Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Hát ez...., ez....., ocsmány. Kellett már nagyon a piacnak, hiány van az ugyan olyan, egy kaptafára felépülő, tök egyforma hányadékokból.

(#2) Menslee válasza XuChi (#1) üzenetére


Menslee
tag

+1

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#3) berVi válasza XuChi (#1) üzenetére


berVi
senior tag

Neked most tenyleg az a problemad, hogy letezik ember, akinek nem ugyanolyan az izlese, mint neked?

(#4) Daelion válasza berVi (#3) üzenetére


Daelion
őstag

Nem egyedi/ritka dolog itt PH-n.:U

(#5) m0h0senator válasza berVi (#3) üzenetére


m0h0senator
őstag

igen és pavlovi reflexek beindulnak, hogy közléskényszerrel megfűszerezve ide írja, hogy nem tetszik, tudja meg a világ, hogy neki nem tetszik.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#6) nyunyu


nyunyu
félisten

TUFáknak szánt széria?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7) asaca


asaca
tag

Ez egy bitang jó hűtő.Aki egy picit is ért hozzá az látja. :U

BF3: aSaca-Hun

(#8) F e Z o


F e Z o
veterán

2 hónap múlva meg jön az Asrock Formula-s Scythe hűtő, a venti már adott hozzá, a hűtő tetejére meg ráírják OC Formula. :D

H2O über alles!

(#9) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ez annyiban különbözik az összes többitől, hogy van benne sárga szín. Remélem sok lóvét felmarkoltak a "fejlesztésre"...

(#10) troviko


troviko
senior tag

Imádom a TUF-os cuccokat, olyan a deszkám, és a Scythe sem sz@r, de azért ha hűtésről van szó, akkor csak és kizárólag Noctua. Pont. :)

https://www.oldtech.hu/

(#11) BlindMind válasza troviko (#10) üzenetére


BlindMind
tag

+1 Noctua, ez cseppet bazári lett...

ASUS Crosshair V Formula Z FX990, BIOS Mod with Samsung EVO960 M2 SSD + FX8350 , NOCTUA NH-D15, 4x4GB DDR3 G.SKill Ripjaw Z 2400MHz C10, ASUS GTX 1060 6GB, Seasonic F. Platinum 650PX , SilverStone Temjin SST-TJ11

(#12) icp1970


icp1970
senior tag

Jó vas.Nekem tetszik.

(#13) Cyberboy42 válasza troviko (#10) üzenetére


Cyberboy42
senior tag

+1
valahogy így vagyok vele én is :)

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#14) #65537792 válasza berVi (#3) üzenetére


#65537792
törölt tag

Figyu....ez csávó vagy lány...lény akármi mi is. Rengeteg témához hozzá szól. Főleg játék hírekhez. 10-ből 9-szer fricskáz. Valószínűleg egy megnyomorodott(lelkileg) 30+ éves egyénről lehet szó. Tovább kell lépni.

(#5) Bale_E Hehe :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) pmartin96


pmartin96
csendes tag

Tetszik a desgin, bár sztem nem lehet ezen a területen nagyon mit dobbantani...Ezt úgy értem hogy ha vki tuningolni akar vagy vesz egy vizet v egy NH-D15-öt,vagy BQ dark rock-ot,vagy vmi bas*om nagy cuccot ez kb felesleges lesz....

"640 kilobájt minden felhasználónak elég kell hogy legyen"

(#16) XuChi válasza #65537792 (#14) üzenetére


XuChi
addikt

Probléma, ha nekem 1000 dologból 3 dolog tetszik és ennek véleményt adok egy fórumon ??? Te lehetsz a lelki nyomorék, ha nem bírod a negatív hozzászólásokat! Nem lehet minden tucatszarnak úgy örülni mint ha sosem láttam volna jobbat. Csak az egyedi különleges dolgokat szeretem, ez a hűtő nem az!

Bezzeg ha odáig volnék minden fórumtémában minden szirszarért, akkor gondolom nem lennék "lelki nyomorék" meg "lény", mert sodródnék a tömeg véleménnyel és tömeg igénnyel!

[ Szerkesztve ]

(#17) L4D1K válasza XuChi (#16) üzenetére


L4D1K
őstag

Picit belevau: Ha neked 1000-ből csak 3 termék nyeri el a tetszésedet, nem jelenti, hogy a maradék 997-hez is negatívan ki kell fejteni a véleményedet. Ennyi erővel én is odaírhatom minden Apple termékhez, hogy sz@r, minek kell stb... De természetesen azt írsz amit akarsz, csak ne csodálkozz ha emiatt negatívnak látnak.

# ANTAL Tuning #

(#18) XuChi válasza L4D1K (#17) üzenetére


XuChi
addikt

Igazad van, a jövőben igyekszem távol maradni a nekem nem tetsző dolgok topikjától :DD :C Bár már az isten se mossa le rólam hogy "megkeseredett", "lelki nyomorék", "lény", "idióta", "troll" és a többi :DDD

(#19) L4D1K válasza XuChi (#18) üzenetére


L4D1K
őstag

Öblítsd le sörrel, nálam bevált :))

# ANTAL Tuning #

(#20) XuChi válasza L4D1K (#19) üzenetére


XuChi
addikt

Megvolt. Utánaküldtem még egy kis likőrt is :DDD

(#21) Piftuka válasza Dr. Akula (#9) üzenetére


Piftuka
veterán

Mondjuk én a helyükben a bordát feketére, a ventilátor lapátokat sárga-fekete színre festettem volna.

Jó kis "darázs dizájn" házat lehetne építeni ilyen alkatrészekre. :K

Stryper rajongóknak kötelező darab:

"Aquila non captat muscas."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.