Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) ferob válasza wiERHcSc (#150) üzenetére


ferob
őstag

Be lehet állítani a gyártó eszközein a távoli elérést, így be tudsz lépni a webes felületre máshonnan is, de millió másik megoldás is létezik erre, így pl. a VPN is szóba jöhet.

(#152) Jumpalaja01


Jumpalaja01
tag

A v4-es hardververzió mitöl jobb mint az előzőek. Mert ezt szeretném megrendelni de ha rákérdezek akkor sok helyen nem tudják megmondani, vagy nem tudják garantálni hogy v4 verzióval tudnál küldeni.

(#153) ferob válasza Jumpalaja01 (#152) üzenetére


ferob
őstag

Nem sokat kellett volna visszafelé görgetni, hogy ezt megtudd, mivel részletesen megtalálható itt és itt, ezért legközelebb használd a keresőt.

(#154) motogprossy


motogprossy
csendes tag

Sziasztok. Van egy C7-es V2-routerem.

FTP szervert szeretnék csinálni, fel ismeri a vinyót is, hálózaton be is tudok lépni a böngészőből.

TC-vel már nem tudok be lépni. 21-es porton van, pipa mindenhol, mégse tudok csatlakozni.

Másik kérdésem az lenne, hogy távolról hogy tudnám el érni a routert/vinyót FTP-n?
Digi szolgáltatónál vagyok, nincsen fix ip címem, minden újra csatlakozásnál új ip-t kapok.

dyndns-em van, DVR-t el is érem távolról, viszont FTP-re sehogy sem tudok fel csatlakozni.

Valakinek lenne ötlete?

Előre is köszönöm.

(#155) ferob válasza motogprossy (#154) üzenetére


ferob
őstag

A USB Settings > Folder Sharing menüpont alatt az FTP és az FTP (Remote) legyen bepipálva, majd az Authentication lehetőséget is jelöld be, így bárhonnan elérhető lesz a szükséges felhasználónév és jelszó megadása után.

Ezt követően, ha a Use Login Account aktív a felső mezőben, akkor a router webes felületéhez szükséges bejelentkezési adatokkal tudsz bejelentkezni, ha pedig a Use Following Account, akkor az általad megadottal.

Ha már használsz valamilyen DDNS szolgáltatót, akkor amiatt automatikusan frissül minden újrakapcsolódásnál az IP-címed, így lényegében bármely más hálózatból el fogod tudni érni a saját ftp://akarmi.sajatdomain.com címeden, míg a belső hálózat esetében a routerét beírva, így pl. az ftp://192.168.1.1 címen lesz elérhető.
Ennek az oka pedig az, hogy legjobb tudomásom szerint a belső hálózaton gyári firmware alatt, PPPoE kapcsolat esetén nem igazán működik a NAT loopback.

[ Szerkesztve ]

(#156) motogprossy válasza ferob (#155) üzenetére


motogprossy
csendes tag

Köszönöm a választ.

Minden be van állítva ahogy írtad, külső hálózatról mégse érem el a vinyót.
Portot kell Forwarding-ni?

Van ugye az FTP remote a beállításoknál, be van pipálva, de ha rá nyomok az ott megjelenített ip címre akkor sem hozza be.
Ha a felette lévő ftp://192.168.2.1:21-re megyek be hozza, de egyértelmű hogy csak belső hálózaton.

A DDN-en keresztül se tudom el érni, ugye az csak az aktuális ip-re továbbít amit a szolgáltatótól kapok.

(#157) ferob válasza motogprossy (#156) üzenetére


ferob
őstag

A probléma ott van, hogy attól te nem kerülsz másik hálózatra, mert a publikus IP-címed vagy a webcímet próbálod használni, erről írtam a hozzászólásom végén, hogy nem fog működni a NAT loopback, így otthonról a router címén keresztül, míg máshonnan a webcímet beírva fogod tudni elérni.
Attól nem leszel másik hálózathoz kapcsolódva, ha te a DDNS-hez tartozó webcímet használod otthonról.

Legegyszerűbben úgy tudod megnézni, hogy pl. mobilinternetet használva próbálod ki telefonon, egy olyan böngészővel (pl. Opera), ami támogatja a protokollt.
Vélhetően gond nélkül menni fog, ha már a router mögül eddig el tudtad érni.

