Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bghistvan


bghistvan
senior tag

Nagyon jó kis cikk volt,de biztos vagyok abban,hogy majd jönnek a kifejezetten efféle témákra specializálódott fotelszakértő hozzászólások..............mert mostanság ez nagy divattá vált.
Adom teljes egészében,amit írtatok,gratula! :R

[ Szerkesztve ]

(#2) jacis


jacis
nagyúr

Várom mi lesz a Mate 30 bemutatón. Soha egy kínai teló bemutatót sem néztem meg eddig, de ezt most meg fogom :B

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3) #22743424


#22743424
törölt tag

Ez nagy érvágás lenne főleg az európai piacnak. :((

(#4) Plug Life válasza #22743424 (#3) üzenetére


Plug Life
senior tag

Majd a Csáómi betölti a keletkezett űrt.

(#5) Plazmacucci válasza #22743424 (#3) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ne már hogy egy amerikai köcsög miatt ne vehessek európában droidos huaweit...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

Egy fórumtárs bedobta azt a poént, hogy akkor majd veszünk LG-t meg Sony-t. :)

(#7) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mikor lesz már elnökválasztás arrafelé? Addig meg megy az adok kapok.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) Silεncε válasza pusszycat (#7) üzenetére


Silεncε
őstag

Azt mondják, Trump esélyes egy második körre....

(#9) Youri


Youri
veterán

A Huawei viszont pont azt sérelmezi, hogy az amerikai fél jogellenesen keresi meg és tartóztatja le munkatársait, nemzetközi szinten vádaskodik bizonyítékok nélkül és még kibertámadásokat is elkövet, diszkriminatív környezetet létrehozva.

Ezt pont Kína mondja?

RTX ON

(#10) Tutu7030 válasza Silεncε (#8) üzenetére


Tutu7030
veterán

Meg is érdemlik az usákok. :((

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#11) janeszgol válasza Youri (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen ő mondja, mivel az USA ezt csinálja. Érdekes, hogy az USA meg nem mond ilyeneket, pedig Kína is megéri a pénzét. Felvetődik a kérdés (ha leveszitek az USA love you szemüveget), hogy akkor miért is van ez az egész?

(#12) Quqesz válasza jacis (#2) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Csatlakozom! Én is kiváncsi leszek mi lesz a bemutatón....lehet lesznek eddig ki nem szivárgott dolgok...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#13) Rolie Polie


Rolie Polie
junior tag

Köszönjük Trumph te szemétláda!

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#14) Lami66


Lami66
őstag

Mivan? Nemleszittenhuawei? Akkor gyorsan veszek egy P30-at amíg lehet kapni :D

[ Szerkesztve ]

(#15) Aryon87


Aryon87
félisten

Komolyan egy idiota ez a Trampi... :W

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16) csobi1 válasza janeszgol (#6) üzenetére


csobi1
tag

Sajnos a csúcs LG és Sony együtt nincs olyan jó,mint az aktuális mate modell. 😂

(#17) NavySeal


NavySeal
senior tag

Én elhiszem, hogy a Huawei "beletaposott" az amerikai érdekszférába, de bazz, nehogy már a nyomi Trump miatt ne lehessen notmális droidos Huaweit kapni az Eu-ban...

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#18) rdt89


rdt89
addikt

Farok méregetés negy itt egyfolytában, majd egyszer valakinél véget ér a centi...

(#19) csorbajeno válasza Plazmacucci (#5) üzenetére


csorbajeno
veterán

Minden további nélkül megveheted droiddal, csak a Google appok nem lesznek rajta.

(#20) Plazmacucci válasza csorbajeno (#19) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Te is tudod hogy értem. Droid = Google.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#21) rodi81


rodi81
tag

Nyílván a hálózati eszközök,IT cuccokon keresztül lehet kémkedni a legkönnyebben,eddig ezt csinálta az USA is nem?Most csak nem akarják beengedni magukhoz a kínai "konkurenciát" mert lehet,hogy tudják mivel járna.

(#22) Ronan968 válasza csorbajeno (#19) üzenetére


Ronan968
tag

Milyen droid már az, amin nincs Google app! Mehet a lecsóba

(#23) Masooo válasza Ronan968 (#22) üzenetére


Masooo
aktív tag

Azért 140-re lőve árban google app nélkül, már megérne egy kis utólagos munkát....

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#24) djtörök


djtörök
senior tag

Ha valaki majd tol rá egy custom romot, vajon úgy fel tudja rakni a google cuccait?

(#25) csorbajeno válasza Ronan968 (#22) üzenetére


csorbajeno
veterán

Egyetértek veletek, igaz azt is hozzáteszem, hogy én nem használnék Huaweit. De nem ezért, hanem a felületet egyszerűen nem tudom megszokni, nem az én logikámnak van kitalálva. Ettől függetlenül sajnálnám a Huawei-t, ha eltűnne. Ugyanakkor az USA álláspontját is elfogadom, legyen már minden szuverén államnak szabad döntése, hogy kit akar beengedni és kit nem. Ezzel együtt akkor pateroljon is ki minden Huawei eszközt az országából és építse ki a hálózatát Made in USA termékekkel és mindenki élhetne boldogan tovább. De a Huawei sem akar kivonulni az USA-ból.

