Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tha_answer


tha_answer
őstag

Tessek jobbat csinalni!

Ja h balfaszok vagyunk...

Inkabb hasznaljak a kuglit, adoztassak meg kemenyen.

(#2) LurkerSheik válasza tha_answer (#1) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Bármilyen kimenetele is lesz, jó látni, hogy odaát sem lehet megvenni mindenkit kilóra.
Mo.-n vállveregetés jár a konkurencia ellehetetlenítéséért.

szerk.: nem válasznak ment.

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#3) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

hat nemtudom... szerintem a microsoft megoldasa sokkal undoritobb. megnyitod az edget veletlenul, felulre beirsz barmit ami nem google, es binggel kezd el keresni. 5 perc alatt at se lehet allitani.
a masik meg a windowsdba integralt, honapokig szopatos windows gomb+gepeles+enterre megnyitott bing kereses....e gy kibaszott...mar a gepedre.... feltelepitett.... programra.....rakeres....a neten.... 🤦🤬

-

(#4) #16820480 válasza tha_answer (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

A trösztellenes vizsgálat nem attól függ, hogy valaki jobbat csinált-e vagy sem.

GoldhandRent: Nagyon nehéz átállítani valóban az Edge alapértelmezett keresőt. Kb 5 másodpercbe telt. :N

[ Szerkesztve ]

(#5) tha_answer válasza LurkerSheik (#2) üzenetére


tha_answer
őstag

Megnyugtatlak, az osszes techceg tozsdei arazasa a velt leendo monopolhelyzetben levo kaszalasnak szol.

(#6) GoldhandRent válasza #16820480 (#4) üzenetére


GoldhandRent
őstag

a fontosabb reszet a hsz-nek vegulis tenyleg ignord nyugodtan, most hogy megborzongat azon, hogy a "settings" fulet lenyitva en nem talaltam azonnal se a kezdooldal, se az alapertelmezett keresomotor beallitasat.

cserebe egy program inditasanal a weben kezd keresni, es ez igy tok jo. grat

[ Szerkesztve ]

-

(#7) janeszgol válasza GoldhandRent (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Veletlenul megnyitom az Edge-dzset, es beirok valami domaint? Veletlenul?

A masik reszre: ez valoban hulyesegnek. Nem is ertem a mukodeset. Ha en keresot inditok, akkor a gepen akarok keresni, es nem a neten.
Ha a neten akarok keresni, akkor bongeszot nyitok, nem Win search-ot.

[ Szerkesztve ]

(#8) arn


arn
félisten

rossz helyen tamadnak... a reklampiacot kellene megcelozni.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#9) #16820480 válasza janeszgol (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez szerintem is hülyeség, először még úgy 8-10 éve Ubuntun találkoztam ilyennel, volt is miatta felháborodás a felhasználók körében.

(#10) k-adi válasza GoldhandRent (#3) üzenetére


k-adi
nagyúr

"a masik meg a windowsdba integralt, honapokig szopatos windows gomb+gepeles+enterre megnyitott bing kereses....e gy kibaszott...mar a gepedre.... feltelepitett.... programra.....rakeres....a neten.... 🤦🤬"

uh na ja, ez a feature messze a legjobb trollkodás

(#11) batai15


batai15
félisten

Mi a gond vele? Ezerszer használhatóbb mint bármelyik .

(#12) Teal'C válasza batai15 (#11) üzenetére


Teal'C
addikt

Hogy míííí mégis milyen legyen???? Elgurolt a gyógyszerük vagy mi :Y Az már más kérdés de úgytudom ezzel is foglalkoznak hogy van egy csomó más apk amit nem lehet letörőlni pedig sokan nem használják.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#13) Izzé válasza batai15 (#11) üzenetére


Izzé
őstag

"Szélsőséges" témakörben nincs releváns találat, bal oldalit kivéve (cenzúra), vagy csak simán a saját narratívájuk felé terelnek. És finoman fogalmaztam. Én emiatt használok DuckDuckGo-t.

(#14) Izzé válasza Izzé (#13) üzenetére


Izzé
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.