Hirdetés

2019. október 18., péntek

Gyorskeresés

(#1) #78687232

(törölt tag)

Hogy lehet ilyen pozitív tesztet írni? :DDD mindig is tetszett a sorozat, most talán -20%-ot kapott a Rising deluxe xboxon. Lehet be kéne szereznem?

(#2) Blitz23 válasza #78687232 (#1) üzenetére

Blitz23
(tag)

Én Day 1 megvettem PC-re a gold edition-t. Tényleg igaz,hogy a játék vége felé - extreme pályáknál - már vannak nagyon nehéz szponzoros küldetések, nehezen jön a pénz. De ennyi az összes negatívum,ami felsorolható, ez a legjobb Trials játék,amivel eddig játszottam pedig előtte "végigvittem" a fusion-t és az evolution-t is.

Ha a 125 pálya nem elég, (nekem nem :DDD ) akkor van lehetőség a track central-ban válogatni játékosok által kreált pályák között. A fusion vége felé 170.000+ pálya volt elérhető,ami rengeteg. Körülbelül a 30-40% az,amin valóban érdemes végigmenni,azok az igazán aprólékos pályák. E mellett az Ubi is bejelentette,hogy 2020-ig jönnek a DLC-k, egyszóval rengeteg tartalom van benne. Hozzáteszem az alapjáték csak 25 euro, Season Pass-el 40.

(#3) tzsolesz

tzsolesz
(nagyúr)

Én személy szerint nem nagyon kedveltem, eddig az ilyen féle 2.5D játékokat. De ez tetszik.

(#4) Micsurin válasza tzsolesz (#3) üzenetére

Micsurin
(veterán)
LOGOUT blog

Pedig nagyon jók, az előd is jó volt főleg multiban local jókat lehetett szórakozni olyan haverokkal hülyülős kategória volt úgy! :K

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton Xboxlive: Pümpe Nexus 9, Huawei P8 > Honor 8 > Huawei P20

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.