Hirdetés

2017. április 23., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Lomha 8V

Lomha 8V
(PH! addikt)

Akkor mondhatjuk, hogy ezzel konkrétan be****tad? :D

(#2) N€T0X|N

Hivatalos oldal: 270 fok. Valóság: 90 fok. Még akkor se megy ez el 270 foknak, ha a teljes bejárható utat vesszük, ami picivel van csak 180 felett.

Viszont a 270 fokot szinte sose egy irányba adják meg, hanem a teljes tartományra. Persze, a 270 vs 180 sem korrekt. Ha benéztél volna a kormányos topicba, ott azonnal lebeszéltünk volna az ilyenfajta szemétről. :)

Sent from my keyBoard

(#3) Entryy

Entryy
(senior tag)

Tessék:

Logitech Formula Force EX

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#4) blackrulz

blackrulz
(PH! kedvence)

sokkoló, hogy egy noname gyártó olcsó terméke sz@r :DDD azon csodálkozok hogy forog egyáltalán, és bizonyos helyzetekben valamire is használható :U jövő mikulásra szén és virgács helyett pl kerülhetne ilyen is a cipőjébe a rossz lurkóknak ;]

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#5) ДарСтав

ДарСтав
(fanatikus tag)

"említettem, hogy néhány gomb sincs bent jól a helyén, és a sebváltót be lehet trükközni egyszerre két állásba?"

Kész, meghaltam. :DDD

Inaktív tag lettem. Ha mégis szeretnél elérni, e-mail címem a személyes adatoknál!

(#6) KisDre

KisDre
(senior tag)

"sebváltót be lehet trükközni egyszerre két állásba?" Azt hogy? :D

KisDre.deviantart.com // KisDre.artstation.com

(#7) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Pocsék áruk fóruma. :D A Logitech Driving Force EX-et ugyanennyiért vettem anno. Az kibirt 8 évet és valami 7 ezerért adtam el tavaly. Ja és jól is működött! :D

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#8) BérTrollnok

BérTrollnok
(újonc)

Nekem Tracer OvO tabletem volt... Örültem hogy olcsón szereztem tabletet aztan kb. 31-45 perc alatt merült a töltő szétesett stb. .... Pont akartam rendelni Tracer fülest de ez a cikk emlékeztetett a régi 'szép' időkre... :O :W

"Sok szituációban jól jöhet egy igazi bullshit"

(#9) orion1025

orion1025
(őstag)
LOGOUT blog

Első szembetűnő dolog számomra: ez hogy lehet címlapos írás?.... :O

Második: Ipari hulladék noname gyártótól mit várni, de komolyan? Még a Microsoft Xbox 360 Wireless Racing Wheel is egy kalap sz@r volt, aki pedig az ellenkezőjét állítja, az mazochista.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..." Sikeres üzletnél jár a pozitív! [55+257 pozitív és 0 negatív!]

(#10) BomiBoogie

BomiBoogie
(SZERKESZTŐ)

Pedig képen még jónak tűnt, én azt hittem, a váltóval lehet váltani is (amint a neve is mutatja :D ).

(#11) Tesla93

Tesla93
(őstag)

Végig röhögtem az egészet, de ennél a résznél:
"mert elgázoljuk a búzát, mielőtt bedarálná a munkagép állkapcsa"

Már vinnyogtam a buszon :DDD Még több ilyet :D

[ Szerkesztve ]

(#12) DEJVID

DEJVID
(őstag)

Itt a túlzó spórolás eredménye. Picit többért már használhatót kaptál volna, ehelyet lehúztál a wc-n 14k-t. Gratulálok.

(#13) shteer

shteer
(Jómunkásember)

tanulópénz :K

és általában megy az értetlenkedés meg a felháborodás ha használt MOMO-t ajánlunk a kormányos topikban az efféle háztartási hulladék helyett

Eladó Zotac GTX 1070 Mini - 120k | Corsair VX450 - 7k | Displayport > DVI kábel 1.8k | KERESEK LG 32LB5610 tv-t, hibásat is

(#14) Csapoati válasza shteer (#13) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Mondjuk én már MOMO-t se mernék már venni, a legújabb is mennyi idős, 10 éves? Aztán aki ért hozzá, az felújíthatja, de belőlük van kevesebb. Ott vannak az olcsóbb Thrustmasterek (18-ért már FFb-s is van, a Ferrari Racing Wheel Legend Edition), vagy a 35-40 ezres DFGT, aki már komolyabban gondolja.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#15) shteer válasza Csapoati (#14) üzenetére

shteer
(Jómunkásember)

10 évesen is tovább használható, mint amiről a cikk szól :)

szerintem aki nem ért hozzá, az is meg tudja oldani egy step-by-step leírás alapján alap műszaki érzékkel

Eladó Zotac GTX 1070 Mini - 120k | Corsair VX450 - 7k | Displayport > DVI kábel 1.8k | KERESEK LG 32LB5610 tv-t, hibásat is

(#16) orion1025 válasza shteer (#15) üzenetére

orion1025
(őstag)
LOGOUT blog

Én is inkább egy kis felújítás mellett döntenék, még mindig minőségibb holmi.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..." Sikeres üzletnél jár a pozitív! [55+257 pozitív és 0 negatív!]

