Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) beyruth82


beyruth82
veterán

Nagyon megéri az árát.Igazi ár/érték arány bajnok.

(#2) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Hiányzik a tesztből az összehasonlítás a hasonló kategóriás cuccok hangjával (Xiaomi, BlitzWolf BW-F4, stb.)

Amúgy remélem, hogy a közönség csinál majd összehasonlító tesztet.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3) atike


atike
nagyúr

Kár a kikapcsolhatatlan fényért, de szívesen meghallgatnék egy ilyet élőben.

(#4) Krill77


Krill77
őstag

Ez a cucc egy rakás szar. Aki ezt dicséri, annak érdekeltsége van benne.
(YouTube: clavinetjunkie tronsmart element mega)

(#5) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Elég sokat teszteltem mostanában ilyen hangszórókat és a Sony srs xb3 és az újabb xb30 verhetetlen ár/érték arányban. Ezt ki kellene próbálni,mit nyújt hangzásban és üzemidőben. Nyúznám 8 órán keresztül...
De sajnos olcsó húsnak...idáig ez a tapasztalatom

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#6) csapoze válasza Krill77 (#4) üzenetére


csapoze
csendes tag

és egy meleg pakisztáni tolja a tesztet? :D

(#7) Straw


Straw
senior tag

"Újabb trónkövetelő az olcsóbb, vezeték nélküli hangszórók között, megnyerő küllemmel, jó üzemidővel és főleg meggyőző hangzással."

Tudom hogy a szépség teljesen szubjektív, de szerintem ez borzasztóan ronda.

42

(#8) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

2,1 Amperral tölt!!! Ezt azért nem sokan tudják.... ezen az áron.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#9) Shyciii


Shyciii
veterán

"és sokkal jobb lesz a minőség, mint Bluetooth segítségével, ahol sajnos csak AAC és SBC-kodek támogatott, AptX, AptX HD és LDAC nincs."

Ezt ssosem értettem. Minek egy AptX, AptxX HD, LDAC támogatás minőség szempontjából, egy 20eFt-os eszközön? Ez az eszköz, és társai semmi érdemleges különbséget nem fognak mutatni SBC, vagy AptX HD codec között. Fontosabb, hogy érdemi hangszórói legyenek, és mérete, hogy tényleg korrektül szólaljon meg.
Az ilyen bluetoothos hangkeltőket én is csak háttérzenének használom (DOSS SoundBox XL). Minőségi zenehallgatásra eleve rendes DAP + wired Fejhallgató kombót használok. Onnan kezdődik a minőség számomra.

[ Szerkesztve ]

(#10) Krill77 válasza Shyciii (#9) üzenetére


Krill77
őstag

Nem értem, h jön ide a minőségi zene hallgatás.. 1 percig nem volt szó ilyesmiről.

(#11) Shyciii válasza Krill77 (#10) üzenetére


Shyciii
veterán

Olvasd már el mégegyszer amit bevágtam szöveget. Bluetooth codec-ekről volt szó, ahol kifogásolva volt, hogy nincsen AptX, AptX HD és LDAC támogatás, ami a minőségre rányomja a bélyeget. Ezt írta konkrétan a tesztelő.

[ Szerkesztve ]

(#12) Krill77 válasza Shyciii (#11) üzenetére


Krill77
őstag

Arról volt szó, hogy van egy 10 ezres hangszóró..

(#13) Shyciii válasza Krill77 (#12) üzenetére


Shyciii
veterán

Látom téged abszolút nem érdekel, hogy mi van a tesztben, amiből kivágtam az érintet szöveget, inkább csak fújod a magadét...

[ Szerkesztve ]

(#14) Krill77 válasza Shyciii (#13) üzenetére


Krill77
őstag

Az érintett teszt a legaljának a legalját mutatja be. Igen, támogat pár szabványt ami vicc kategória. Ezen fennakadni ugyanúgy vicc.. Vagy van olyan ember aki elhitte, h ezen jo Flac fajlt hallgatni? Ugyan.

(#15) dlaj válasza Krill77 (#14) üzenetére


dlaj
őstag

legaljának a legalját

Látom, tájékozott vagy! 😀 Mutassak neked ez említett kategóriából egyett-kettőt?
De ha arra gondoltál, hogy noname, akkor azt is írd!

(#16) Krill77 válasza dlaj (#15) üzenetére


Krill77
őstag

10 e ft körül semmi jora nem kell számítani par kivetellel ellentétben. A legalja inkább kategóriában értendő. Természetesen a nagyfelbontásu szabványok tekintetében. Te is lehetsz tájékozott. Menj at a Bluetooth hangszóró topicba.

