Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Smani


Smani
senior tag

Tetszik.

Area első fotóművéről mi a véleményed?

(#2) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Bakker, ember! :Y :R

Itt nálunk amúgy ennyire nem kell védekezni, alapból mire ide felér át kell mászni pár szomszédon és kizárt, hogy észrevegyék.

[ Szerkesztve ]

(#3) True válasza Kolondrum (#2) üzenetére


True
aktív tag

Sajnos nálunk is elektromos záras kapu van, de általában valamelyik kedves szomszéd mindig nyitva hagyja... :(((

Smani! Mire gondolsz? Nekem teszi szépen a dolgát most még, de többek szerint gáz nagyon ha elfárad...

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#4) Ми-8


Ми-8
csendes tag

Ötletes, bár durva, hogy a saját otthonában is már így kell lezárnia a dolgokat az embernek, mert különben "elprivatizálják"... :(

(#5) Hieronymus válasza True (#3) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A szerkezet gyenge pontja a zárbetét.
A profi tolvaj másodpercek alatt nyitja ki, kulcs nélkül és nyomtalanul.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#6) Smani válasza Hieronymus (#5) üzenetére


Smani
senior tag

Kb 5mp. Fogja és eltöri.

(#7) Kolondrum válasza Kolondrum (#2) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mármint biztosan észreveszi valaki.

(#8) True válasza Smani (#6) üzenetére


True
aktív tag

Körbe van hegesztve, bár dumpkey módszerrel így is megoldja.
Jelenleg a zárcserét én is csak flexeléssel tudnám megoldani, éppen azért, mert a kilógó részt könnyen eltörik...

Még egy reteszen gondolkodom hozzá, ami a lakáson belül van, de akkor meg a kéglit is feltörik ezzel az erővel...

Védeni kell amink van! :(((

Ja meg nálunk főképp nem fehérek vannak, ők meg a fogjuk és vigyük hívei...
Így fogdoshatják... :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#9) #56573440


#56573440
törölt tag

komoly konstrukció, csak nehogy a vas miatt vigyék el a szerkezetet :DDD régebben volt egy videó ahol a csávó a saját lelakatolt bringáját közterületen kezdte el fűrészelni, senki nem lépett semmit, úgyhogy ha szem előtt van akkor is simán viszik el...

ahogy a szomszédom astrájának az első lökösét is fényes nappal szerelték le a ház előtt, 4 emeletes tömb, valaki a kocsi alatt feküdt és csavarozott. gyalogos forgalom van arrafele nem kevés, mégse lépett oda senki, hiszen akár a saját kocsiját is bütykölhette volna.

(#10) DeltaPower válasza True (#8) üzenetére


DeltaPower
őstag

Sajnos a fogd és vidd tolvajok szokása, hogy ha vinni nem tudja, akkor pusztítja. Ne legyen igazam, de szinte látom a képet magam előtt, ahogy a kalodával összevissza töri körülötte a burkolatot a sikertelenségtől idegbajt kapott tolvaj... A helyedben nem hagynám csupaszon a vasat, polifoam cső vagy valami hasonló bevonat kellene rá.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#11) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Látjátok, a "faluszéle", a rozzant kerítés és a bepucolatlan tégla ház együttes előnye: tíz éve sosem zártuk be a házat, se a kertkaput, de egy csavart se vittek el. :D Ahhoz túl csóróknak nézünk ki. De már aggódom, mi lesz, ha újjáépítem a kerítésünket...

(#12) True válasza Crystalheart (#11) üzenetére


True
aktív tag

Hát komám erre a kerítésre, elég szerintem egy kis festék.... Na jó, meg némi szög, bár az lehet túlzás kissé... :DDD

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#13) True válasza DeltaPower (#10) üzenetére


True
aktív tag

Persze ez még nem a végleges verzió, csak a nagyja van meg eddig, de a festés utáni munkálatok közt még szerepel lágyabb bevonat is... :R Plusz még egy rejtett retesz is lesz benne, ami csak a lakáson belülről nyitható...

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#14) #56573440 válasza True (#13) üzenetére


#56573440
törölt tag

nem értem mit bonyolítod. láhxsbb brvonsz? áramot bele aztán nyalogassa aki megérdemli ;]

egyébként a rendetlen ház-nem törnek be nálam szintén bejött, egy éve kb a szomszédomat nyomták fel, első emelet mindkettő, alsó szomszéd rácsán másztak fel, és az erkélyen keresztül mentek be. csak át kellett volna lépni hozzám kb... de az egyedül lakó, dolgozó, tanuló srác erkélye valahogy nem volt csábító, nem is mertek átjönni ;] azóta babonából nem takarítok a hivatalos elképzelés szerint :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) Lauda


Lauda
félisten

Jo sokat dolgozhattal vele, de szerintem ertelme nem sok van. Egy pillanat alatt kinyirjak a zarat es mar nincs is ott a motor.

[ Szerkesztve ]

(#16) Crystalheart válasza True (#12) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Kérlek, ez a kerítés elporlad, ha erősebben megszorítok egy lécet, és az oszlopok közül némelyik már nem a saját lábán áll. :D Laza 40-50 éves lehet, mindenféle kezelés nélkül, közel ilyen volt már, mikor ideköltöztünk. (A kép olyan 5-6 éves.) Már nagyon időszerű újat építeni, mert a kutyák minden harmadik nap másik lécet kezdenek ki, hogy kiszökjenek. (Na ja, ez a kerítés inkább arra szolgál, hogy ezeket bent tartsa, mintsem hogy másokat kint...) Csak ugye nem két fillér, meg kell venni hozzá a lazúrt, a kapuhoz meg vasfestéket.

[ Szerkesztve ]

(#17) True


True
aktív tag

Valószínűleg kissé átszerkesztem majd a szerkezetet, mert biztonság ügyben lett még 1-2 ötletem amit beleépítek... :))

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.