Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Már kezdtem örülni, hogy újra Sergeant Rex Power Colt bőrébe bújhatunk, egy kis 80-as/90-es évek nosztalgiával megfűszerezve. :C Viszont akkor csak valami DLC lesz a számomra ismeretlen motoros játékhoz. :(

[ Szerkesztve ]

(#2) Dark Archon válasza CsonkaImo (#1) üzenetére


Dark Archon
addikt

Másodjára már nem ütne, a Blood Dragon-t úgy kell hagyni, ahogy van, így tökéletes.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#3) [Prolixus] válasza Dark Archon (#2) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hogy a kék égbe ne ütne! Rex akkorát csapna az arcodba, hogy lila neonfénnyel világítana. :)

Nagyon bíztam benne, hogy lesz folytatás hozzá a FC4 dlc-jeként. Sajnos helyette kaptunk az ősemberes bohóckodást. Szomorú. Rex is szomorú.

Különben is, senki nem kíváncsi, hogy Dr. Elizabeth Darling miért vigyorgott olyan gonoszan a végén? Mi van a háttérben? :) Valami fárasztó kliséhalmazos neonfényes őrületet még simán elbírna ez a műfaj.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#4) erahurka válasza [Prolixus] (#3) üzenetére


erahurka
félisten

Úgy látom én vagyok az egyetlen, akinek nem tetszett a Far Cry Blood Dragon. Steril, ingerszegény volt az egész környezet. Az ellenfelek mind egyformák voltak, minimális eltérés sem volt, egyedüli állatok azok a benga sárkányok voltak... A belső terek is mind egyformák, mindenütt ugyanazok a vezérlőpanelek, stb. Tudom hogy a VHS korszakot akarta megidézni de szerintem borzalmasan rossz lett.

(#5) oriic válasza CsonkaImo (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért annál több lett végül. Direkt folytatása a sztorinak. :)

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.