hogy a táskám fele kilógott a buszból :)) annyira elegem lett a tömegközlekedésből, hogy most már inkább hazagyalogolok melóhelyről (40perc séta), minthogy átszállással hazabuszozzak... (kb fél óra alatt) kb 10-12évig naponta utaztam tömegközlekedéssel... mellesleg pl a máv/bkv/volán mostani színvonala közel sincs ahhoz, mint amit még kb 15éve köln környékén láttam...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Tulipanti válasza mephi666 (#3) üzenetére


Tulipanti
tag

nem semmi. :)) Érthető, hogy inkább gyalog jársz. :K
Sajna tényleg nincsenek toppon a közlekedési dolgok,bár nekem inkább a bkv-val vannak problémáim.
A buszon pedig nagyon szeretem ezt a beszólást: "Megkérjük kedves utasainkat, fáradjanak hátrébb a felszálló utasok kedvéért." Tiszta vicc. :D

[ Szerkesztve ]

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#5) Kickass


Kickass
őstag

lassan tényleg elérjük h olyan lesz Mo-n a tömegközlekedés mint Indiában h a busz tetejéről is lógnak az emberek

(#6) Tulipanti válasza Kickass (#5) üzenetére


Tulipanti
tag

Van benne valami. De azért nem kéne odáig eljutni...:))

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#7) Dany007 válasza Kickass (#5) üzenetére


Dany007
veterán

Ismerős a szitu.
Még amikor sulis voltam, a reggeli buszra alig lehetett felférni. Pedig Veszprém nem egy nagy város. Ja és csuklós buszról volt szó. Hiába ment 3 ugyan arra, kb 5-10 perces közzel, mindegyiken tömegnyomor volt.
Arról nem is beszélve, hogy szabályosan legalább(!) 6 percig tartott (!) mire mindenki felszállt!
Szó szerint, ha a sor végére álltam, el tudtam szívni egy cigit kényelmesen, mire eljutottam az ajtóig.
Mondjuk ennek az is az oka, hogy nálunk már évek óta csak az első ajtón lehet felszállni.

(#8) localhost


localhost
Közösségépítő

Kedvenc szóviccem:
Mi van Budapesten?

Tömegköz-LÖKÖDÉS!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9) mephi666 válasza Dany007 (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

kicsit off: kecskéten a gamf előtt volt időnként egy fickó, aki ha akkor gyújtott rá, amikor kb 300m-re volt a busz, akkor is el tudta szívni a cigit... és olyan esetben, amikor alig volt felszálló! nagyon durva volt az ürge: kb 3 slukkban elnyomta a cigit... :) fel akarták venni páran, de akkor még nem volt kb senkinek se kamerás telefonja :)

#8: elég közismert "szóvicc" még a pesti duma:
- mivel jöttél melóba?
- hát béemvé-vel! (busz-metró-villamos) :))

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) Dany007 válasza localhost (#8) üzenetére


Dany007
veterán

Lehet h röhej, de nekem Pesten még nem volt gondom a tömegközlekedéssel!
Mindig autóval mentem :DD

Na jó, vicc kísérletet félretéve, én a Pályaudvarok és a westEnd, illetve hasonló épületek között ingáztam párszor. Metróval, néha villamossal, néha busszal is. És nem volt nagy gondom.
Persze gondolom pont ezek azok a részek, amik rendesen működnek. Nem próbáltam még egyik végéből eljutni a másikba csúcsidőben, és nem is szeretnék :)

(#11) Tulipanti válasza Dany007 (#10) üzenetére


Tulipanti
tag

Pedig tudnak a metrón is rengetegen lenni, meg persze a villamoson is. Főleg a nyári kánikulába kellemes utazások tudnak lenni. :K De a tömeg mellett még a kosz is zavaró. Elképesztő, hogy milyen piszkos meg gondozatlan némelyik... :U

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#12) Dany007 válasza Tulipanti (#11) üzenetére


Dany007
veterán

Ez tény. Nem túl gusztusos látvány a metró. Bár a mostanában felújított részek így TV-n keresztül egész tűrhetőek.
Én leginkább a Déli-Nyugati között ingáztam. Esetleg még Déli-Keleti pu. Az nem volt olyan vészes. Tömeg volt, elviselhető. Kosz a szokásos.

