Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Naaa!! Teljesen jól néz ki!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A Blackview ráment a strapa vonalra, és teljesen jól tette.

Ez egészen pofás, a P70-es Mediatek-et nem tudom hovatenni, talán egyszer jöhetne egy Snapis modell is, mondjuk egy 660-675-710

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) Ringman


Ringman
nagyúr

Android one nélkül, vsz. 0 support mellett ezeket nem érzem életképesnek.

(#4) Narancskoma válasza Polarstar (#1) üzenetére


Narancskoma
tag

Ahhoz képest, hogy strapateló valóban.

(#5) joey04


joey04
titán

Ezek mennyire sikeresek? Vannak számok?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) Tutu7030


Tutu7030
veterán

[link] ;]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7) nyisziati válasza Ringman (#3) üzenetére


nyisziati
veterán

Pedig idehaza is relatíve sokan használják.
Ráadásul egyike azon kevés kínai gyártóknak, amelyek évek stabilan produkálnak egy szintet gyártásminőségben, szoftverezettségben és relatíve stabil eladói bázisban.
Magyarul nem olyan búvópatakok vagy "one-hit-wonder"ek, mint az Mlais, THL, Coolpad, Doogee, Elephone stb.

(#8) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Ha a kijelző csak sima HD felbontást kapna vajon mennyivel nőne az üzemidő?

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#9) punky10 válasza nyisziati (#7) üzenetére


punky10
addikt

Így van.Nekem is volt egy Bv5000-esem,a rokonságban is,mindkettő problémamentesen működött,egész addig,amíg nem történt egy kis baleset.Igaz,azokat szerintem egy telefon sem élte volna túl... :D
Az egyik unokatesómnak meg már lassan 3 éves a Bv6000-ese,melóstelefonnnak van használva,és semmi baja.Na jó,pár kissebb karc van rajta,de tok nélkül,építkezéseken,fesztiválokon,közel 1000 munkanap...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#10) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Táccik. :)

(#11) Kineret


Kineret
újonc

Meg tudja valaki mondani, mennyi a különbség e között és az ulefone armor 6 között?
https://mobilarena.hu/hir/erosodott_az_ulefone_armor_6.html

[ Szerkesztve ]

(#12) Graphics válasza Kineret (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az egyik Ulefone a másik Blackview. Speckókat egymás mellé teszed.

Nem ugyanaz a két termék, vagy nem értem mire gondolsZ?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) pahynor


pahynor
csendes tag

Sziasztok!

3,5 éve már, hogy egy Samsung Xcover 550-et használok, de ma begajdultak a nyomógombjai. A szervízben holnapra ígértek választ, hogy lehet-e vele valamit kezdeni, vagy sem.

Most este volt egy kis időm nézelődni, hogy mit is csináljak, ha kell vennem egy új telót. Nem szeretek erre már túl sok időt, meg értelmetlenül sok pénzt sem áldozni, pár óra olvasgatás után rábukkantam a Blackwiev 5800-ra, de pár videón és a specifikáción kívül mást nem nagyon találtam róla.

Eddig a pillanatig maga a márka is full ismeretlen volt nekem, de ez a teló megtetszett, ha nem javítható a régi, akkor lehet megvenném helyette. Valaki tud esetleg bővebb infót róla?

Előre is köszönöm!

(#14) Graphics válasza pahynor (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Annyit tudunk , ami le van írva :)

VAgy mi a kérdés?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) pahynor válasza Graphics (#14) üzenetére


pahynor
csendes tag

Hát, hogy mondjuk van-e itt valakinek, tud-e valaki személyes tapasztalatot írni róla? Konkrétan erről a telefonról (a márkáról, azt sem ismerem semennyire, általánosságban itt a fórumban vissza tudok olvasni). Vagy tud-e valaki itt még más oldalt az edigitalon és azemagon kívül, ahol van róla leírás, esetleg teszt. A youtube-on egy magyar nyelvű kis teszt videót találtam, ennyi.

Szóval bármi plusz info érdekel. :)

(#16) nyisziati válasza pahynor (#15) üzenetére


nyisziati
veterán

Szerintem keresd meg punky10 fórumtársat, úgy emlékszem, neki van.
Vagy érdeklődj a dual-sim-es topikban.

(#17) punky10 válasza nyisziati (#16) üzenetére


punky10
addikt

Nem,nincs neki... :D Bv5000-esem volt,és unokatestvéremnek máig van egy Bv 6000-ese.
Csak a márkáról tudok nyilatkozni,nálam a Blackview a kínai ,másod vonalbeli márkák között az ajánlott kategória.
Illetve anno még rendeltem sima,alsókategóriás Bv telefonokat ismerősöknek,azokkal sem volt probléma,azt tudták,mint a 2x többe kerülő Samsung J széria.
A frissítés nem fog problémát okozni,minimális,viszont ha nem fontos valakinek ,hogy mindig a legfrissebb rendszer,és biztonsági patch legyen a telefonján,az nyugodtan probálkozhat egy ilyen telóval.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#18) nyisziati válasza punky10 (#17) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszi! :R

(#19) pahynor


pahynor
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!

Sajna ma biztossá vált, hogy jobb lesz, ha cserélek, még eléldegél a telóm, de javíthatatlan. Mikor csak pár gomb nem mükszik, mikor több. Ki tudja mikor mondja fel teljesen a szolgálatot.

Szóval váltani fogok. Örülnék az IP68-nak, a minél jobb aksinak, de max 50-60e-t vagyok hajlandó fizetni érte. Újat akarok mindenképpen a garancia miatt. Nem baj, ha a szolgáltatónál hűséggel, mert családilag vagyunk egy jó csomagban már 10+ éve.

Ha nem ragaszkodok az IP68-hoz, akkor ezek jöhetnek szóba:

LG K40 DS 36e-ért,
Nokia 2.1 DS 15e-ért,
Nokia 3.1 Plus DS 39e-ért,
Nokia 5.1 Plus DS 50e-ért,
Honor 7s DS 15e-ért,
Huawei Y6 (2019) DS 39e-ért,
Huawei Y7 (2019) DS 55e-ért.

Ha ragaszkodok, akkor a Blackwiev 5800, az emagon 50 eFt...

Gondolkozok erősen....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.