Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Atomgeszi válasza kenwood (#150) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Igen, azt próbálok most vadászni kölcsön, hogy azzal összekössem. :D

(#152) *Mukeey* válasza Atomgeszi (#149) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nálam se megy bt fülessel. Csak vezetékesen, viszont én mac-et használok.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#153) Atomgeszi válasza *Mukeey* (#152) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Most épp sikerült elindítani akadásmentesen :D :D

Épp amilyen kedve van.

Amúgy a track listben alul, lehet valahogy nullázni a track mellett levő deck ikont? Hogy lássam, hogy mit játszottam már és mit nem. Mert mindegyikhez odarakja, amit valaha is játszottam és még nem sikerült nulláznom.

(#154) noby


noby
aktív tag

sziasztok!
olyan problémával fordulnék hozzátok vettem egy traktor kontroller s3as keverőt feltettem a trpro3 at és az a bajom ,hogy mixelésnél túl halk még ha feltekerem a potit akkor is a füles.a programon belűl van egy + tekerő ami nekem sajnos nem aktív ahol tudnék ráadni a fülesre hangerőt ezt hogy lehet feloldani ill hangerőt adni a fülesre?

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom:noby felhasználónak 55 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!a régi rendszerben+az új :)

(#155) kenwood válasza noby (#154) üzenetére


kenwood
veterán

Szerintem gyenge az erosito benne. Par hete zeneltunk egy S2 Mk3-on.
Volt egy Technics 1210-es fules,amin megadta magat a parnazat,es az egesz fejem,nyakam tele lett fekete pottyokkel tole.
Volt valami also-kozep AKG studio fules,hibatlan allapotban.
Atvaltottam a "tisztabb" AKG-ra, mjad vissza a technicsre,mert az akg tul halk volt.
Mindez egy kertpartin, ahol egy alig 100 wattos hangfal szolt, fel hangeron.
Roviden : vegyel hangosabb fulest :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#156) noby válasza kenwood (#155) üzenetére


noby
aktív tag

van egy profi pioneer dj fülesem ill probára vettem egy sennheizer hd25 öt is hátha de sajnos eléggé halk volt az is lehet gyenge az erősittő része viszont szoftveresen biztosan bele lehet piszkálni mivel amit linkeltem képet van rá opció de nem aktív sajnos

Megbízhatóságom:noby felhasználónak 55 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!a régi rendszerben+az új :)

(#157) noby válasza noby (#156) üzenetére


noby
aktív tag

vagy egy külső hangkártyát ha veszek és azon keresztül?

Megbízhatóságom:noby felhasználónak 55 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!a régi rendszerben+az új :)

(#158) kenwood válasza noby (#157) üzenetére


kenwood
veterán

Van benne hangkartya, meghoza eleg jo, ha hd25-el is halk,akkor nalad nem az van,mint nalam.
Drivert felraktad?
Dobj be ide screenshotokat,videot a relevans reszekrol (foleg az audio output lenne a lenyeg)

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#159) noby


noby
aktív tag

Megbízhatóságom:noby felhasználónak 55 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!a régi rendszerben+az új :)

(#160) noby


noby
aktív tag

ez így van gyárilag semmit nem álítottam

Megbízhatóságom:noby felhasználónak 55 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!a régi rendszerben+az új :)

(#161) kenwood válasza noby (#160) üzenetére


kenwood
veterán

Neztem,es ehhez nem is kinal asio drivert az NI, mint a legtobb masikhoz. En passzolom a kerdest.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#162) *Mukeey* válasza noby (#159) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Biztos, hogy szoftveres dolog lesz. Nálam a több évvel régebbi Z2-n a hd25-öt max félig tekerem még buliban is,mert beszabja a dobhártyám.☺️
Ránézek otthon majd a beállításokra, hátha...

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#163) lajosx


lajosx
őstag

sziasztok! Lehet nem idő illő kérdés ,ha így van elnézést. Az lenne a kérdésem,van egy traktor z1 kis keverőm. Az csak traktor szoftverrel müködik? Én simán a laptopról szeretnék lejátszani vele trackeket,gondolok itt egy youtube video stb.. Van egy audi 6 hangkártyám azt gondoltam kiváltani vele,nagy segitség lenne nem a laptopon kellene a hangerőt állitgatni hanem ezek a kis keverőn. Van egy x1 mk2 vezérlő is és ez a z1 traktor szoftver alatt prima kis pult,de jó lenne ha tudnám simán is használni a keverőt. Köszönöm a választ. :R

(#164) lajosx


lajosx
őstag

Közben rájöttem átmegy a hang,csak a nem müködik semmi csak a master hangerő,nem mennek a ledek tolo,és forgó potik sem,csak a hangerő poti. Na de az is több mint a semmi,mert ugye az audio 10 hangkátya az fix nem lehet állítani a hangerőt. Csak jó lett volna ha úgy megy ahogy a traktor szoftverrel.

(#165) *Mukeey* válasza lajosx (#164) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én pl a Z2-n hallgatom a pcről a zenét meg mindent. Mac-en be lehet állítani az usb-s eszközt elsődleges hang kimentnek.
Azon is csak a master és a fejhallgató hangerőt lehet ilyenkor szabályozni.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#166) lajosx válasza *Mukeey* (#165) üzenetére


lajosx
őstag

Értem köszönöm szépen :R igaz jelenleg még csak win 10 el probáltam,mac en nem de akkor ott is jó lesz igy. Köszönöm

(#167) kali


kali
legenda

Sziasztok,

Tegnaptól letölthető a 3.4 verzió.

(#168) *Mukeey* válasza kali (#167) üzenetére


*Mukeey*
addikt

:R
Hétvégén lesz kis időm, feldobom!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#169) kali válasza *Mukeey* (#168) üzenetére


kali
legenda

Én frissítettem, de a szoftvervezérlővel kipróbálni ma vagy holnap fogom, mert ahhoz még össze is kell előtte rakni a cuccot.

(#170) *Mukeey* válasza kali (#169) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nagyon ritkán szoktam frissíteni. Általában megvárom, hogy milyen véleményeket írnak. Volt már gondom, mikor a MacOs frissült Catalinara, nem volt teljesen kompatibilis. Vissza kellett Mojavera váltanom, igy minden rendben van.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#171) kali válasza *Mukeey* (#170) üzenetére


kali
legenda

Windowson használom, tegnap ki is próbáltam, nyúztam késő délután vagy 2 órán keresztül, minden ok.
Jó volt elővenni a szoftvervezérlőt, élesben nem használtam bő fél éve, itthonra meg azóta nem pakoltam össze csak úgy.

(#172) *Mukeey* válasza kali (#171) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Felraktam én is. Elsőre a grafikai elemeken javítottak kicsit, modernebb lett.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#173) kali


kali
legenda

(#174) *Mukeey* válasza kali (#173) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Felraktam. Nagy változások nincsenek. Kicsit a gui frissült egy-két helyen.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#175) kali válasza *Mukeey* (#174) üzenetére


kali
legenda

Megint faragtak rajta, most frissítem 3.4.2 verzióra.

(#176) kali


kali
legenda

Ideje elővenni a szoftvervezérlőt, ha már egyszer ismét lehet bulizni! :DD

[ Szerkesztve ]

(#177) *Mukeey* válasza kali (#176) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Igy van. Lassan beindul az élet.

Jò mixelgetést!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.