[ Szerkesztve ]

(#158) motogprossy válasza ferob (#157) üzenetére


motogprossy
csendes tag

Hát földhöz vágódok, tényleg működik pl mobilneten.

Sose jöttem volna rá, nem értem mondjuk hogy miért, de működik az a lényeg köszönöm szépen. :)

(#159) zoli62


zoli62
addikt

Hol lehet biztosan kapni V4-et?

(#160) mzsombor válasza zoli62 (#159) üzenetére


mzsombor
tag

A4 Team-ben (Boráros tér) én azt kaptam hétfőn.

(#161) zoli62 válasza mzsombor (#160) üzenetére


zoli62
addikt

Webáruház kényelmesebb lenne, általában a verzió nincs feltüntetve.

(#162) bandigyerek válasza zoli62 (#159) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Én most kaptam meg innen. V4.

(#163) zoli62 válasza bandigyerek (#162) üzenetére


zoli62
addikt

Csomag, számla rendben volt? Megbízhatóak? Mennyire volt zökkenőmentes a rendelés? Beüzemelted?

[ Szerkesztve ]

(#164) Flashget válasza zoli62 (#159) üzenetére


Flashget
félisten

Tegnap csatlakoztam a C7-es táborhoz miután megvettem az 1db V4.0-t a Hardverkertől akiket emiatt pénteken 18:00 körül hívtam.
Előtte a PCX azt írta egyeztettek a beszállítójukkal és V4.0-t küldenek nekik. Majd megkapták a V2.0-t. ;)
Gyakorlatilag a biztosra mondott 4-0 sem biztos....

Realme GT Master Edition

(#165) ferob


ferob
őstag

Kilátásban van már a V5, ami ezúttal egy butított változat lesz, fix antennákkal fog rendelkezni és csak egy USB porttal, valamint ehhez mérten egy kisebb tápegységgel érkezik.

(#166) bandigyerek válasza zoli62 (#163) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Csomag rendben, (bár nem vitték túlzásba, mert egy "nejlonzacsiba" volt csak), számla oké. 3 nap alatt itt volt. Még nem üzemeltem be, majd kedden, Melózok, nincs rá még idegzetem. De működik, és FW frissítés is ráfér. Magyar nyelv nincs rajta. Eddig jutottam.

De tényleg V4-es.

(#167) Samott válasza Flashget (#164) üzenetére


Samott
addikt

Hehe, en is hardverkerektol hoztam meg hetfon, volt hatul egy nagy kupaccal de vegyesen, talan 2-3 V4 volt a doboz alapjan, pedig akkor kaptak mert a hetvegen meg nem volt raktaron egy se nekik. Kifejezetten V4-et kertem, olyat keresett a srac nekem, nagyon segitokeszek, jo hely.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#168) szaboi6512


szaboi6512
őstag

Valakinek van tapasztalata róla hogy érdemes-e cserélni a v2 verziót v4-re? :((

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#169) Samott válasza szaboi6512 (#168) üzenetére


Samott
addikt

Nem hiszem, akkora kulonbseg nincs, en 1043ND-t csereltem, leginkabb hogy legyen ac wifi.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#170) ferob válasza szaboi6512 (#168) üzenetére


ferob
őstag

Ez nem tapasztalat kérdése, hanem azon múlik, hogy amire te használod, arra elég-e, de mivel azóta nem váltottál semmilyen másik típusra, ezért vélhetően nincs is rá szükséged, elvégre ami változásként említhető, az leginkább az, hogy VPN képes lett, de akinek erre eddig szüksége volt, az alapból nem ezt az eszközt vette.
Továbbá az előbb említett dolog másik firmware esetén eddig is megoldható volt, ha valakinek nem volt 500 megabitnél nagyobb letöltési sebessége, mert afelett nem lehet kihasználni azt.

