Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) Atomgeszi válasza *Mukeey* (#43) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Dj villanyoszlop meg tőtöttcigi. Erre van igény. A rádióról meg nem is beszélve. Borzalom ami megy. Csak az agymosás.

Ezen én is kivoltam, hogy mekkora pénzekért dolgoznak. És igazából semmit nem csinálnak.

Egy régi Dandyt ezerszer inkább meghallgatok, mint amit újat most csinálnak. Sajnos :( Kiváncsi leszek, hogy mit fognak játszani Bmylaken. Sajnos ez a fesztivál is elment már tavaly is a csak melodic számomra érthetetlen semmi értelme zenék felé a kis színpadon, nagy színpad meg a csont totális techno, amit megint nem tudok hova tenni, mert ugyanaz az összes..

Bár a nappali műsor az jó lesz. Azt kéne átültetni estére. De nem lehet, mert addigra mindenki totál rommá küldi magát és csak a technot fogadja be a szervezetük. Manapság ez a divat, hogy 22-től warmup még jó úgy éjfélig, és éjféltől 3-4ig az az eszement techno megy, 4-től 5-6ig meg a nem tudod hova tenni nyújtósrétes hazaküldős szettet tolja mindenki, hogy inkább elmész haza és ledőlsz a francba aludni :)

Soundcloudon is rengeteg underground kiadót követek, de az utóbbi időben nem sok zene üti meg a színvonalat.

Múltkori akváriumos gorje hewekre is azt mondta haverom,hogy neki nem tetszett, hogy egész este deep/techhouse volt. Könyörgöm. Álljanak be ők is a sorba, vagy mi? Jó aláírom,hogy 23kor érkeztem, 1ig tényleg nagyon nagyon lájtos volt, de amit leműveltek 1-től fél 5ig.. Az parádés volt. Mint 2 éve bmylaken is. Igaz, hogy nagyjából tudod mire számíthatsz track ügyileg, de ez náluk nem is baj, mert mindig belevisznek valami újat és élőben nézik a közönséget.

Facebookon is rengeteg ilyen partioldalt követek. Solomun after videóit nem is értem, hogy ez a melodic mi az isten. Annyira túlküldik magukat az emberek, hogy mindegy mi szól már ott is, csak solomun legyen? Én elsétáltam róla bmylaken.

Tényleg ami az utóbbi időben megy: edm, melodic valami nem tudom hova tenni stílus, és a zakatolós techno. A kettő között nincs már semmi jóformán buli szinten. De lehet velem van a hiba. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.