Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) haris válasza BoB (#5) üzenetére


haris
őstag

Amit leírsz, azzal tökéletesen egyetértek, de a felsorolt célokra (szerintem) nem a tablet a megfelelő választás.
Olvasgatás: erre nem tudom a választ, a papír alapú könyveke, újságokat szoktam meg. Próbáltam tableten is de nekem kényelmetlen, e-book olvasót már kis sem próbálom.

Filmnézés: erre megint nem vált be a tablet, a notebook nekem sokkal alkalmasabb erre a célra.
Pl a kijelzője lényegesen nagyobb, akkuban is bír annyit mint a tab.

Böngészés: itt 1/3-2/3 arányban áll a telefon/notebook nálam. Amikor azonnal megakarok nézni vmit, előkapom a telefont a zsebemből, és böngészek (pl várnom kell valahol: rendelőben, állomáson stb) Amikor otthon vagyok, akkor notebook az ölemben, és sokkal könnyebben beírom akár ezt a hozzászólást mint telóról vagy a tab-ról.
Ma már a notebookok sem mázsás dögök mint régen.

Ha megnézed az aláírásom, ott láthatod, milyen eszközöket használok most.
Ott figyel a végén a tablet is, igaz, hogy szegény alig alig jut szóhoz a másik kettő mellett.
Nem mondom, hogy soha, de nagyon ritkán veszem elő. Néha tényleg jól jön, de ha előre tudom, hogy nekem ennyire nem fog hiányozni, nem veszem meg.

Mondjuk nem tudom minek magyarázkodom. Leírtam a véleményem, aki egyetért az egyetért, aki nem az nem.

Amúgy a szerző kérdése az volt, meg vegye-e a leírásában szereplő gépet vagy sem. Szerintem felesleges. De ha Ő másképp gondolja, nekem úgy is jó. És ha meglesz, szívesen elolvasom a tapasztalatait is róla, mert érdekel, még ha én nem venném meg akkor is.

Bocs ha valakinek belegázoltam a lelkébe a véleményemmel. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.