Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Az a jó benne, hogy a fitting nem lóg bele a ram slotba. :DDD
Értem én, nincs kész. :DDD

(#2) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Most őszintén, ki akarná hogy a fittingek belógjanak a mem slotok fölé? Ez így eléggé elborult koncepció, még ha a blokk tetejére is lehet szerelni ezeket. Remélem ezt a fajta megoldást gyorsan elfelejtik.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#3) Fionn


Fionn
tag

90°-al elforgatni nem ér?

(#4) Snip3r_HUN válasza Fionn (#3) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Láttál már Threadripper-t ? Nem a szokványos négyzet alakú,hanem téglalap,ha elforgatod nem hűtené mindenhol a blokk a procit.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#5) komi77 válasza Acélfarkas (#2) üzenetére


komi77
senior tag

Biztos lesz majd olyan memó, ahol kihagyják a csövek helyét, ennyi :DDD Igaz ettől olyan sajtszerűen lyukacsosak lesznek a memók de ha vízhűtő kell akkor némi áldozatot kell hozni. :Y Amúgy tényleg nagy f..szság így. Végül is csak egy HEDT platformról van szó nem valami beugró motyóról. :O :C :W

Szegény ember kézzel nőz.

(#6) Walter_White


Walter_White
senior tag

Érdekes elképzelés, E-ATX lapoknál talán még működhet is, ahol távolabb esnek a Ram Slotok kicsivel. De ATX-nél szerintem semmiképp - ha mind a 8 slotot meg akarja valaki tölteni.

(#7) Fionn válasza Snip3r_HUN (#4) üzenetére


Fionn
tag

A gyártóra gondoltam. Nem otthon.

(#8) ZuluMASTER


ZuluMASTER
csendes tag

Német minőség,kínai vezetőséggel,vagy kínai gyártmány német név alatt,vagy most ki kivel van?! :S

Minden publicitás jó, kivéve a nekrológot.

(#9) #65675776 válasza ZuluMASTER (#8) üzenetére


#65675776
törölt tag

A kínai minőség német névvel a jobbik megoldás. Mára a kínaiak azonos áron jobb minőséget képesek és hajlandóak gyártani mint a németek.

(#10) IamMenyus


IamMenyus
tag

nem hiszem hogy az lenne újdonság, hogy oldalt is van csatlakozás, mert ilyen blokkokat elég régen lehet már kapni. Ezekre 1U "magas" illetve blade szerverekben van szükség (mert ugye nem csak géming/bányász lapok vannak a világon)...

(#11) tibor72


tibor72
tag

Szerintem a blokk tetején látható csavarok helyére is lehet csatlakozni, csak akkor a két csavaros vakdugó oldalra kerül (szvsz)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.