[ Szerkesztve ]

(#17) rizso válasza Krill77 (#4) üzenetére


rizso
addikt

Árához képest kurva jó cucc, és semmi érdekeltségem nincs a reklámozásában. Egy hónapja használom, eddig bárki hallgatta/tesztelte, meggyőzte, mutass jobbat 12k-ért, hazai beszerzéssel, komolyan érdekel. 4-ből 4 embernek jobban tetszett a hangja, mint a sokak által egyik legjobbnak tartott denon envaya mini - ami 30-40k. Akkor miről beszélünk? :) Ráadásul a tronsmart kb 3x annyit megy akksiról. Van egy Harman Go+Play is otthon, ha komolyabb zajkeltés kell, akkor azt vetem be, de a tronsmartnak tényleg semmi szégyenkezni valója nincs...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#18) Krill77 válasza rizso (#17) üzenetére


Krill77
őstag

Ez az egyetlen előnye. Olcsó. Az envaya mini egy kis prüttyögő. Nem hasonlitanam össze ezzel. Illetve vigyázzunk a 3+ éves modellekkel valo összehasonlításokkal. Ma mar jóval olcsóbban lehet komolyabb teljesítményt venni mint akkor. Pl divoom power 30 watt. Kb 25 e. Sony xb30 (hangosabb mint a charge 3) 30 ezer. aomais go. 17 e 30watt.. Ma mar nem az van ami 3 éve volt. A mega fel hangeron torzít. Szet kell eq zni. De igen. Olcsó.

(#19) rizso válasza Krill77 (#18) üzenetére


rizso
addikt

A 25-30eFt minimum a duplája a tronsmart árának, és nem hiszem, hogy sokkal jobban szólnának, vagy legalábbis nem annyival, mint amennyivel drágábbak. Oké, torzít kb 70%-tól. És? Ki használná ezt ilyen hangerővel? Aki mégis, annak nem a minőség a fontos, hanem, hogy szóljon, hangosan szóljon, és ebben a kategóriában mindegyiknél szét fog esni a hangkép 70% fölött :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#20) lexter00


lexter00
őstag

Tronsmart bt fülest(Tronsmart Encore S2 ) néztem ki magamnak de ,de bevallom őszintén nem mertem bevállalni mert féltem hogy sz@r lesz,pl nem lesz stabil bt kapcsolata,az nálam azonnali kizáró ok.Ezért inkább kintről vettem egy QCY bt fülest az iszonyat jó volt csak ráült a lányom és kitört az egyik vetőcső,most meg egy Xiaomi bt fülest vettem azt is kintről (Gearbeats, ingyen Kínából 3 nap alatt ideérő dhl szállítással!!!) és nagyon jó az én igényeimet tökéletesen lefedi.
Szimpik ezek a tronsmart cuccok de valamiért tartok egy kicsit tőle!

(#21) rdt89


rdt89
addikt

Én ajánlom 10 ezer forintig figyelembe még a Mediatech Boombox hangszóróját is, már kicsit több mint 1 éve használom és 3 hangszórós és amit ki tud magából préselni hangzást és mélyet az elképesztő ettől a szerkezettől. :)) Egy feltöltéssel 7-10 órát hangerőtől függően simán elmegy.

[ Szerkesztve ]

(#22) Krill77 válasza rizso (#19) üzenetére


Krill77
őstag

Mar 50 % tol torzít. Es nem csak ez a baj. A hangja nagyon távol all az eredetitol. Inkább olcsóbban egy kisebb teljesítményűt amin dolgoztak is, nem csak osszegányolták.

(#23) rizso válasza Krill77 (#22) üzenetére


rizso
addikt

Oké, szar a fülem, szar a tronsmart, topik/teszt törölhető :R ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24) moma


moma
őstag

Hiánypótló teszt! :R Lehetne több ezekről a kínai hangszórókról. Nehéz használható infot találni, ezt jól mutatja a kapcsolódó topik is.

[ Szerkesztve ]

we all deserve a bit of luck.

(#25) dlaj válasza Krill77 (#16) üzenetére


dlaj
őstag

Legalább annyira vagyok tájékozott amennyire te. A legaljának a legalját említetted. Úgy látom, hogy fogalmad sincs hol van a legalja.

(#26) Luck Dragon

Nekem Element T6-os van, nagyon szeretem.
És van egy szintén Tronsmartol egy WC2F hálózati gyorstöltő ami csendes és nagyon korrekt töltessel bír, nálam a márka egyenlőre bizonyított.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27) Turbobacsi válasza rizso (#17) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

+1, krill úr pedig monnyon le!

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#28) Matada2.3 válasza Donki Hóte (#2) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nekem otthon egy BW F4 van, ami ugya 2x10W, na annál ez gondolom sokkal jobban szól. Nem utolsó sorban a BW tele van hibával (legalábbis az én példányom), alacsony hangerőn konstans sistergés, minősíthetetlen bluetooth kapcsolat. Viszont ott 4000mAh-ből lehet gazdálkodnunk. Ha most vennék külső hangszórót, tuti ez lenne a választottam.

Finn the human

(#29) Narxis


Narxis
nagyúr

1 hónapja nyúzom, teljesen elégedett vagyok vele, nem akartam ilyen 40-50 ezres BT hangszórót venni mert minek? Ezen a filléres áron ez abszolút bajnok, annyira elégedett voltam, hogy megvettem az S1-es fülesüket is, az is teljesen jó(nekem).

Thanos was right.

