Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Entryy


Entryy
aktív tag

Jó-jó, hogy írtok ezekről a bejelentésekről, de én jobban örülnék,ha olyanokat írnátok amiket már le lehet venni a boltok polcairól!

A DWR-510 et például augusztus 18. án(asszem) írtátok,hogy szeptemberben megjelenik és 30.áig akciós lesz, stb.

Tegnapig bírtam és felhívtam a d-link MO-t, hogy ugyan mégis valóban mikor lesz elérhető a termék, mert még mindig csak egy link a honlapjukon!
Azt mondták,hogy még két hét.

Tudom,hogy nem magatoktól találjátok ki az infókat, de én azt a kis routert rettenetesen várom és sokkal jobb lenne, ha a piacra kerülés után (is) írnátok pár szót a termékekről.

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#2) Daywalker válasza Entryy (#1) üzenetére


Daywalker
addikt

Hát igen, jó lenne, de ezeket az infókat nem mi találjuk ki, és bármi közbejöhet a forgalmazás előtt. :( Pláne itthon... ;]
Amúgy írunk itthon megjelent termékekről is, szombatonként a hazai pálya rovatban ;)

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#3) StLui válasza Entryy (#1) üzenetére


StLui
veterán

igen, engem is zavar, hogy mindíg mindenhol, pl autók-nál is, olyan dolgokról olvasok ami egyszer majd valamikor, addigra meg elfelejtem, ezért is keresem a cikkekben az árat, ha nincs vagy dolláros, akkor el sem olvasom

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#4) Claude Leon


Claude Leon
senior tag

Akkor ehhez mit szóltok?: "* This product features only North American Type A plug"

(#5) Daywalker válasza Claude Leon (#4) üzenetére


Daywalker
addikt

Nem jelenti azt, hogy nem lesz belőle európai idővel. US oldalon meg nem is csodálom, hogy ezt írják. ;]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#6) lexandro


lexandro
tag

Ez is olyan aru cucc, hogy akkor is erdemes venni egyet belole ha tudod, hogy egy darabig nem fog kelleni, mert jol jon majd kesobb :)

Robi

(#7) lujó55


lujó55
őstag

Csak, hogy értsem:
van egy UTP csatlakozó kiállás a falban amiben állítólag internet megy. Van a kezemben egy wifi képes akármi. Ezt bedugom a konnektorba és...
... kell hozzá egy UTP kábel is, nem? Vagy annak is nálam kell lenni a zsebemben? :F

(#8) Ribi válasza lujó55 (#7) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ha ilyen kütyü van a zsebedben akkor a hozzá adott kábel is nálad van.

(#9) lujó55 válasza Ribi (#8) üzenetére


lujó55
őstag

:U :N

(#10) GribMate válasza Ribi (#8) üzenetére


GribMate
aktív tag

És nyilván úgy megyek majd pl. a Balaton közepére ringatózni, hogy viszem magammal ezt, meg a 3G képes mobilomat, meg egy USB-s akkut, meg annak a kábelét, hogy megoszthassam a netem... :(
hiába, ha valaki a Balaton közepén akar netet adni a haveroknak annak bizony ára van ;]

[ Szerkesztve ]

(#11) llaszlo


llaszlo
veterán

Az Apple pár éve már piacra dobott egy ilyet. Azt nem tudom, hogy az működik-e 3G-s USB-s modemmel. Meg azt csak 220-ról lehet használni. Viszont jóval drágább 99$. Ennek sokkal barátibb ára van.

[ Szerkesztve ]

(#12) Ribi válasza GribMate (#10) üzenetére


Ribi
nagyúr

Arról volt szó, hogy ha van egy UTP csatlakozó meg ez a kütyü nálad, akkor még mindig kell egy kábel is. Amire mondtam, hogy szerintem ha valakinél van ilyen cucc, akkor valszeg a hozzá adott kábel is nálad lesz.
Balaton középéig lehet nem visz el, de kitudja. Amúgy meg pont az a lényeg, hogy a tóparti viskódban van kábel internyet, ott bedugod a konektorba, behajókázol és van net. A mobilod meg bírja ameddig bírja. Ha meg kell melóhoz teló meg net akkor lesz nálad usb akku.

