Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zoleee89


Zoleee89
aktív tag

És ha 1 slot-al arrébb lennének pakolva a memóriák ? Kép alapján szerintem akkor elférne normálisan és még memória bordák felet is mozgatná a levegőt.

(#2) ViZion


ViZion
félisten

Köszi a tesztet!
Igazából az alaplapgyártók "sara"... nem lehet 45°-ban döntött ramslotokat szerelni ide? Esetleg notiram slotokat? Álomdeszka lenne ITX, 2 notiram slot, 1 PCIe×16, 6 sata 3, usb 3... és ócón. Legtöbbünknek ennyi elég kb.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#3) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

helyesen: robusztus ;)

(#4) ricshard444


ricshard444
veterán

Tuning nélkül mégis mit vártál? A Macho tuning alatt rommá verné a kis hűtőt, és egy ilyen rövid kis beszámoló inkább bejegyzés mintsem főoldalas cikk :F Ha rendes grafikonokat tettél volna bele és több órajelen is tesztelnéd és nem BF3 alatt ( már azért sem,mert 6850 mellett alig dolgozik a cpu,és 2 mérés között is lehet mérhető difi a random terhelés miatt) hanem valami Stress tesztel akkor lehetne korrekt konklúziót kijelenteni,ez így nekem nagyon gyérnek tűnik,bocsi :(

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#5) kromatika


kromatika
veterán

köszi az irást,kb erre az eredményre tippeltem volna.az az igazság hogy a gaia nagyon jó ár érték arányú hűtő,és tulajdon képpen a macko 120 azért halkabb mert a hozzá adott venti minőségibb.a két borda teljesítményben kb egálban van.mindenkinek el kell döntenie meg ér e 5000ft plust a jobb minőségű venti.

(#6) ESP válasza kromatika (#5) üzenetére


ESP
senior tag

Messze nincs egy szinten a 2 borda.

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#7) ricshard444 válasza ESP (#6) üzenetére


ricshard444
veterán

Én is ezt mondom :N 7 vs 14k-s hűtő ( és mindkettő jó ár/értékes)
A nagyobb hőelvezető képesség nyílvánvaló,hogy tuning mellett tűnik ki,egyszerű példa:
Opel is tud 120al menni és a ferrari is,csak nem mind1 mi a végük és mennyinél szállnak ki a kanyarban

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#8) ESP válasza ricshard444 (#7) üzenetére


ESP
senior tag

Ott a pont.

Nagy hőtermelésű procinál jön ki az előnye.

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#9) aram01


aram01
nagyúr

aranyos írás,csak sajnos a lényeg nincs benne

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.