(#171) szaboi6512 válasza ferob (#170) üzenetére


szaboi6512
őstag

Köszönöm a tájékoztatást :R
Akkor marad, gigás net van, VPN-t nem használok :)

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#172) bandigyerek válasza szaboi6512 (#168) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Most lehet, hogy idiótán hangzik, de az éjszakai mód miatt, lett a V4! Kellet az ac-s wifi is, meg a Gigabites LAN/WAN. De ha már van lehetőség arra, hogy este ne világítson az orcámba a lámpák sora, az csak már csak hab a tortán. Meg még magyar is. Lesz. :C

(#173) wiERHcSc


wiERHcSc
tag

Sziasztok,
Az lenne a kérdésem, hogy a csatlakoztatott winyót mire érdemes formázni Torrentezéshez? NTFS-el működik?

(#174) ferob válasza wiERHcSc (#173) üzenetére


ferob
őstag

Működik, de egy hete privát üzenetben erre már választ kaptál, amiből kiderül, hogy FAT32, exFat, NTFS vagy HFS+ használható.
Viszont inkább válasszad az exFAT fájlrendszert, ami az operációs rendszer szempontjából is rendben lesz, ha a jövőben szükség volna rá, valamint várhatóan a teljesítmény szempontjából is jobban jársz vele.

(#175) zoli62 válasza Flashget (#164) üzenetére


zoli62
addikt

PCX-nél találtál nem írásbeli, hanem telefonos elérhetőséget? Kíváncsi vagyok a tesztekre. Úgy néz ki, felpörgött a topik. Én részemről a Tp-Link 1043 ND V2-es routeremet cserélném le, amitpl egy ismerős számítástechnika kereskedő ismerősöm azzal ajánlott, hogy betonkoszorúba téve is működni fog a wifije. Ez maximálisan beigazolódott. Ezért szeretném az Archer C7 V4-et ,megvenni, mert nálam a belső antennás routerek (pl. linksys) nem váltak be.

(#176) TeeJay


TeeJay
félisten

na akinek már V4 van pár kérdésre válaszoljon
sajnos csak a Demo-t tudtam kipróbálni TP-link support oldalon

wifi-nél a demo-ban nem lehet wifi sávot állítani csak azt hogy auto-20-40MHz, auto-20-40-80MHz
a rendes terméknél állítható 1-13 között a sáv?

másik kérdés
demo-ban
AC wifi-nél miért csak 4 sáv van összesen? tudtommal sokkal többnek kellene lennie nemde?

harmadik kérdés
demoban a system parameter résznél nincs NAT beállítás
Archer C8 és C9 demo-ban van NAT beállítás meg a wifi sávot is lehet állítani 2,4 és 5GHz-en is

azon felül akinek 1000-es DIGI van mérje ki mit bír WAN-LAN-on (940megabit ha megvan akkor zsír)
ezek az infókra lenne szükségem utána lehet én is lecserélem a 1043ND-t mert AC-t tud a telefon és stabilabb lenne mint a 2,4GHz

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#177) bandigyerek válasza TeeJay (#176) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Lehet állítani a működési szélességet 2,4GHz-nél: 20 vagy 40 vagy auto, illetve te választhatsz csatornát: auto és 1. és 13. között. 5 GHz-nél 20, 40, 80, vagy auto között választhatsz és 36, 40, 44, 48-as között variálhatsz. Állítólag ez a négy van, 20-40-80 Megaherzes csatornákkal. Oszd be. (USA-ban öt van állítólag)
Van NAT, de a részletekhez nem értek, de nekem úgy tűnik, hogy Wifit nem lehet állítani benne. Minek is kéne nem az a dolga.

A max. WAN sávszélről nem tudok nyilatkozni.

(ha tévedtem, kijavítanak)

(#178) Samott válasza TeeJay (#176) üzenetére


Samott
addikt

WAN-LAN pont ugyan olyan a 1043ND-vel mint az C7-el, en is pont ugy valtottam ahogy te tervezed, a digis gigabit altalaban 930-940 kozt tetozik mindket routerrel.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#179) wiERHcSc


wiERHcSc
tag

Sziasztok,
Beüzemeltem a routert (v4). A QoS-t állítgatom a csúszkákat nem lehet állítani, azt jól érzékelem?
Jól gondolom, ha egy eszközt nem rakok sehova az megkapja a teljes sávszélességet, és a %-osak annyi %-ot amennyi oda van írva?
Azt hittem eddig, hogy ez ilyen prioritásos dolog, hogy ameddig egy magasabb prioritású eszköz nem csatlakozik, addig az alacsonyabb prioritásúak használhatják a max. sávszélt amit tudnak.

off: Bocs a múltkori 2x kérdezésért!