(#17) schawo

schawo
(Jómunkásember)

A késés nem a kormány hibája, ez az összes típust jellemzi, együtt kell vele élni. Ezt leszámítva ez egy ipari hulladék, pont úgy, ahogy az összes noname gyártó összes vacka. Azon lettem volna meglepődve, ha nem így van. De nincsenek csodák.

winvps.hu | OEM licencek Win7 Pro (5,5k) Win10 Pro (15k) Office 2013 Business (20k) Server2012R2 Std (35k) Datacenter (50k) Bitcoin elfogadás http://goo.gl/LRwqgW

(#18) BomiBoogie válasza schawo (#17) üzenetére

BomiBoogie
(SZERKESZTŐ)

Én azt hittem, legalább a váltó működik váltóként...

(#19) GeryFlash

GeryFlash
(PH! addikt)

Sziasztok!
Valaki tud ajánlani max 20 ezres, kormányt, ami jó ár/érték aránnyal rendelkezik, vagyis ebben a kategben mi a legjobb? Nem kell hogy g25 szint legyen, csak ha lehet vmi tartósabb anyagból készüljön (nem tudom, a fém-csavarok ebben az árkategben luxus?) Főleg f1-ezéshez (codemaster, rfactor) használnám.

Több mindent, kevesebb semmit!

(#20) GeryFlash

GeryFlash
(PH! addikt)

A két kormány közt van számottevő különbség, vagy csak a dizájn: link1 link2
Esetleg van jobb vétel ezeknél (újonnan)

(#21) neilszab válasza GeryFlash (#20) üzenetére

neilszab
(őstag)

Van különbség, a drágábbik az már használható kategória, régebben FGT néven futott:
Kormány Kalauz - Thrustmaster

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#22) Duree

Duree
(PH! kedvence)

Hát örülök ennek a kis tesztnek,mert így ezt a kormányt nagy ívben el fogom kerülni.Köszönet érte.

Notebook javítás alaplapszinten is.Smd alkatrészek cseréje Ersa BGA állomással BGA ick ,foglalat és csatlakozók cseréje.

(#23) GeryFlash válasza neilszab (#21) üzenetére

GeryFlash
(PH! addikt)

:R

(#24) neilszab válasza Duree (#22) üzenetére

neilszab
(őstag)

Egyáltalán nem érdemes semmilyen kormányt venni ebből a kategóriából, a nagy részük elve selejt. Ebben a cikkben szerepelnek a szóba jöhető típusok, illetve azóta kijött pár újabb típus is, de sajnos kevesebb mint kéne...

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#25) RyanGiggs válasza GeryFlash (#20) üzenetére

RyanGiggs
(őstag)

Pont a drágábbik van nekem! Tudom ajánlani, meglepően jó az asztalhoz való lefogatása! Kezdő/alkalmi kormánynak tökéletes választás! Én csak ritkán használom, ha épp autózni van kedvem, arra szuper, ezért felesleges is lett volna drágábbat vennem. Persze ha az autós játékok lennének a fő játékaim, akkor már egy komolyabb kormányt vettem volna. Remélem tudtam segíteni. :R

(#26) GeryFlash válasza RyanGiggs (#25) üzenetére

GeryFlash
(PH! addikt)

Nagyon is, megfontolom a vételt, csak az a baj, hogy a DFGT nem sokáig lesz boltban (most még 40-rét kapni a Media Martkban), nagy a harc bennem, hogy mti vegyek. De én is abszolút casual vagyok, szóval lehet hallgatok rád :B

(#27) RyanGiggs válasza GeryFlash (#26) üzenetére

RyanGiggs
(őstag)

Ha van rá pénz akkor DFGT.
Ha nincs, és abszolút csak casual vagy mint én, akkor FRW!
Annyit mindenképp tudnod kell, hogy a kormány átmérő közepes, 24cm!
Ennél találkoztam már jóval kisebbel is, 1Xcm!

Viszont a 40 rongyosé amit kinéztél az már nagy méretű, 28cm!

Nekem kis kezem van, pont megfelelő a 24cm!
De ha neked nagy, lapátkezed van, akkor lehet érdemesebb lenne a drágábbat venned.

Igazából úgy is a pénztárcád fogja megmondani melyiket vegyed.
Azért nem mindegy, hogy 18k vagy 40k!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.