Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Az új update nekem nagyon bejött. Két nagy kedvenc a la Sarthe és a Sauber C9 szóval egy darabig megint lefoglal. Remélem a következō konzolig nyomatják a tartalmat és végre bekerül a Hungaroring is.

Life, Uh, Finds A Way

(#2) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Megérdemli.A generáció legjobb online autós versenyjátéka.

(#3) rottenbull


rottenbull
senior tag

Eleg gyengen muzsikal, jol megszivtak. Na majd legkozelebb, jo 10 ev mulva.

(#4) v!ct0y válasza rottenbull (#3) üzenetére


v!ct0y
veterán

Inkább mint évente valami szar..

(#5) oriic válasza v!ct0y (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért arra kíváncsi vagyok, hogy vajon készül-e már a 7. rész kurrens genre, vagy ugrunk egyet és majd csak PS5-re jön a GT7. (Esetleg PS4-re a GT7 Prologue :D )

Live-Die-Respawn

(#6) hombre[EU] válasza rottenbull (#3) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Dehogy is bukás. Ebben a rétegben nincs több,pláne egyetlen platformon. Ha jól tudom a Forza 7 ezen a szinten sem volt és az elōzō Motorsportok sem produkáltak 10milliókot. A Horizon széria az a casualvonal, NFS konkurense.

Life, Uh, Finds A Way

(#7) hombre[EU] válasza oriic (#5) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nagyon remélem,hogy a következō a Sport 2 lesz, PS Plus elōfizetés nélkül játszható online(ami nonszensz,de azért mégis :) ) és nulla offline tartalommal,hogy véletlenül se vegyék meg a hülyegyerekek. Így tisztán lehet tartani a szervereket.

Life, Uh, Finds A Way

(#8) Raysen623


Raysen623
addikt

Utóbbi évek legjobb autós játéka amihez szerencsém volt. Ha lassan is de feljutok a profi mezőnybe a kampányban :D Online eddig egy meccset mentem és rohadtul bejött. Sajnos az kezdési idők nem rám vannak szabva...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#9) Ghard válasza rottenbull (#3) üzenetére


Ghard
őstag

Mintha csak a gamestar online trollbotjait olvasnám :B

(#10) rottenbull válasza Ghard (#9) üzenetére


rottenbull
senior tag

Ezt en is elmondhatom a te kommentedrol.

(#11) Ghard válasza rottenbull (#10) üzenetére


Ghard
őstag

Ne irigykedj :)

(#12) NJanika


NJanika
aktív tag

Pedig röhej ez a játék kb nem tud többet mint az NFS shift. :D

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#13) Elims válasza hombre[EU] (#7) üzenetére


Elims
veterán

"...nulla offline tartalommal,hogy véletlenül se vegyék meg a hülyegyerekek."

Mert aki az offline tartalom miatt veszi az hülyegyerek?Az előzőeket is biztos a pancserok vették.
Én meg pont azt mondom,hogy legyen több offline tartalom.
Eddig szinte az összes gran turismo-val játszottam,de ezt most kihagytam,nem véletlenül.
Nem akarok online mókában menni sok hülyegyerek ellen.

(#14) ProEvoFan válasza Elims (#13) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pont nincs sok hülyegyerek online.Szépen mindenki kap egy vezetési ill sportszerűségi rangot hat fokozatban, így mindenki a saját tudásának ill sportszerűségi (hülyegyerek szint mérő?) rangsorolása szerint kap ellenfeleket.Van büntetési rendszer, ami futam alatt kíméletlenül adja a másodperces büntetéseket és ha tényleg baromállat' a játékos, akkor ki is bassza a versenyről.
Szóval én is az online mivolta miatt nem vettem meg day one.Csak január óta játszok a játékkal amit meg is bántam, mert durva nagy királyság más emberek ellen versenyezni ebben a GTS rendszerben.Az offline gép elleni versenyek unalmasak.Meg sem közelíti az ember vs ember küzdelmet, ahol a dobogós helyezésnek is örülsz, mintha futamot nyertél volna.
Már ott tartok, hogy az autóverseny játékokat el sem tudom képzelni gépi ellenfelek ellen, mert k@urvára uncsi.(kivéve rally játék, mert ott az idő ellen harcolsz)

(#15) Raysen623 válasza NJanika (#12) üzenetére


Raysen623
addikt

Annál azért többet tud bőven és még jobban is csinálja. Nem ártana kipróbálni mielőtt ilyet írsz.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#16) -Skylake- válasza Raysen623 (#15) üzenetére


-Skylake-
addikt

36 hsz-es ujonc, akinek annyi van az adatlapon a "Cuccok"-nal , hogy : Xbox.
Mit varsz ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#17) Elims válasza ProEvoFan (#14) üzenetére


Elims
veterán

"hülyegyerek szint mérő"

Ez jó. :-)
:R
Viszont amit a hozzászóló írt már kevésbé.

