Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) embe válasza #40993792 (#48) üzenetére


embe
nagyúr

Akkor biztos megkapod.
Megjött az enyém is. Első benyomás: Van súlya. Illetve nekem kicsit sok a basszus. És igényes kivitelű.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#52) beyruth82


beyruth82
veterán

Nekem a Tronsmart element mega van már vagy 8 hónapja és nagyon meg vagyok vele elégedve.40 wattos és 14 ezerért vettem anno.
[link]

(#53) ceia


ceia
őstag

Tisztességes cucc, főleg az árához képest. Bár én nem használok bluetooth-t, mert hülyeségnek tartom, hogy egyszerre két akkut is fogyasszak ahhoz, hogy egy kis zene szóljon. (és kettőt töltsek utána) De memóriakártya lejátszónak pont megfelel garázsba, kertbe, napozáshoz.

        it's more fun to compute

(#54) 7Heads Drago válasza ceia (#53) üzenetére


7Heads Drago
veterán

De memóriakártya lejátszónak pont megfelel garázsba, kertbe, napozáshoz.
És közben kikapcsolod a mobilt? Mert ha nem ugyanúgy két akkut kell töltened.
Jó lehetőség a memóriakártyás lejátszás viszont nem tudsz számot választani és mindig ugyanazzal a számmal kezd. Persze számot ugrani lehet, de pl én meg se próbálom. Pedig van kártya is meg hangszóró is hozzá.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#55) embe válasza ceia (#53) üzenetére


embe
nagyúr

Én meg pont amiatt vettem, hogy netrádiót használjak az udvaron vele.
Sőt a Yamaha RX-A880 -hoz is tud csatlakozni, így bekapcsolom azt a nappaliban hangot leveszem, ez meg szól a teraszon. Király!

Igazából olyat szerettem volna mint a JBL Tuner, hogy van benne FM rádió is, de nem találtam nekem megfelelő árban.

Viszont ahogy 7Heads Drago is írta, komfortosabb a zenelejátszó kezelése a telón.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#56) Matula 007


Matula 007
tag

Körülöttem lévő népek "vegyél JBL-t" mert az nem kínai felhördüléssel a JBL Go 2-t ajánlgatják. Én a Tronsmart felé hajlok, bízom benne, hogy nem csak neves gyártó terméke lehet szuper. :) Van valakinek összehasonlítási alapja a két zenedobozzal kapcsolatban?

Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el.

(#57) 7Heads Drago válasza Matula 007 (#56) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Jók a Jbl-ek, de van egy rakás hangszóró ami ugyanazt tudja ólcsóbban.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#58) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Megjött az enyém is. (Aqua rendelés) Brutális amit lenyom. Igen kellemeset csalódtam benne.
Ez nagyon ajánlott vétel mindenkinek.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#60) kakuk.tamas válasza #40993792 (#59) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Én noti mellé vettem, hogy ne annak a kis recsegőit kelljen hallgatni. :))

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#62) Luck Dragon válasza #40993792 (#59) üzenetére

Ezt jó olvasni .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#64) Luck Dragon válasza #40993792 (#63) üzenetére

Nem gondolkodtam ennek megvételében. Csak azért követem a topicot mert kíváncsi voltam a véleményekre. Feljebb mutattam be hogy van kettő Tronsmart kütyüm , így feleslegesnek érzem ezt. Bár ha nem lenne akkor elgondolkodnék rajta.

Na igen, kis SE az egy igazi péntek esti utolsó darabok egyike lehetett az összeszerelő üzemben.
De ez előfordul. Ettől függetlenül nem ingott meg a bizalmam meg a cég felé . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#65) Steve 018


Steve 018
csendes tag

Sziasztok. A Tronsmart T2 tulajok segítségét szeretném kérni, hogy náluk is van halk hangerőn eléggé zavaró alapzaj? (amolyan white noise egy kiadós sípolással megspékelve...) Nem vagyok egy vájt fülű, de ez az én ingerküszöbömet bőven átlépte. Amúgy korrekt kis masina lenne, de ez a sípolás az őrületbe kerget. Még annyi, hogy az alapzaj nem növekszik a hangerő növelésével.
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#66) gabe_ válasza Steve 018 (#65) üzenetére


gabe_
őstag

Hali, nálam nincs ilyen alapzaj.
Bluetoothon, vagy jack kábellel is van nálad?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#67) Steve 018 válasza gabe_ (#66) üzenetére


Steve 018
csendes tag

Hali. Mindkét esetben. Ha a jack kábelt bedugom, rögtön előjön az alapzaj. Bt-n csatlakozás után.
Köszönöm szépen a választ, akkor minden bizonnyal egy hibás darabot fogtam ki.

(#68) gabe_ válasza Steve 018 (#67) üzenetére


gabe_
őstag

Ha van lehetőseged, akkor tényleg megérné kicseréltetni.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#69) gabv


gabv
csendes tag

Sziasztok!
Kihangosítónak lehet használni?
A mikrofonja (ha van) jó minőségű?

Kösz!

(#70) Zsolt,72


Zsolt,72
aktív tag

A teszt megjelenésével egy időben vásároltam, a mai napig is remekül teszi a dolgát.

Nem bántam meg, egyetértek az „Ajánlott” plecsnivel.

 iPhone 15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.