Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

Ah végre, már elfelejtettem ezt a játékot. Tenchu 2D ben.Tetszetős!

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Az első fele a játéknak nagyon bejött, szuper a hangulata is, de utána frusztráló és unalmas lett.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) Skynet258


Skynet258
veterán

Egy délután alatt kitolható, valamiért végigtoltam de a felétől már annyira nem jött be. Fluid harccal és kicsit több féle ellenféllel (na meg hosszabb játékidővel) ez a játék baromi jó is lehetett volna...

https://geekpulse.hu

(#4) RawrrSoul


RawrrSoul
csendes tag

Engem leginkább a kameráváltások idegesítettek sok helyen, szerintem jópár életerő upgrade mellett mentem el, mert a kameranézet miatt nem volt egyértelmű, hogy merre kell mennem. Vagy épp volt olyan is, hogy szimplán tovább akartam haladni a sztoriba, és zsákutcába szaladtam.

Viszont egy könnyed délutáni kikapcsolódásnak tökéletes volt, a hibái ellenére is. :)

n o p e !

(#5) floatr


floatr
veterán

Pedig brutál jól sikerült. A látványtól tátva marad a szája az embernek, a sztori olyan kuroszavás, a harchoz egy rakás kombó van. Game Passban ajándék.

(#6) eL Geri


eL Geri
őstag

Ugyan még csak a felénél járok, de mivel kis adagokban tudok csak vele játszani, én nagyon imádom, kb. minimum a negyedév legjobb játéka nekem.

(#7) erahurka válasza eL Geri (#6) üzenetére


erahurka
félisten

Én addig imádtam míg be nem bugolt és buktam minden fejlesztést az utolsó pályára...

Fura hogy frame rate problémák vannak Xboxon, nálam egy laptopos 1050-nel legmagasabb beállításokkal korrektül futott.

(#8) GSP


GSP
aktív tag

Nagyon tetszik, köszi az infót.

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#9) 1shot1kill


1shot1kill
csendes tag

Ha valakit érdekel, van a PC-s verzióra magyarítás, én úgy toltam végig.

(#10) eL Geri válasza 1shot1kill (#9) üzenetére


eL Geri
őstag

Ahh, ezt az egyet utálom, hogy ilyenek nincsenek konzolokon :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.