Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) bkercso válasza trydium (#2) üzenetére


bkercso
nagyúr

hogy egy tudományos pálya felé tereltem véletlenül az egyszem lányukat...
Én kicsit másként látom: őt ez kapta el, ezért hallgatott rád. Ha nem erre lett volna affinitása, akkor nem foglalkozik veled, vagy kicsábít babázni az étkezőbe. Később esetleg elvihetted volna kalapot vagy macskát venni.

A fiamat pl. a foci érdekli és abban jeleskedik, pedig én és a sport az 3 külön dolog. Amit mondok vagy mutatok neki, az rendszerint "nem érdekli", mégis mindenre emlékszik, amit hallott. Arra is, amire én már nem, hogy beszéltönk volna róla. :DDD Szóval befogadja, tájékozott, de nem különösebben hozza lázba. De a labda az szent! Meg a divat, a státusz a közösségben. Ő ezt érzi, erre van született érzéke, legalábbis most ez látszik.
Úgy vagyunk vele, hogy ne is legyen fizikus, mint én... Azzal foglalkozzon, amiért lelkesedik, ahogy mi is azt tesszük! :)

Apámmal amúgy biciklit szereltünk és technic legóztunk. Ő autógépészmérnök. Tizenéveim elején úgy gondoltam, hogy az elektronika uncsi, mert nem látni, mi történik a szerkezetek belsejében. Aztán kb. 15 éves koromtól áramköröket tervezek a mai napig.
Ami hosszú távon közös hobbink, hogy szeretünk gépet vezetni.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.