Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peetee(tm)


Peetee(tm)
aktív tag

fekete fehér színösszeállításban szebb lenne sztem.
egyébként ígéretes darab

Az életben 1 dolgot adhatsz fel, levelet a postán! Peetee(tm)

(#2) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

inkább az FM2 felhozatalt kéne erősíteni szvsz, nem a "halott" AM3+-t

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3) Cobra. válasza FireKeeper (#2) üzenetére


Cobra.
őstag

Már miért lenne halott a AM3+? FM2-esek CPU erőben messze alulmúlják az FX-eket (pontosabban a legerősebb hozza az FX4170 szintjét).

(#4) Geffry válasza Cobra. (#3) üzenetére


Geffry
aktív tag

Ami lássuk be, az átlag felhasználóknak több mint elegendő... Vagy csak én ismerek olyan embereket akiknek fogalmuk sincs róla hogy mi hajtja a gépüket mert csak fészbuk meg 1-2 filmre kell? Szerintem többen vannak mint a tuningbetyárok...
Ettől függetlenül szerintem sem halott, de mégis kicsit fura ez a lap... gyakorlatilag egy az egyben a régit adják ki egy kis ráncfelvarrással. Marketing at it's finest!

[ Szerkesztve ]

A PH-n mindenki mindig jobban tudja. Fél óra Google keresés után...

(#5) Sz.Miki válasza FireKeeper (#2) üzenetére


Sz.Miki
őstag

A híreket olvasva az FM2 sem lesz túl tartós, mindjárt itt az FM3....
Az Am3+ meg azért még kitart egy darabig.
Ez a lap pedig ráncfelvarrás meg bőrlehúzás, de igényes és jól átgondolt lett.

(#6) Aethel


Aethel
aktív tag

Arra lennék nagyon kíváncsi hogy az ASUS fog-e újabb revíziót készíteni az AM3+ -os ROG szériás lapból. Most ugye ott a Formula Z de intel oldalhoz képest valahogy mégis olyan soványkának érzem azt a lapot. Mintha tartogatnának egy utolsó nagy durranást erre a foglalatra. Bárcsak így lenne :U
Nekem ez a Sabertooth széria sosem tetszett, iszonyat ronda alaplapok. Biztos jó lap, még akkor is ha a marketing szövegnek csak a fele lenne igaz..

(#7) atti_2010 válasza Sz.Miki (#5) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ez azért egyáltalán nem biztos és az is lehet hogy az FM3 -ba a mostani procik beletehetők.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#8) afterwhite09


afterwhite09
tag

És hol marad a Thermal Armor ? :[ Amugy jó lap meg minden, de valahogy mégis csak a Thermal Armor teszi különlegessé :p

People had more, than they needed...

(#9) LordX


LordX
veterán

Tehát.. úgy PCIe 3.0, hogy ráraktak egy chipet, ami a kártyák felé PCIe 3.0, de a chipset/CPU felé meg csak 2.0?

(#10) Trebron09 válasza afterwhite09 (#8) üzenetére


Trebron09
őstag

Ezeknél a gyártásnál már rendesen működik az Air Solder, tehát nem kell a vásárlónak véghez vinni az utolsó (forrasztás)simításokat az armorral :DDD

;]

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#11) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Eeeez jól néz ki! :C

(#12) Zodicus


Zodicus
senior tag

Jó lap, tetszik és végre nem spórolták le szegény PCI slot-ot sem. Kár, hogy a Z77-esen nincs.

(#13) L4CI2


L4CI2
aktív tag

hi
van valami infó mikor jönnek mar a AMD 1090FX, 1070 chipsets?
vagy ezt a tervet törölték :F

(#14) Plazmacucci válasza L4CI2 (#13) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én még 890FX lappal nyomulok, amiket írsz még nem is hallottam :D De nem hiszem, hogy mostanában lenne ilyesmi.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#15) L4CI2 válasza Plazmacucci (#14) üzenetére


L4CI2
aktív tag

elvileg 2012 re tervezték vagy mi :W

(#16) atti_2010 válasza L4CI2 (#15) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Abból nem lesz semmi de értelme se sok lenne.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#17) Plazmacucci válasza atti_2010 (#16) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Pláne hogy egyes hetes szériás chipsetek is viszik a Bull procikat :D Én pl nem érzem, hogy 9xx miatt váltanom kéne.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#18) atti_2010 válasza Plazmacucci (#17) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Évek óta csak minimális változáson esnek át most már kihúzzák a 9xx -el aztán meg beköltöznek a prociba, vagy APU -ba.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#19) Plazmacucci válasza atti_2010 (#18) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igaz. Bár úgy érzem többet nem jön olyan foglalat ami ennyit megél :(

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#21) atti_2010 válasza Plazmacucci (#19) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Én sem, nem szokott egészséges lenni a tartós foglalatokra nézve mikor úgy költözködnek az alkatrészek mint mostanában.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#22) Male válasza LordX (#9) üzenetére


Male
nagyúr

Úgy.... zseniális mérnöki munka, nem?
Legjobb esetben is csak nem lassít... de legalább fogyaszt, hibalehetőség, és költség.

(#23) T_Stark válasza Male (#22) üzenetére


T_Stark
őstag

De rá lehet írni a dobozra szép nagy betűkkel hogy PCIE 3.0 support, és Pistike már rohan is érte.