(#13) Tulipanti válasza Dany007 (#12) üzenetére


Tulipanti
tag

Hát igen. Tv-n keresztül mindig újonan mutatják, aztán jönnek a rongálások és full nem olyan az egész. Sajna ez az utasok hibája is. Nem értem miért jó ha összefirkálják vagy pl. letépik az ülést...
Van amikor elviselhető a tömeg, de van amikor már sok az ember egy helyen. Van amikor már kínomba nevetek ha tömeg van a buszon, metrón, bárhol. :U

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#14) Dany007 válasza Tulipanti (#13) üzenetére


Dany007
veterán

Én rövidtávon belepusztulnék. Nem bírom a tömeget :s

(#15) Tulipanti válasza Dany007 (#14) üzenetére


Tulipanti
tag

Én se igazán, de kezek hozzászokni. Már nem reagálok annyira rosszul a tömegre, de azért meg tud viselni egy óra a tömegben. És a csúcs ha ellenőr is jön... :))

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#16) Dany007 válasza Tulipanti (#15) üzenetére


Dany007
veterán

Az még a gond, hogy sok a gusztustalan ember.... =/ Ez így tömören, de hosszasan is ki lehetne fejteni, de mindenki tudja mire gondolok :) Na azt főként nem bírom Pesten.

(#17) Tulipanti válasza Dany007 (#16) üzenetére


Tulipanti
tag

Hát igen...Vannak olyan emberek akikkel nem szívesen utazik együtt az ember. Dehát nem lehet ellenük mit tenni.
Meg van az a típusú ember, aki tolakszik, lökdösődik...Volt olyan, hogy szálltam volna le a metróról, erre teljesen elállták az ajtót mert ők szálltak volna fel. Gondoltam magamba ez elképesztő. Nem várnák meg, hogy leszállok...:))

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#18) Szólista válasza Tulipanti (#17) üzenetére


Szólista
senior tag

Ilyenkor simán beszólok és finoman nekimegyek. :))

Nem vagyok normális. Na és?!

(#19) Eagle16 válasza mephi666 (#3) üzenetére


Eagle16
addikt

Ne is mondd, én azzal megyek iskolába minden nap...de szerencsére van úgy, hogy nincs első két órám, és akkor már nem szokott tömeg lenni. Újabban inkább felszállok a 15-ösre, azon egy fokkal jobb a helyzet.
Nem rég mikor Kecskeméten nagy vihar volt (biztosan emlékszel rá, az utcák átváltoztak patakokká...a GAMF előtt egy egész pofás kis tavacska jött létre :D ), én pont akkor mentem suliba, jól el is kapott az eső, a buszon meg tömeg volt, még levegőt is alig lehetett kapni, tisztára mint egy trópusi esőerdőben. Utálok buszozni, vonatozni stb...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#20) mephi666 válasza Eagle16 (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

az szép reggel volt... kb 6kor kezdett el rendesen zuhogni... fél7kor indultunk melóba... szerencsére irinyi út-nagykörút-halasi út útvonalon csak kb 15centis pocsolyák voltak és nem akadtunk el kocsival... de ahogy láttam a felvételeken: a megszokott pontokon állt a víz rendesen... (petőfi sándor utca, aluljáró, stb) durva volt az a reggel... de a 2évvel ezelőtti vihar sem volt gyenge... abban jég is volt rendesen...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21) Tulipanti válasza Szólista (#18) üzenetére


Tulipanti
tag

Én csak az arckifejezésemmel fejeztem ki, hogy gratula, magas intelligenciával rendelkeztek... :D

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.