(#180) TeeJay válasza Samott (#178) üzenetére


TeeJay
félisten

igen sőt még gyorsabb is a 1043ND V2 és V3-tól mert ebben már 750MHz-es SOC van mint a 1043ND V4-ben
illetve már integrálták a 2,4 és 5GHz-es vevőt is valamint közös antenna van
na meg ugye 16MB flash és 128MB RAM a 1043ND-ben meg 8MB flash és 64MB RAM

a másik amit nézek az Asus AC58U csak ugye az 4magos ARM meg ott csak 2x2:2 a 2,4 és 5GHz-es vezérlő is. viszont ott meg 128MB flash és 128MB RAM is van

jó lenne tudni hoz-e bármi előnyt a 3x3:3 MIMO 2,4 és 5GHZ-en ha úgyis csak max 2x2:2 cuccal csatlakozik rá az ember
ugye ez még sajnos nem MU-MIMO-s tehát nincs az hogy egyik antenna egyik eszközé másik másiké
ahogy néztem az Asus sokat tud viszont írták hogy el is fogyasztja az összes RAM-ot
a TP-Link új felülete meg már szintén elég sokat tud ami bőven elég otthonra
és a 1043ND is betonstabil, 2,5 év alatt sosem tudtam megfektetni pedig 1000/200 DIGI van alatta
torrentezéssel meg kb. 5-6 wifis eszközzel, 2PC-vel 1laptoppal és 1TV-vel LAN-on

betonstabil lett és gyors mindig, hihetetlen penge cucc azért is maradnék inkább TP-Link-nél

köszi az infót ezek alapján a wifi csatorna manuálisan állítható
kár hogy 5GHz-en nincs csak 4 de sebaj azt úgyis kevesen használják

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#181) wiERHcSc


wiERHcSc
tag

Sziasztok,
1 TB-os WDmybook-ot exFAT-ra formáztam, de nem ismeri fel a router, windows alatt látom. Újraindítottam de nem segített :( Valami ötlet? Rádugtam egy NTFS pendrive-ot, azt látja.

[ Szerkesztve ]

(#182) TeeJay


TeeJay
félisten

van itt valaki akinek volt Archer C8 V4.x a C7 V4.x mellett?

egyedül az érdekel engem hogy a Qualcomm Atheros vagy a Broadcom 3x3:3 MIMO-s AC-s cucca a komolyabb-e

CPU1: Qualcomm Atheros QCA9563 (750 MHz)
FLA1: 16 MiB (GigaDevice GD25Q128CSIG)
RAM1: 128 MiB (ESMT M14D1G1664A-2.5B)
WI1 chip1: Qualcomm Atheros QCA9563
WI1 802dot11 protocols: bgn
WI1 MIMO config: 3x3:3
WI1 antenna connector: U.FL, RP-SMA
WI2 chip1: Qualcomm Atheros QCA9880
WI2 802dot11 protocols: an+ac
WI2 MIMO config: 3x3:3
WI2 antenna connector: U.FL, RP-SMA

vs.

CPU1: Broadcom BCM4708A0 (800 MHz, 2 cores ARM Cortex A9)
FLA1: 128 MiB (Macronix MX30LF1G18AC-TI)
RAM1: 128 MiB (Nanya NT5CC64M16GP-DI)
WI1 chip1: Broadcom BCM4360
WI1 802dot11 protocols: an+ac
WI1 MIMO config: 3x3:3
WI1 antenna connector: none
WI2 chip1: Broadcom BCM4331
WI2 802dot11 protocols: bgn
WI2 MIMO config: 3x3:3
WI2 antenna connector: none

