Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [ttower:] Diablo

Hozzászólások

(#1) blunt


blunt
aktív tag

találkoztál a pattanásos arcú 12 éves dagi kisgyerekekkel ahogy elnézlek.
Ez van :D De a WoW-ban is általában a túlsúlyos pizza-faló emberkék a nyerők. akiknek nincs más dolguk, mint rohadni a gép előtt.

(#2) Wolverine válasza blunt (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Ehh, ez nem azon múlik... Egyszerűen a marhája itt próbálja kompenzálni valamilyen sikertelenségét... :(((

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) 7


7
addikt

Karikészítés után egyből minimum 9-es szintű a karaktered? Csak nem csaltál? Le merem fogadni, hogy Open B.netre mentél. Ott ne csodálkozz, az teli van csalással, hiszen az emberek a single-s karikat használják, amit agyon lehet szerkeszteni. A zárt B.netet próbálják tisztán tartani, ott próbálkozz!

(#4) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Én úgy gondolom, B.Netre akkor volt értelme fölmenni, mikor még ment a Diablo2-láz, és sok volt, aki csak akkor kezdte. Én azonban később kaptam egyáltalán kézhez. Az pedig, ami ott ment, eléggé el is rettentett - már nem az, hogy legyaknak a playák, ilyennel nem volt gondom. Hanem hogy rohannak mint a veszett bárány, húzatják magukat lvl 30 felé a lvl 90+-os überkarakteres haverjaikkal. Hát milyen játék az? :F Pedig az, hogy Diablo2, még nem kötelezően jelentené azt, hogy akkor most mi fuffunk 5 Baal-runt hellen mert másnak úgysincs értelme. Ehh...

(#5) ttower


ttower
aktív tag

nyitott bneten voltam, mert akartam valami fasza cuccott a karimnak, de jobban járok ha offline keresgélek. karikészítés azért írtam mert azt hittem készít valamit a karimból amikor felmegyek netre. mint amikor felteszed a LoDot és kiegészítőhöz konvertálod a karid. amúgy egy 35 assának lett ilyen szép vége. nem is láttam hogy honnan jött vagy ment az emberke. villanás, meghaltam. megnézem zárt bnetet is kösz a tippet

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#6) SLYM


SLYM
veterán

kezdj el retro patch-el jáccani. ott tudsz csinálni ehez hasonló brutal karaktereket néhány hét alatt Paladinom

persze meg kell találnod azt a charmot ami all skilles, +20-at ad minden tulajdonságpontra és 10%-al növeli az életet is, amit tudsz aztán egy jó kis mellékprogival sokszorozni.(egyszerre 2 diot indít el, aztán egyiken létrehozol egy szervert amire ledobod a cuccot és a save/load-dal jáccva, ezt szépen ki lehet jáccani) szóval így félig cheatelve lejhet egy mindenhol elfogadott karaktert csinálnod. ez a patch egyébként sokkal jobbá is teszi a játékot. izgalmasabb lesz, nagyobb lesz benne a kihívás, mindent előre el kell tervezned

[ Szerkesztve ]

(#7) 7 válasza SLYM (#6) üzenetére


7
addikt

A retro patch nem mellékesen magyar fejlesztés (ahogy az edmod is), a Diablo Páholy néhány lelkes tagja csinálta (vagy csinálja, de mintha már nem fejlesztenék). Letölthető a http://www.diablo.hu oldalról a HasznosHolmikból.

(#8) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A WoW-ban is előfordul, még eredeti szervereken is. Engem is sok hordás csapott már le úgy, hogy meg sem tudtam mukkanni. És a legborzasztóbb az, hogy ennek aztán az ő szempontjukból tényleg semmi értelme, mert semmi honort nem kapnak értem. (Sokkal magasabb a szintjük, mint az enyém).

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [ttower:] Diablo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.