(#13) fefisto


fefisto
csendes tag

3G-s TP-Link TL-MR3420 -as router szívás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ki találkozott ilyen problémával és van-e rá megoldás?

A napokban vásároltam egy TL-MR3420 -as routert, hogy a Telenoros modememet a 3G-s MF668A tudjam a lakásban szórni, illetve a gépeimet összekötni.
Minden rendben működik, kivéve a 3G-s modemmel való kommunikációt. Végigkövetve a beállításokat (pin letiltása, tűzfal kikapcsolása, stb...) mindent beállítottam, ennek ellenére sem működik megfelelően. A tapasztalat azt mutatja, hogy néha esetlegesen megtalálja a modemet, olykor fel is kapcsolódik a hálózatra, de az esetek döntő többségében még ezt sem csinálja, hanem fel sem ismeri, vagy ledobja. Egyszer sikerült hosszabb ideig lógnia a neten, többször nem. Először azt hittem, hogy a készülék, amit vettem az rossz, ezért kicseréltettem a boltban egy másikra, de ezzel is ugyan az a probléma.
Megpróbáltam a firmware frissítést, de ez sem segítet (nincs frissebb a gyártó oldalán, mint a gépen, de ennek ellenére felraktam az újat még az első beszerzésű gépre), ugyan az a probléma, mintt az előzőnél. A gyártó oldalán nem találok modem specifikus bin filét (ZTE MF668A) pedig a TP-Link dobozán is rajta van, hogy kompatibilis ezzel a modemmel.
Nem értem, hogy miért nem működik?!
Szeretném, ha segítséget tudnátok nekem nyújtani ennek a problémának a megoldásában!!!!!!

(#14) fefisto


fefisto
csendes tag

Megcsináltam ezt /alul/, de továbbra is esetleges a modem felismerése (MF668A), hát még az internethez való csatlakozás!!!!! kb. most 5. reboot után felment a netre (húúúuuhhh ), de nem merem szétkapcsolni, mert hátha nem talál vissza!!! Jó kis készülék lenne, ha nem lenne ilyen bizonytalan a működése.
Bár lenne egy igazi megnyugtató megoldás erre a problémára.

Itt van 2 fw. ami tesztelve egy rakat modemmel, amivel eddig problémák voltak:

MR3420 http://www.tplinkhelp.eu/mr3420v1_en_3_12_19.zip

kicsomagol, fw. update, majd RESET GOMBOT NYOMNI 35-45 másodpercig !!!!

(#15) Alchemist


Alchemist
addikt

Hogyan lehet ezeken a kütyükön keresztül SMS-t fogadni?
Alapvető lenne, mert a szolgáltató így tájékoztat a felhasznált adatmennyiségről.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#16) mcll


mcll
aktív tag

Tudom már ezer éve nem írt ide senki, de hátha még olvassa valaki.
Van ez a TP-Link TL-MR3020-as 3G router. Az egyik ilyen eszközöm sajna megdöglött flashelés közben, azóta csak a LED-ek felvillanak szabályos időközönként (a Power LED világít folyamatosan). Tudom tégla, és szeretném is feléleszteni. Van leírásom is ehhez, viszont azt nem tudom melyik USB-UART átalakítót lehet hozzá használni? Ha valaki tudna konkrét tpust, linket, azt megköszönném. (vagy ha valakinek van eladó ami JÓ is hozzá).
Ezt találtam eddig, nem tudom ez jó-e: [link]
A gondom ugyanis az, ha jól értelmezem, akkor az I/O vonalakon az MR3020 3,3V-on dolgozik, és nem vagyok benne biztos hogy ez az UART is ezt teszi, vagy 5V-on dolgozik. Mert az utóbbi esetben tönkrevágom a 3020-ast végképp, azt meg nem akarnám. :)
Köszi!

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.