(#25) Mustaros válasza FireKeeper (#2) üzenetére


Mustaros
aktív tag

FM2 már akkor halott volt mikor megjelent :DD , vegyél új alaplapot és procit némi teljesítmény növekedés érdekében..

(#27) atti_2010 válasza Mustaros (#25) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ez nem igaz és te sem tudhatod mivel mindenki csak találgat.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#28) T_Stark válasza Mustaros (#25) üzenetére


T_Stark
őstag

Trinity, Richland belemegy, ez már kettő, Intelnél sincs több egy foglalatra. Ha még a Kaveri is belemenne netán, már túl is teljesítenek. :)

(#29) Mustaros


Mustaros
aktív tag

Nem bírom az ilyesfajta kommenteket.. már bocsánat.. egy am3+ os alaplappal sokkal több dolgot lehet kezdeni mint az fm2-es csodával.. ha kevés a lóvéd akkor egy gyengébb 4 magos prcit veszel bele.. és megspékeled egy 6670-el.. pl.. az fm2-nél van egy limit.. amit ha elérsz bukó az egész.. tudom , hogy árban nincsenek egy kategóriában , de tesómnak egy am3+ os konfig-ja van és láttam mire képes.. :U

Csak olyan stílusba reagáltam rá , ahogyan ő is az am3+-ra .. igazából csak ennyi történt..

[ Szerkesztve ]

(#31) stratova válasza Mustaros (#29) üzenetére


stratova
veterán

Itt ajánlom figyelmedbe a kiemelt hozzászólást illetve, hogy ki is írta.

(#32) FireKeeper válasza Mustaros (#25) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Kérlek mesélj róla hogy a Vishera után még milyen új processzor fog jönni az elavult, sokat fogyasztó AM3+ platformba :U

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#33) zedeRIP


zedeRIP
tag

ilyet akarok... :R

"Mindennek annyi az ára amennyit adnak érte" http://phmegbizhatosag.atw.hu/ A MEGBIZHATÓSÁGOM

(#34) Mustaros válasza FireKeeper (#32) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Jelenlegi játékosabb emberkék tökéletesen meg vannak vele elégedve , a fogyasztás nem mindig számít.. Akinek nem telik intel gamer konfigra.. annak miért lenne elavult , vagy rossz választás?

(#35) Male válasza T_Stark (#23) üzenetére


Male
nagyúr

A mérnöki részét értékeltem a terméknek :)

....ennyi erővel írjanak egy drivert, ami PCI-e 3.0-nak írja :D

(#36) Phvhun válasza Male (#35) üzenetére


Phvhun
őstag

... már megtették.

(#37) gyiku


gyiku
nagyúr

nyar ota a v1 van, es bizony sem a win8 ready, sem ez a bullshit nem gyozott meg, hogy cserelni kellene :N

hüllő

(#38) F34R válasza Mustaros (#34) üzenetére


F34R
nagyúr

fm2-be is jon FX szeru CPU, amugymeg 2 generacio cpu csalad es foglalatcsere. Ez intelnel is igy van. Sokaknak azert szur szemet mert nem perfomance procik erkeztek eddig mert nem errol szol az egesz platform , jo hogy figyeled a hireket.

(#39) F e Z o


F e Z o
veterán

Miért van 4 PCI-E sín a lapon, mikor fizikalig csak 3 kártyát tudnál használni, lévén a 2-3 PCI-E sín között nincs hely. :F

H2O über alles!

(#40) gyiku válasza F e Z o (#39) üzenetére


gyiku
nagyúr

rakhatsz oda mast is, mint vga-t.

hüllő

(#41) F34R válasza gyiku (#40) üzenetére


F34R
nagyúr

rakni rakhat csak nem igy van hirdetve a lap , mondjuk a dizajn az nem rossz :D

[ Szerkesztve ]

(#42) aram01 válasza gyiku (#40) üzenetére


aram01
nagyúr

pl: hangkártyát? az újak már akkorák, hogy azok sem férnének be (nagyon)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#43) F34R válasza aram01 (#42) üzenetére


F34R
nagyúr

abbol is inkabb firewire-s vagy usb-set vennek :DDD

(#44) gyiku válasza aram01 (#42) üzenetére


gyiku
nagyúr

raid kartya, pci ssd, vagy barmit, amit ph nyertel :P

hüllő

(#46) F34R válasza aram01 (#45) üzenetére


F34R
nagyúr

ez meg a laprol log csak nem latod :DDD

tenyleg sokmindent nyertel mar ? :DDD

(#47) KaiotEch válasza aram01 (#45) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Annyi esőtáncot jártál, hogy a végén csak lepottyant egy nyeremény? :C

(#49) tajcsi


tajcsi
senior tag

Milyen rezsiben dolgoznak a GPUk, ha az egyiket az első, a másikat a fekete pciex16-ba rakom? Tudnak 2x 216-ban vagy csak x16 és x8-ban?

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#50) atomanti19 válasza tajcsi (#49) üzenetére


atomanti19
aktív tag

2x16 ban tudnak.

Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

(#51) Lapajbacsi


Lapajbacsi
aktív tag

Nem tudjátok ez a gen3 miért tűnt el? Sehol nem kapni, csak a sima pcie2-res r2-est. Az R2 gen3 nyom nélkül eltűnt.. leálltak a gyártással?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.