Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #78687232


#78687232
törölt tag

Hogy lehet ilyen pozitív tesztet írni? :DDD mindig is tetszett a sorozat, most talán -20%-ot kapott a Rising deluxe xboxon. Lehet be kéne szereznem?

(#2) Blitz23 válasza #78687232 (#1) üzenetére


Blitz23
tag

Én Day 1 megvettem PC-re a gold edition-t. Tényleg igaz,hogy a játék vége felé - extreme pályáknál - már vannak nagyon nehéz szponzoros küldetések, nehezen jön a pénz. De ennyi az összes negatívum,ami felsorolható, ez a legjobb Trials játék,amivel eddig játszottam pedig előtte "végigvittem" a fusion-t és az evolution-t is.

Ha a 125 pálya nem elég, (nekem nem :DDD ) akkor van lehetőség a track central-ban válogatni játékosok által kreált pályák között. A fusion vége felé 170.000+ pálya volt elérhető,ami rengeteg. Körülbelül a 30-40% az,amin valóban érdemes végigmenni,azok az igazán aprólékos pályák. E mellett az Ubi is bejelentette,hogy 2020-ig jönnek a DLC-k, egyszóval rengeteg tartalom van benne. Hozzáteszem az alapjáték csak 25 euro, Season Pass-el 40.

(#3) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Én személy szerint nem nagyon kedveltem, eddig az ilyen féle 2.5D játékokat. De ez tetszik.

(#4) Micsurin válasza tzsolesz (#3) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Pedig nagyon jók, az előd is jó volt főleg multiban local jókat lehetett szórakozni olyan haverokkal hülyülős kategória volt úgy! :K

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.