Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enton


Enton
addikt

Már szedem is!
Kiváncsi leszek mennyire fog tudni lekötni.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Akkor most demó vagy full? :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#3) tomi_mod válasza (Darkwood) (#2) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Ha demo lenne, nem lenne értelme az ingyenesség kiemelésének :)

Volt már kamion szimulátor de az Mercis volt. Mercedes Benz Truck Racing.
Nekem az nagyon tetszett, még most is el lehet vele szórakozni csak egy kis patch kell hozzá a mai videokártyák miatt.

Annak csak egy negatívuma volt, mégpedig ha a pálya meredekebben emelkedett/lejtett egy kanyarban akkor az elég darabos volt és ugrált a "kocsi" szal az útfelület ilyenkor nem volt elég folytonos...

Egy letöltést ez is megér!

(#4) (Darkwood) válasza tomi_mod (#3) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Értem, csak akkor miért szerepel a linkben az, hogy demó?

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#5) mephi666 válasza tomi_mod (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

hard truck 2 neve nem ismerős? :) anno volt rendesen gépigénye... benchmarknak is használtuk :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Zsoccc válasza (Darkwood) (#4) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Mert a hír írója még mindig nem pihente ki a tegnapi reklámokkal szétcincált Keresztapa második részét. :)
Bocsi, javítva, és köszi az észrevételt!

(#7) Ice!?


Ice!?
őstag

Még soha életembe nem játszottam kamionszimulátorral. Ideje kipróbálnom. :K

(#8) (Darkwood) válasza Zsoccc (#6) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Ja... értem! :D

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.