Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) luw2win


luw2win
őstag

Azta, nagyon jó kis cucc, én is gondolkozom új pendriveba mert a régi 256megás már nagyon öreg, ezek a titkosítási funkciók meg nagyon hasznosak. Viszont kár hogy csak IE-t támogat az Autologin :(

Köszi az írást, hasznos volt

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#2) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Nem tudom mennyire lehet megbízni hosszú távon egy ilyen külsőleg Kingston utánzat cuccban?! :F

when the sun shines, we'll shine together

(#3) VS461


VS461
tag

Köszi az írást :R

Ez a Windowsba való bejelentkezés érdekelne, mivel notit akarok venni. Gondolom, bekapcsoláskor / felébresztéskor benne kell lennie a cuccnak az egyik USB-ben. Lehet, buta kérdés, de... bejelentkezés után ki lehet venni belőle? Csak, hogy ne álljon ki egy ekkora (akármekkora) cucc :) :F Meg az USB-portok korlátozott száma, ugye...

Köszi!

Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

(#4) lorenzen


lorenzen
aktív tag

"A kézikönyv szerint a maximális adatátviteli sebessége olvasáskor 10MB/sec, íráskor pedig 3MB/sec."
Ezen paraméterek alapján használhatatlanul lassú ez a jetflash. Kíváncsi vagyok mekkora sebességgel dolgozik a valóságban.

Még egy tesztel kiegészíthetnéd az írást. Mennyire verhető át az ujjlenyomat olvasója. Láttam, talán a discovery csatornán, egyszerű módszerrel verték át a profi cuccot. (Szkennelt ujjlenyomat, grafikai programmal kijavítva. Papírra kinyomtatva és egy kicsit megnyálazva, elegendő volt a rendszer átverésére.)

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#5) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Érdekes cucc! Egy sebesség-teszttel azért még "adós" maradtál :R

(#6) Irodaiharcos válasza VS461 (#3) üzenetére


Irodaiharcos
csendes tag

Bármikor eltávolíthatod bejelentkezés után. Ha bejelentkezéskor nincs csatlakoztatva a pendrive, akkor a normál módon be kell gépelni a jelszót.

Sebesség teszt pedig lesz. Tényleg. ;)

(#7) vcsabika válasza Irodaiharcos (#6) üzenetére


vcsabika
tag

Hát akkor mi értelme van? :)

(#8) Gude


Gude
senior tag

Az ujjlenyomat már a múlté.Most már érrendszer azonosítás a nyerő :DD Viccet félretéve okos kis jószág és a cikk is jól sikerült. :R

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#9) Arthur1


Arthur1
csendes tag

Valaki vett már ilyet és működik??? Mert én vettem de nekem nem ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.