C8-ban 128MB flash van de a FW azonos külsőre szóval 16MB is elég a C7-nél
C7 V4-ben a SOC tartalmazza a 2,4GHz 3x3:3 MIMO N-es vezérlőt is míg a Broadcom-nál külön chip van erre, ez nem tudom jelent-e bármi előnyt vagy hátrányt

emiatt a Broadcom-nak van egy külön 2magos Cortex A9 procija míg a másiknak 750MHz-es QCA
itt tippre a Broadcom erősebb de HW NAT mellett lényegtelen, 3rd party FW-el meg gondolom egyik se hajtja a gigás netet

kinek mi a véleménye? árban egyeznek

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#183) ferob válasza wiERHcSc (#181) üzenetére


ferob
őstag

Így tippre jelenleg egy GPT lemezzel próbálod, ezért célszerű lehet megpróbálni MBR partíciós táblával.
De még mielőtt ennek nekiesnél, nézd meg, hogy NTFS fájlrendszerrel működik-e, mert akkor a TP-TLINK tájékoztatása a rossz és ez a router nem támogatja se az exFAT, se pedig a HFS+ fájlrendszert.

(#184) TeeJay


TeeJay
félisten

akinek 1000-es DIGI-je van és tutira tudja olyan időben mérni amikor kijön a 940megabit
tudna mérni úgy is egyet hogy a HW NAT ki van kapcsolva?
lássuk mit bír a SOC ha nincs HW NAT mellette

ugyanez C8 tulajokra is érvényes lássuk azt is HW NAT nélkül mit bír :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#185) wiERHcSc válasza ferob (#183) üzenetére


wiERHcSc
tag

Hát akárhogy formáztam nem ment exFAT-tal :(( NTFS-el működik.
Van akinek sikerül exFAT-tal működésre bírni? Mivel formázta a vinyót? Én PartitionGuruval próbáltam.
aMule letöltöttem telóra, de nem tudom működésre bírni :(( Valaki leírná, hogyan kell? A router-ben az aMule server IP-je mögött megy körbe a karika, mintha dolgozna, az baj? Nem írtam át az IP-t ami alapból benne volt.

(#186) zoli62


zoli62
addikt

Na játszottam egy kicsit az emulátorral, bár még nincs meg a router. V2-ben még van reboot, V4-ben már nem, ez egy kicsit zavaró. Wifinél mi a default WPA jelszó, netán eszközönként más?

(#187) TeeJay válasza zoli62 (#186) üzenetére


TeeJay
félisten

valamit benéztél :D
jobb felül a főmenüben ott a restart :D
a demo-ból meg ne indulj ki mert sok mindent nem lehet állítani inkább csak át lehet nézni mi van a menüben

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#188) zoli62 válasza TeeJay (#187) üzenetére


zoli62
addikt

Mondom, nincs meg még a kicsike, de köszi. :) Tudom, hogy a demo le van butítva, de más gyártónál még ennyi msnkó sincs. Default WPA pass eszközönként eltérő? Mondjuk ha az SSID-t és jelszót átállítom arra, ami a mostani 1043-on van beállítva, akkor jól gondolom, hogy a telefonok, laptopok ugyanúgy fel tudnak jelentkezni, ahogy eddig? Mi a vendéghálózat lényege? Ez csak egy extra ? Úgy látom, ezen nincs MIMO, csak az AC3150-en.

[ Szerkesztve ]

(#189) bandigyerek válasza zoli62 (#188) üzenetére


bandigyerek
senior tag

A router PDF-ből:

"Chapter 1. Introduction
1.1 Overview of the router
The Archer C7 AC1750 Wireless Dual Band Gigabit Router integrates 4-port Switch, Firewall,
NAT-router and Wireless AP. Powered by 3x3 MIMO technology, the AC1750 Wireless Dual Band
Gigabit Router delivers exceptional range and speed, which can fully meet the need of Small
Office/Home Office (SOHO) networks and the users demanding higher networking performance.
Your wireless connections are radio band selectable to avoid interference in your area, and the four
built-in Gigabit ports supply high-speed connection to your wired devices. "

(#190) zoli62 válasza bandigyerek (#189) üzenetére


zoli62
addikt

Valójában MU- MIMO-ra gondoltam, csak lemaradt, sorry.

(#191) kisferi


kisferi
tag

Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni. A V4-re érdemes a ArcherC7(EU)_V4_170901 firmware-t feltenni? Nem rosszabb mint az előzőek? Az EU-s vagy az amerikait érdemes feltenni? Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#192) TeeJay válasza zoli62 (#190) üzenetére


TeeJay
félisten

MU-MIMO sajnos csak 4x4:4 N és AC wifi-n van
az meg 50-60ezres router kategória sajnos
és azok 4/8antennásak általában

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#193) zoli62 válasza TeeJay (#192) üzenetére


zoli62
addikt

Tudom, először az AC 3150-et néztem ki, illetve korábban az AC2600-at, csak már kifutott. Lebeszéltek róla, mondván nem használnám ki.