(#26) Rolie Polie válasza Youri (#9) üzenetére


Rolie Polie
junior tag

Haditengerészeti gyakorlatot tart hétfőtől az Egyesült Államok és 10 délkelet-ázsiai ország a Thaiföldi-öbölben és a Dél-kínai-tengeren. Először rendeznek ilyen körben hadgyakorlatot, aminek a hátterében az áll, hogy a térségben egyre nagyobb a befolyásért folyó küzdelem az Egyesült Államok és Kína között.. Ez a stratégia részben kifejezetten Kína ellen irányul – jegyezte meg az AFP.

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#27) Braavos válasza janeszgol (#11) üzenetére


Braavos
tag

...
Ilyenkor azért az megvan, hogy egy nyíltan és büszkén diktatórikus országot próbáltok védeni?

(#28) Plug Life


Plug Life
senior tag

Már nemcsak márkabuzik vannak, hanem országbuzik is 😂

(#29) Lami66 válasza Braavos (#27) üzenetére


Lami66
őstag

Nem hiszem, hogy kínát védi. Mindössze arra próbál rávilágítani, hogy a másik oldal (zusa) szintén mocskos eszközöket használ. A két oldal között mindössze annyi a kükönbség, hogy kína felvállalja a mocskosságait, az usa viszont megmarketingeli, hogy amit csinál az nekünk jó, a mi érdekünkben van és örüljünk, hogy ő vigyáz ránk. És ennek a szarfényező marketingnek elég sokan bedőlnek. De ismétlem, aki az usa trógerságait teszi szóvá az nem egyenlő azzal, hogy kínát védi.

(#30) janeszgol válasza Lami66 (#29) üzenetére


janeszgol
félisten

+1

Úgy látom ezt 3 hónap alatt nem tudták megérteni többen.
A szeptemberi Chipben van egy név nélküli cikk. Nem reklám, de mivel egyik szerző sem írta alá, kezeljük óvatosan. Az arról szól, hogy a Szilícium(kötőjel)völgy kezd kiürülni. Az amerikai egyetemeket végzett ázsiaiak mennek haza Kínába. Viszik haza a tudást, mivel az üzlet ott van. Ennek rövidtávon kisebb jelentősége van, de hosszabb távon (10 15 év körül) jelentős lehet!

(#31) joey04 válasza Lami66 (#29) üzenetére


joey04
titán

Csűrheted, csavarhatod, nézheted másik oldalról, ez bizony egy kommunista diktatúra melletti kiállás. És ez egyszerűen borzasztó, hogy egyesek így gondolkodnak. Szomorú és félelmetes is egyben. Teljesen mindegy, hogy a szemben álló fél mennyire marketingel micsodát, attól még a fenti dolog tény marad.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) Lami66 válasza joey04 (#31) üzenetére


Lami66
őstag

Tudod mi a borzasztó? Hogy vannak akik a nagy kínautálattól nem látják a másik oldal sötét dolgait, vagy ami még borzasztóbb, látják de helyeselnek rá.

(#33) doooo válasza Lami66 (#32) üzenetére


doooo
veterán

Mintha az egyikből következne a másik... Mintha az egyik igazolná a másikat...
Annyira üres és unalmas argumentum ez... De hát ha egyszer nincs jobb... Valahol megnyugtató, hisz részben igazol minket, nagyrészt viszont szomorú és borzasztó, mondom ezt azon milliók nevében, akik nap mint nap testközelből tapasztalják és szenvedik el azt, amit ti, kis laikus, Stockholm-szindrómás fickók védelmeztek és támogattok minden egyes nap (a tények abszolút tudatában).

(#34) nyisziati


nyisziati
veterán

Van, aki már kijött a "legjobb, legolcsóbb a Huawei!" táborból, mert rájött, hogy az egész mögött a legsötétebb földi diktatúra lakik.

Tavaly közel egymillió (!!!) ujgurt tartóztattak le és zártak átnevelőtáborokba Kínában. [link]
Ilyet még Rákosi idejében se csináltak, vagy talán akkor.
Ennyit a "fotelszakértésről", "országb***zásról", meg "mindkét fél egyenlő" dumáról.
Ja meg hogy "3 hónap alatt se sikerült felfogni".
Igen NEKTEK NEM.

