Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    Melyik tajszolasban ejtitek a szoftvert dupla t-vel es dupla r-rel? Mert tudtommal azt a magyarra ugy forditottuk, hogy fogtuk az angopl kiejtest, azt hasznaltuk, majd a kiejteshez legyartottuk a megfelelo magyar irasmodot.

    Egyvalamit kifelejtesz azonban a javitasi odlalakrol: sokan atfutasnal is kepesek ugyanazon hibakat ujra-es ujra elkovetni, csak egeszen komoly odafigyeles eseten usszak meg, veszik eszre. Kepes voltam anno egy odlalon 4-szer leirni a billyntyut billentyu helyet biologiaoran.

    Masik megjegeznivalo: ha felcserelsz betuket, akkor amennyiben nincs olyan ertelmes szo, akkor az emberi agy automatikusan forgatja a megfelelo verziora a kaotikus strukturat, s megerted mi van leirva. Valahol mar lattam az erre hivatkozo cikket, sokszor linket is kaptam hozza, valaki majd biztos be tudja dobni ide is. Sot, ha felreertheto az ilyen teren elirt szo, akkor az agy a tobbi szobol, mintegy rahataskent kitalaja a problemas szot is. Vagyis kisebb hibakra nezve a rendszer rendkivul jo zavarturessel bir, korrekcioja hatekony, gyors, stabil. Amikor komolyabba valnak a hibak, akkor meg ugyis annyira ertelmezhetetlen a problema, hogy mindenki ujbol nekifut a leirasnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés