Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pcxt264


pcxt264
újonc

A Spunky Beat és az Onyx Neo is AptX-s TWS volt már.

(#2) Huntszy válasza pcxt264 (#1) üzenetére


Huntszy
tag

"minőségi Bluetooth-hangszóróival építette ki a Tronsmart szerkesztőségünk bizalmát, a korábban nálunk járt, méretes hangkeltőket bátran ajánlottuk korábban mindenkinek"

Aha. Annak aki 1 max 2 évre veszi. Mi is rákaptunk a családban pár éve mert tényleg jól szóltak és nem voltak drágák. Lett is egy T6 meg 4db Element Mega közvetlen környezetünkben. Aztán elég hamar ütött az óra nekik. A T6 elkezdett recsegni (pedig nem használtuk max hangerőn) a hangállító gyűrű kikopott szóval kis külső rázkódás vagy egy olyan basszussal megszólaltatott szám miatt elkezd forogni a gyűrű és random állítja a hangerejét. Baromi idegesítő. Element Megák szintén elkezdtek recsegni úgy 1.5 év után, van amelyikben már az aksi is megdöglött teljesen.

Így visszatekintve jobban járt a családban aki anno inkább drágábban vett egy JBL-t. Persze többet fizetett érte mint mi de neki azóta is egy hibátlan hangszórója van. Mi, a többiek, pedig csak az első 1.5 - 2 évben tudtuk élvezni (ki mennyit használja) az új játékszert, utána jöttek a bosszankodások.

Mondanám, hogy csak pechem volt és én jártam így de tényleg sok darab van a családban, ráadásul nem is egyszerre lettek rendelve, hogy egy peches széria legyen hanem több boltból, több hónapos eltéréssel.

Szóval Tronsmartot következőre nem, max akkor ha olyan felhasználásra keresek hangszórót, hogy szóljon egész jól, lehetőleg olcsón és csak nagyon ritkán használnám.

(#3) hekmi válasza Huntszy (#2) üzenetére


hekmi
tag

Valószínűleg Te fogtál ki egy hibás darabot, mert nálam a T6 2,5 éve hibátlanul üzemel.

[ Szerkesztve ]

(#4) moleculez


moleculez
veterán

Igeretes, bar nekem ez kialakitas nem tetszik, inkabb a nyeles, AirPod style.
Azert mi durva, 4 magos proci 84mhz-n, egy fulhallgatóban(!)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5) Victorio


Victorio
aktív tag

Egy fülhallgató tesztnél tehetnétek be pár képet magáról a fülhallgatóról is, nem csak a tokról és a dobozáról. :((

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#6) rizso válasza Victorio (#5) üzenetére


rizso
addikt

Pont ezt akartam írni, tok jó, hogy a dobozról és tokról van kép, de pont a fülesről, kialakításáról, formájáról semmi.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7) D1Rect válasza Huntszy (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Egy jbl árából mennyi jött ki?
Fogalmam sincs ezekről, de ha 2-3 akkor is jó vétel volt, ha 1.3, akkor kevésbé.

(#8) tigipuf


tigipuf
senior tag

Ott van a geekbuying link a cikkben, találtok jó sok képet a fülesről.A spunky beat nem tudom miért maradt ki,még csak említve sincs amikor a gyártó egyik legnépszerűbb olcsó modellje abszolúte vállalható hangzással.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#9) postásbazsi


postásbazsi
csendes tag

Egy valami mindig kimarad az in - ear fülesek tesztjéből: a lépészajt mennyire erősíti fel?
Nekem a legtöbb ilyen kialakítású fülesnél ''dübörög'' amikor sétálok. (Talán valaki érti, hogy mire gondolok :) )

[ Szerkesztve ]

(#10) mbotnd válasza postásbazsi (#9) üzenetére


mbotnd
tag

Értem, nekem is, de egy puha talpú Ultraboost cipőben nagyon lecsökken.

(#11) janeszgol válasza D1Rect (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Itt most hangszórókről írt.
2-3. A kedvecem a JBL Charge Essential, ami nem rossz. De jó a Charge 4 is. Ezek 50 ezer ft körüliek (igaz most le van árazva 35-re az Essential).
A Tronsmart Element Mega kb 16 ezer ft.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) D1Rect válasza janeszgol (#11) üzenetére


D1Rect
félisten

Én inkább választanám, hogy veszek 2+ évente egy újat mint, hogy 6 évig használjam ugyanazt.
Lenne 2 alkatrésznyi hangszóróm amiből mókolni lehet dolgokat.
Nyilván a sima usernek el kell fáradni vele a szelektív kukáig.

(#13) Huntszy válasza D1Rect (#12) üzenetére


Huntszy
tag

Én meg következőre inkább egy drágábbat veszek amit nem kell újravásárolni kétévente, töltöm tele a szelektív kukát aminek egy része sima szemétként fog landolni a már amúgy is nagy szemétdombunkon.

Nyilván a sima usernek el kell fáradni vele a szelektív kukáig.

Ez így elég pejoratívnak hangzik nekem pedig szerintem semmi baj nincs azzal ha valaki nem akar ilyesmikkel kínlódni csak ha már vesz valamit akkor hajlandó többet kifizetni azért, hogy jobb legyen. Ahogy azzal sincs baj ha valaki meg szereti ilyenekkel tölteni az idejét és inkább vásárol olcsóbban többször meg utána buherál. Nem kell ám nyélből a "sima user"t lekezelni.

(#14) D1Rect válasza Huntszy (#13) üzenetére


D1Rect
félisten

Azért 4-6 év alatt jelentős fejlődés van minden területen, és az aksi is elpilled ennyi idő alatt.

Nem tudom, hogy neked miért pejoratív a sima user.

(#15) Huntszy válasza D1Rect (#14) üzenetére


Huntszy
tag

Nyilván a sima usernek el kell fáradni vele a szelektív kukáig.


Ez az egész mondat így egyben cseng az én fülemben lekezelően. De nézd, írtad nem mondtad szóval benne van a pakliban, hogy rosszúl értelmeztem. Megesik online kommunikációban :)
Ha nem így van akkor a vonatkozó részt tekintsd tárgytalannak :)

[ Szerkesztve ]

(#16) forgonati válasza tigipuf (#8) üzenetére


forgonati
őstag

Adom, Spunky Beat van nekem is, teljesen jól szól. Akkuja is korrekt. Egyedüli, ami nem annyira jön be, a kissé erős villogó fénye. Ha teljes sötétben használom, konkrétan látni a szoba falán, ahogyan villog :D

Keelah Se'lai!

(#17) #72042496


#72042496
törölt tag

A cím és lead után azt gondoltam, a Momentum TWS2 kategóriájába/fölé érkezik, és csodálkoztam, hogy nem hallottam még erről a márkáról. De látom, hogy ez nem úgy másik liga, csak márkán belül az.

(#18) htom127


htom127
tag

Üdv, a fülesek folyamatosan villognak a fülben vagy esetleg appban kikapcsolható?

" Bazinga !"

(#19) totya1973


totya1973
csendes tag

Üdv, töltőtokja nincs valakinek feleslegbe sajnos elhagytam az enyémet :W :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.