(#194) TeeJay válasza zoli62 (#193) üzenetére


TeeJay
félisten

én is néztem azokat de veszett drága és felesleges
általában a legtöbb laptopba 1 antennás vevőt raknak max 2antennás a drágábbakba
telefonba mindben 1 antenna van esetleg pár új csúcs telefonban 2antenna van
szóval még a 3x3:3 MIMO-t sem lehet kihasználni nagyon
a 4x4:4-et meg főleg nehéz max ha két 2x2-es eszközzel csatlakozol rá
a Beamforming meg megint érdekes móka ha pont úgy árnyékolja a fal ami zavaró tényező

szerintem egy Archer C7 és C8 mindenre elég jó ideig

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#195) bandigyerek válasza zoli62 (#190) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Egy sima tp-link router röhögve kiszolgált 2 laptopot, meg 3-4-5 mobilt. A MIMO-s gondolom még inkább. Hány eszközöd lesz, hogy MU MIMO kell? Csak kíváncsiság...

[ Szerkesztve ]

(#196) zoli62 válasza bandigyerek (#195) üzenetére


zoli62
addikt

Mem feltétlen kell Mu-Mimo, csak kérdeztem. Egyébként négy-öt eszköz max. Inkább mást kérdeznék. Lezárták a rendelést, és átadták szállításra. A dobozban van gyári haranciajegy? Nekem e-mailben küldték, de nem volt aláírva, és azt mondták, hogy nem mindegyiknél szokott lenni eredeti garancia, de elég a számla is.

(#197) bandigyerek válasza zoli62 (#196) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Enyémben sem volt. Csak az aláírt számla.

"A hibás terméket tartozékokkal együtt - termék, antennák, tápegység (amennyiben a készülékhez tartoztak) - a megvásárlás helyére kell visszajuttatni blokkal, vagy Áfa-s számlával, és adott esetben garanciajeggyel együtt."

[ Szerkesztve ]

(#198) kisferi


kisferi
tag

Sziasztok. A (#191) kérdésemre tudna valaki segíteni? Előre is köszönöm.

(#199) bandigyerek válasza kisferi (#198) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Csak hangosan gondolkodok...

....én most vettem a routert, nem tudok nyilatkozni az előző FW-ről (mert frissített magától/tőlem), meg igazán a mostaniról sem. De... nem ez az első TP-Link-routerem, és szart még nem csináltak. Gondolom azért adták ki az új FW-t, mert valamit csiszoltak vele a régin. (nem pusztán a magyar nyelvre gondoltam). Az európai meg az amerikai FW között is lehet különbség az adott szabványoknak megfelelően. Gondolom én. Mi Európában vagyunk, nekünk ez felel meg leginkább. Ha nem így lenne, Global Firmware lenne. De nem. De ha gondolod, tedd fel, próbáld ki. Nekik pl. több csatornájuk van ha jól tudom. Igaz, hogy sose fogod kihasználni, mert a telód, vagy a Laptop wifije nem ismeri, de hátha... Ja! Ugyanaz a hardver is a kettőben?

Nem segítettem, mi? :D

Az emberek többsége csak hazaviszi, bedugja (jó esetben be is tudja állítani a Quick Setupban) és használja. Ennyi. Működik, és ez a lényege, hogy nem kell agyonfilózni, hanem megy mint a tüzes istennyila. Ha kétségeid vannak a FW-t illetően, vársz két hetet, addigra kijönnek a betegségei, és úgy is lesz visszhangja. Akkor nem teszed fel. Na, ilyennel még nem volt szerencsém találkozni.

(#200) pg1966 válasza kisferi (#191) üzenetére


pg1966
aktív tag

Tegnap gondoltam felteszem a 170901-es firmware-t, erre látom, hogy már az van rajta (frissítette magát), ami már magyarul is tud, ~98%-ban. Semmi gond vele, de én nem használom ki a lehetőségeit.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.