(#18) Raysen623 válasza -Skylake- (#16) üzenetére


Raysen623
addikt

Ebbe én nem megyek bele. :DDD :R

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#19) Ghard válasza Elims (#13) üzenetére


Ghard
őstag

Azért aki végigtolt 6 gran turismot idáig (a nem számozott részeket nem is említve), már kissé unja a gép elleni versenyt. Mi értelme van újra meg újra elverni a gépet, kihívás sincs sok ebben. Biztosan vevő leszek a 7re is ha elkészül, de ez a rész most legalább nem másolja önmagát. A GT sport grafikailag és az autók számát tekintve is egyedülálló. De az igazán lényeges, ahogy az online meccseket megoldották. Ilyen könnyen kezelhető és rendezett felület semelyik másik szimulátorban nincs.

"Nem akarok online mókában menni sok hülyegyerek ellen."
rottenbull és NJanika nem játszanak a GT sporttal, ne aggódj :D

[ Szerkesztve ]

(#20) hombre[EU] válasza Elims (#13) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Félreértettél,mert "radikálisan" fogalmaztam :) Ha nincs offline tartalom csak "pvp" akkor kisebb az esélye,hogy olyan emberrel találkozol aki másik versenyét tönkreteszi poénból(értsd hülyegyerek),mert nem fog €50 ezért elkölteni.
Én is végigjátszottam az összeset a handhelden kívül és nem akarok még egyszer egy lepukkadt Celicával eljutni a Suzuki Escudoig buta AI-k ellen. Olyan,mint botok ellen CSézni

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#21) Elims válasza Ghard (#19) üzenetére


Elims
veterán

Én kicsit sem unnám.Bőven van kihívás offline-ban is.Ha meg még vki platinára is hajtana rengeteg idő belemenne.
(Pl.; GT5)
Semmi kedvem profi állványos/kormányos emberek ellen menni egy joy-jal.Időt tennék bele,de mazochista nem lennék.
Kormányt meg már nem szeretnék,amikor volt is nagyon ritkán volt előszedve (és akkoriban nem volt rossz a g25).
Biztos,hogy nem csak én gondolom így,szerintem jó lenne egy offline gt amiben lenne online is,onnan pedig egy pancseroknak kialakított előportál,a "hülyegyerekek" mennek tovább az ő részlegükbe a jobbak meg az övékbe (mint most a sport-ban ahogy Proevofan írta).

(#22) rottenbull válasza Ghard (#19) üzenetére


rottenbull
senior tag

Ezert megernel egy riportolast. Nem csak a szemelyeskedes miatt, hanem azert mert alap szovegertesi kepessegeknek vagy hianyaban.
Az 5 millio jatekos hihetetlenul gyenge penetracio egy 80+ millios aktiv felhasznaloi bazisu konzolnal. Foleg ugy, hogy legendas exkluziv cimrol van szo.
Nem hinnem, hogy a Sony is boldog a hatterben, amikor evekig talicskaztak a penzt a projectbe, meg kaz mester agymeneseibe. Remek, hogy kiszolgal egy kis HC ( meg wannabe ) reteget, csak ugye eddig kozel sem errol szolt a cim.
A 4-ben siman benne volt ezer oram, az 5-ben valami 700 volt beloggolva, ebbe meg mar szinte semmi.
Munka es csalad mellett kivitelezhetetlen az az elkotelezettseg, amit ez a resz megkivanna.
De ez latszik is azon, hogy meg sem mertek mondani, mennyit adtak el, csak elojottek egy jatekos szammal.
Gondolom ebbol jo nagy adag az, aki megvette, es eladta masnak hasznaltan, mint en is pl.

(#23) Ghard válasza rottenbull (#22) üzenetére


Ghard
őstag

Nyugodtan riportolhatsz, de először nem kellene talán hülyeséget idekommentelni. Ez nem a GT7. Megjelenés előtt jóval tudta mindenki, hogy ez egy online rész lesz.
Ezek után az 5 millió igen szép szám, és ez csak ps4re van. Assetto corsa és project cars 2 kb 2 milliónál jár, aztán ezek multiplatformok. Forza 7ről nem találtam adatot, de ez meg nem szimulátor. Az sem a játék hibája, hogy nem tudtad mit veszel meg.

[ Szerkesztve ]

(#24) Werkstatt


Werkstatt
újonc

Sziasztok ! Nem vagyok nagy GTA-S. Meg akadtam a driving school 40. en. Tokyo Expressway . Fogalmam sincs mit kell csinálni :DD Tud valaki segíteni?

(#25) ProEvoFan válasza Werkstatt (#24) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nyerd meg a versenyt az ötödik helyről.Kb ennyi.Ha nem megy, akkor sokszor menj be szélárnyékba.

(#26) Werkstatt


Werkstatt
újonc

Akkor ezért fogyott el állandóan a nafta ? Köszönöm megpróbálom. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.