(#35) Aryon87


Aryon87
félisten

Bírom mikor szinte az összes Huawei tech cikk alá behúzzátok a politikát és hozzá kapcsolódó marhaságokat.. És csak egy tábor (S) teszi mindezt.. Szart se érdekel az egész. Mind2 országnak megvan a maga hülyesége, ahogy a sajátunknak is. De sztem baromira nem ide való a téma.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36) #22743424 válasza nyisziati (#34) üzenetére


#22743424
törölt tag

Ja, pusztítsunk el egy egész országot és annak egész gazdaságát IRAK megteremtve az ISIS melegágyát. Most muszáj ezt minden egyes topikban ? :W Azt kellene megértetni a politikusokkal ,hogy egy földünk van és mindig voltak vannak és lesznek is akik máshogy gondolkodnak.
Lesz a P30-ra Google vagy nem? :)

[ Szerkesztve ]

(#37) Aryon87 válasza #22743424 (#36) üzenetére


Aryon87
félisten

Áh, azok a saját érdekeiket nézik, hogy az alacsonyabb rendűekkel mi lesz, azt letojják nagy ívben. Az emberiség saját magát fogja kinyírni, teljesen mindegy a körülmények helyzete.

P30 szériára marad a google, és Android 10-et is kapunk (tegnap indult a béta program is). Ha az M30Pro nem kap, akkor tuti a Harmony lesz rajta. Kíváncsian várom azt.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#38) #22743424 válasza Aryon87 (#37) üzenetére


#22743424
törölt tag

Bakker :W Mate 30- at akartam írni. :D
Megyek iszom még egy KV-t.

(#39) Aryon87 válasza #22743424 (#38) üzenetére


Aryon87
félisten

:))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#40) Rolie Polie válasza Aryon87 (#35) üzenetére


Rolie Polie
junior tag

Ahogy a cikk is írta, jó vagy nem jó de mostanra látványosan annyira átpolitizálódott a kommunikációs tech vonal /is/, hogy igenis idevaló lett a téma.

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#41) Aryon87 válasza Rolie Polie (#40) üzenetére


Aryon87
félisten

Ezzel nincs is gond, csak már annyira túlzásba viszik hogy szinte fájdalmas olvasni is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#42) janeszgol válasza nyisziati (#34) üzenetére


janeszgol
félisten

De mi köze van ahhoz, hogy hány embert zártak nevelőtáborba egy technológiai balhénál? Vagy aki Huawei telefont vesz, azt oda viszik?

Doooo, gondolom ezt úgy írod, hogy éltél Amerikában négerként a kilencvenesévekig, ma Mexikóiként stb. Nem? Csak nem fotelhuszár vagy te is?
Ez annyira érdekes. Szerinted nem következik Kína utálatból az, hogy elnézed, sőt tapsikolsz az USA kegyetlenkedéseinek, de az automatikusan következik, hogy ha valaki felszólal az USA gerinctelensége ellen, az rögtön Kína imádó lesz. Tudod a szálka és a gerenda esetét?

(#43) janeszgol válasza joey04 (#31) üzenetére


janeszgol
félisten

Mert te azt mondod tény és az is akkor? Ki vagy te, ne haragudj?
Szerk.: hát igen, ez a demokrácia alap köve. "Mert én azt mondtam és kész". Jé az USA is pont ennyire demokratikus. Óóó

[ Szerkesztve ]

(#44) Kasya válasza jacis (#2) üzenetére


Kasya
nagyúr

Még a Mate8 prezentalasat neztem anno, az kb. egy kulfoldi cserediak egyetemi prezijével volt egy szinten (a rosszabbik fajtabol).
Remelem azota mar tettetk erofeszitest ez irányba is.

Mar nem is talalom a teljes anyagot, csak ezt.

(#45) prolad


prolad
őstag

Azért ne higgyükár azt, hogy Trump = USA.
Amúgy mennyi egy problémát megoldani? 15 perc, fél óra? Huawei meg vagy olcsóbban adja vagy nyújt valami használható alternatívát.

(#46) aprokaroka87 válasza prolad (#45) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Milyen probléma megoldásra gondolsz 15 perc alatt?

(#47) jacis válasza aprokaroka87 (#46) üzenetére


jacis
nagyúr

Ezt én sem értem....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#48) Giovan! válasza Aryon87 (#35) üzenetére


Giovan!
addikt

Politikai oka van a huawei szivatásának, még szép, hogy a cikkek alatti hozzászólások is erről szólnak. Nem tudom észrevetted-e, de nem azért szivatja Trump a Huaweit, mert mondjuk gyengének találja a P30 kameráit...

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#49) #22743424 válasza Giovan! (#48) üzenetére


#22743424
törölt tag

Szerintem inkább gazdasági vonatkozásai vannak a dolognak nagyobb részben. Persze ezt a kettőt nem lehet teljesen szétválasztani egymástól.

(#50) aprokaroka87 válasza Giovan! (#48) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az igazi okot úgyse fogja megtudni egy sima földi "halandó".

Lehet hogy Trump-nak valójában megtetszett a Huawei, ha jól tudom még mindig benne van a bussines világban, meg akarná venni, de meg kell oldani hogy olcsóbb legyen:D

A valóság szigóruan titkos, tehát a büdös életben nem fog kiderülni hogy miért pont a Huawei.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.