(#30) Krill77 válasza Matada2.3 (#28) üzenetére


Krill77
őstag

Nem szol jobban ez. Még ugy sem szól mint a bw f4. Egy dolog a hangerő. Az esetleges hibak mindnél elofordulhatnak. A megánál is: (YouTube clavinetjunkie tronsmart element mega.)

(#31) Narxis válasza Krill77 (#30) üzenetére


Narxis
nagyúr

Neked fizet valaki, hogy itt fikázd ezt a terméket vagy most mi a problémád? Továbbra is jobban hiszek a saját fülemnek mint akármelyik "frutyubos" megmondóembernek.

Thanos was right.

(#32) #30662400


#30662400
törölt tag

Én egy Tronsmart Element T6-ot használok nagy megelégedéssel; az csak 25 wattos, de nagyon jól szól. Kíváncsi lennék, hogy ebben is ugyanolyan -néha talán túlságosan is- erős a mély, vagy csak csak a többi tartomány hangosabb?

(#33) beyruth82 válasza #30662400 (#32) üzenetére


beyruth82
veterán

Ez ugyan olyan minőségű csak hangosabb

(#34) Krill77 válasza #30662400 (#32) üzenetére


Krill77
őstag

Az kb a flip3 hangerején szol. Ugy 14 watt lehet ami kijon belőle. Ahhoz képest tompán szol. De van benne potenciál az ára miatt. Ahogy a cikkben levőnek is.
Narxis : az nem hit kérdése, h 50% on torzít.

(#35) #88470784


#88470784
törölt tag

Az a baj igaza van Krill-nek abban, hogy túl sok a mély a hangjában és a basszusok elkezdenek torzítani és nem csak max hangerőn.
Úgy lehet csak javítani, ha EQ-val elkezdünk játszani, de az úgy meg nem az igazi.
Vmi frissitéssel biztos orvosolható lenne a DSP hibája, de én nem láttam, hogy lenne ilyen, egyáltalán frissithető?
Amúgy tényleg jó árban van, csak el kell fogadni ezt a kis hibáját.
Nyilván aki ilyet vesz tudja hogy nem BO vagy egy Harman minőséget várhat el ettől ennyi pénzért.

[ Szerkesztve ]

(#36) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Tronsmart termékem van pár itthon, töltő pl, illetve van egy autóstöltőm is, korrekt minősége van.

Sajna a Blitzwolf töltőm széthullott a fejénél, a Tronsmart bírja még mindig.

Ilyen BT-s cuccokból hallgattam már párat ,habár én nem tervezem a használatát, de ennyiért ennek korrekt a tudása, és jó a minősége is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) atti5234


atti5234
csendes tag

Ha már youtube videók alapján döntünk a negativ videó mellet van pozitiv is. https://youtu.be/IWcobwSRoEc

(#39) kop8


kop8
őstag

Ismerősömnek van ilyen meg van neki xiaomi is meg az van nekem is, ez a nagyobb joval hangosabb és nem torzít tuti megéri az árát!

De méretre is kb 4x akkora

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#40) lalakov


lalakov
senior tag

Meg tudnátok mondani nekem, hogy mennyivel szól hangosabban egy telefonnál? Egy hangos gép mellett használnám, amely mellett a telefonról nem tudok zenét hallgatni. :(
Szerencsére botfülem van, így a minőség engem nem érint. :)

Hány bluetooth eszközt lehet hozzá csatlakoztatni(többen is használnák, persze nem egyszerre)? Beérkező hívásnál ezen cseng a telefon (mert most épphogy meghallom)?

[ Szerkesztve ]

(#41) kop8 válasza lalakov (#40) üzenetére


kop8
őstag

Hangosabb egy telefonnál, össze se lehet hasonlitani...

Én mtz ben halgatom a xiaomimat, ez meg még annál is sokkal hangosabb :DDD

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#43) lalakov válasza kop8 (#41) üzenetére


lalakov
senior tag

:R Megrendeltem.

(#46) dlaj válasza #45553408 (#45) üzenetére


dlaj
őstag

Engem érdekelt volna a 44-es hsz! :)

(#48) 7Heads Drago válasza Krill77 (#18) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Csak hogy árnyaljam a képet: A divoomnak egy rakás szarok a gombjai. Táskában ki-be kapcsolgat, mivel mindig hozzáér valami. És nem tudja azt az üzemidőt hozni amit ígértek. De lehet hogy túl hangosan hallgatom.
Én azért kiváncsi lennék egyre. (Tronsmart) Az ára még elfogadható.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#49) ZüD


ZüD
tag

én már epekedve várom. geekbuyingról rendeltem még januárban. Kíváncsivá tett a teszt :)
Majd megírom a tapasztalatokat.

Krill ennyi pénzért (!) te mit választanál? (kicsit hozzáraknék effekt nélkül) :R

(#50) haris válasza dlaj (#46) üzenetére


haris
őstag

Valami Facebook szavazást kért.
Gondoltam is, hogy rászólok, de van erre dedikált ember.
Viszont szét spammelhette a weboldalt, mert kapott egy bannt:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.