Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Redneck


Redneck
veterán

Nem rossz kis rágcsáló, de tripofóbiásoknak nem ajánlott, így én is kiestem a lehetséges vásárlók közül. :B

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2) tálusz


tálusz
tag

Egész jó lett, nekem ez a lyukacsos hátsó rész ami nem tetszik. Köszi a tesztet!

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

Köszi a tesztet! Nekem ez túl pici lenne, de alakra bejövős. EZ sokkal érdekesebb számomra még mindig.

(#4) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Köszi a tesztet.
Tudásra stb nem rossz egér de a kinézete valami förtelem szerintem.

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#5) Vanir válasza Redneck (#1) üzenetére


Vanir
veterán

Most előjöttek a régi /b/-s emlékek, amikor naponta volt 2 ilyen thread a lótuszmagházakkal meg minden egyéb rondasággal. :DDD

tálusz: Igazából gyakorlati hátránya nincs, abszolút nem érezni fogás közben.

Fred23: Engem annyira nem mozgatott meg, de majd egyszer letesztelem, ha lesz rá időm és lehetőségem.

sanyi0627: Egeret nem a kinézetéért veszünk. :P Amúgy tényleg nem szép.

(#6) Redneck válasza Vanir (#5) üzenetére


Redneck
veterán

Nem régóta tudom hogy így hívják ezt a rossz érzést amit ezek a lyukacsos izék kiváltanak belőlem. :( Épp ezért az egér hátulja se bizalomgerjesztő számomra.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7) Tewe013 válasza Redneck (#6) üzenetére


Tewe013
őstag

Én meg most tudtam meg tőled, azt hittem csak nekem van ilyen bajom. :D Mondjuk googleben kár volt most rákeresnem...

(#8) tálusz válasza Vanir (#5) üzenetére


tálusz
tag

Szerintem hosszabb távon megül a lyukak peremén a mocsok, de lehet rosszul gondolom.

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#9) Vanir válasza tálusz (#8) üzenetére


Vanir
veterán

Persze, minden ilyen "éles" felületen megül sajnos. De le kell takarítani, és kész. Én kb. kéthetente megpucolom mindig az egereimet.

[ Szerkesztve ]

(#10) nalaca000


nalaca000
tag

Köszi a tesztet. Kiváló mint mindig.

Meg tudná valaki mondani, hogy ez mit jelent: A tilt-slam teszten viszont természetesen megbukik, azaz a döntött irányú lecsapást nem szereti, és kipörög tőle? Főleg a döntött irányú lecsapást nem értem. Nem tudom elképzelni.

A világ egyik legnagyobb problémája, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg mindenben kételkednek!

(#11) ribizly


ribizly
veterán

Jó látni, hogy a legtöbb gyártó normális egerek gyártását kezdte el.
Kíváncsi vagyok mikor kezdi el az a4tech, hama, speedlink is a dömpinget. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#12) freeknight


freeknight
őstag

Ez tényleg brutálisan ocsmány, és én azt sem tudom elképzelni, hogy ezek az undorító lyukacskák kényelmesek lennének.

Inkább olcsóbban G102/G302 vagy rival 100/95.

nalaca000: oldalról, átlósan csapod lefelé az egeret nagy sebességgel, és nem vízszintesen. 99%, hogy téged nem fog zavarni, csak extrém low sense playereknél szokott előjönni, de náluk is csak akkor, ha brutálisan bánnak az egérrel.

[ Szerkesztve ]

(#13) Fred23 válasza ribizly (#11) üzenetére


Fred23
nagyúr

Kényelem szempontjából az A4Tech Bloody széria egyes tagjai nálam nagyon ott vannak a szeren, szóval már csak a belsőn kéne javítani!

(#14) Vanir válasza nalaca000 (#10) üzenetére


Vanir
veterán

Nehéz elmagyarázni, de itt van két példa: [link] [link]

freeknight:
Inkább olcsóbban G102/G302 vagy rival 100/95.
A Rival 100/95-nél mérföldekkel jobb ennek a szenzora, gombjai, görgője.
És ahogy írtam a cikk végén is, a G102 kiváló alternatíva, de ha nem kényelmes a forma, akkor ennek is lehet adni egy próbát. :)

ribizly: Amíg veszik a hulladékot is, addig nem hinném, hogy elsődleges érdekükben állna.

[ Szerkesztve ]

(#15) kemotox válasza Redneck (#6) üzenetére


kemotox
addikt

Én is pont a napokban derítettem ki, hogy mi a neve annak a fogyatékosságomnak, hogy félek a tengeralattjáróktól, meg a hajók aljától :DD Submechanophobia kéremszépen.

(#16) ribizly válasza Vanir (#14) üzenetére


ribizly
veterán

Aztán rájönnek, hogy mi a bibi és letarolják a piacot. Mondjuk igaz, hogy ha jót és megbízhatót alkotnának akkor meg nem lehetne évente eladni...

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#17) kemotox válasza ribizly (#16) üzenetére


kemotox
addikt

Nincs nevük, szóval nem fogják letarolni a piacot. A név a minden. Látod sokan a szart adják drágán és megveszik khmapfelkhmrazer stb:D

(#18) Vanir válasza ribizly (#16) üzenetére


Vanir
veterán

Hááát, azért a Ventus X Optical, meg ez is jó (nem nagyon jó, de azért jóféle), és mégsem taroltak le semmit. :D De még egy Zy review sincs egyikről sem - nem mintha az adná a nívót.

[ Szerkesztve ]

(#19) ribizly válasza Vanir (#18) üzenetére


ribizly
veterán

Ezek nincsenek is kint mindenhol a nagyobb tömegeket fogadó boltokban (pl Mediamarkt). Szóval csak arra akarok utalni, hogy kevésbé jutnak el az egyszeri felhasználókhoz.

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#20) tálusz válasza Vanir (#9) üzenetére


tálusz
tag

Két hét? Nem kopik el? :D Én kb. évente egyszer bár hozzáteszem nem vagyok izzadós illetve óránként kezet mosok szóval lehet ez a titka! :DDD

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#21) nalaca000


nalaca000
tag

Köszönöm a válaszokat.

A világ egyik legnagyobb problémája, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg mindenben kételkednek!

(#22) DonaldJames


DonaldJames
tag

Egész jó kis egér. :R

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#23) b.


b.
félisten

Uh, ez nekem rettenetesen ronda és számomra pehelykönnyű.
3310 amúgy sem szívem csücske,sajnos engem érint a probléma, Quakes- időkből megmaradt ez a csapkodás. Már próbáltam csuklószorítóval is játszani, de úgy is néha beletrafáltam. G203 szerencsére bírja, szenzációs ebben a szenzor.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.