Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Traxx válasza Archttila (#21) üzenetére


Traxx
őstag

Meglepődtem, mert nem gondoltam, hogy bárki megtalálja még a bejegyzésemet :R

A válaszom az, hogy igen is, meg nem is :) Nyelvvizsgában nem jelent meg a tudásom, mert nem tartottam szükségesnek, viszont tudásilag egyértelműen előreléptem :K Ehhez kellett az, hogy 1-2 ember előre rugdosson, meg a sors is, ugyanis a vakszerencsének köszönhetően megismertem egy, hazánkból elszármazott, már az USÁ-ban született embert, és akit szerintem már barátomnak mondhatok :) Egészen nagy élmény volt olyan valakivel kommunikálni, akinek a magyar tudása kb. a szia-köszönöm kettősre korlátozódik :D És azt is jó volt érezni, hogy amikor elköszöntek, és a családtagokkal beszélgettünk immár magyarul, a fejemben automatikusan fordítottam a mondatokat :)

Szóval előrelépést mindenképpen tettem, és sokat tisztult, bővült a tudásom, de ahogy haladok, úgy érzem azt, hogy ez az útnak csak egy része volt...és még sok van előttem. Szóval gyűröm tovább... :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.