Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gaben22


gaben22
senior tag

Én várom. Kíváncsi vagyok milyen játékmenetet csinálnak. Remélem az eredeti 1-es és 2-es "Die Seidlert" folytatják. Sőt, ha igazán meg akarják nyerni a régi játékosokat serf.exe-vel lehet majd elindítani :).

Amúgy jól látom az elmúlt 1-2 évben a körökre osztott játékok felfutóban vannak? Csak mert az mindig is réteg gém volt és fura, hogy a haldokló stratégiai játékok piacán pont ez fut fel.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#2) Gery9112


Gery9112
őstag

Hát ez nem hangzik jól... :O Remélem tényleg csak plusz idő kell nekik és nem kukázzák az egészet... ha jól emlékszem egy Settlers játékot már elkaszáltak.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#3) rottenbull


rottenbull
senior tag

Haldokló stratégiai játékok? Ne viccelj már.

(#4) BabMester válasza gaben22 (#1) üzenetére


BabMester
senior tag

Pedig nem meglepő, a körökre osztott játékokkal a butábbak, lassabbak is tudnak játszani, mert végtelen az idejük. Míg egy RTS gyors helyzetfelismerést és reakciót és taktikai váltásokat kíván.

(#5) ldave válasza BabMester (#4) üzenetére


ldave
félisten

Jaja, ha végtelen időm lenne egy lépésre, én is legyőzném Polgár Juditot sakkban.

A Slime draws near! Command?

(#6) wednesday válasza BabMester (#4) üzenetére


wednesday
őstag

Egy körökre osztott stratégiában gyakran jóval több a taktikai lehetőség, mint egy 2 klikkes RTS-ben.

(#7) rumkola válasza BabMester (#4) üzenetére


rumkola
veterán

:F :DDD :DDD :D

(#8) Giovan! válasza BabMester (#4) üzenetére


Giovan!
addikt

Az RTS-ekben is van pause gomb, nem? :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#9) TrueWhitee


TrueWhitee
tag

Remélhetőleg jó lesz majd. Ritka, amikor egy ilyen nagy múltú játékot folytatnak manapság. AoE is remake lett csak... Azért még egy jó kis Popolous folytatást is elbírna a májam, vagy jó kis Total Annihilation-t (97-es, te jó ég :O, vénülünk ezerrel) .. Régi nagy kedvencek.

[ Szerkesztve ]

(#10) zombiex válasza TrueWhitee (#9) üzenetére


zombiex
tag

A Total Annihilation folytatasanak szantak a Planetary Annihilation-t, nem?

Steam Deck PH! community on Steam: http://steamcommunity.com/groups/ph-steamdeck ----- Discord szerver: https://discord.gg/Na7wQVn7

(#11) TrueWhitee válasza zombiex (#10) üzenetére


TrueWhitee
tag

Most így olvasva, csak mert nem hallottam róla, illetve nálam kimaradt, a TA és a Supreme Commander készítői csinálták.. Mondjuk ez a játék is már 2014-es és azért másabb, mint az eredeti. Commandos is zúzós volt. Ah, régi szép idők. :)

(#12) gaben22 válasza TrueWhitee (#11) üzenetére


gaben22
senior tag

Én nagyon örültem volna, ha nem a Commandos 2-t (ami annyira nem tetszett, túl könnyű is volt), hanem a Commandos 1-et + Commandos: Beyond the Call of Duty-t újítják fel idén :).

De ha már Settlers, a 10th Anniversary nekem bejött + a kieg is. Egy dolog viszont nem fér a fejembe. Miért érte meg nekik csak germánul kiadni a The Settlers: Awakening of Cultures-t ráadásul úgy, hogy a language fájlok is kódolva voltak, hogy még hobby projectben se lehessen lefordítani...

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#14) Rodi 4.80 válasza #32839680 (#13) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Idén már ez nem az első ilyen játék Ubiéknál, de nem is a második...

(#15) hunluki válasza wednesday (#6) üzenetére


hunluki
senior tag

Két külön stílus, kb almát körtével. Én szeretem mindkettőt, de van hogy RTS-t játszanék, van amikor meg nyomkodnám az end turn gombot, de ettől még nem lesz jobb/rosszabb egyik se. RTS-be nyilván fontosabb a reakcióidő (ha már real time), a másikba meg lehet matekolgatni és tervezgetni.
Amúgy Settlers-ből utoljára a 4-et toltam és nagyon imádtam, illetve az anniversary-ba néztem bele de nem sikerült annyi időt rászánni amennyit érdemelt volna (kb 1 órát sikerült aztán elfelejtődött). Akik követik a szériát: Sok év kihagyás után melyiknek érdemes nekiugrani?

(#16) oriic válasza gaben22 (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Commandosbol jon az uj resz, remelhetoleg a regi stilusban.

PS5-re egy Alone in the Dark Deluxe Edition letöltőkód --- 12k HUF --- PM-ben érdeklődhetsz

(#17) Mik76


Mik76
senior tag

Par honappal ezelott ujra neki ultem a Settlers online-nak, de ugy egy ket het utan rajottem hogy meg csak a tennivalok es lehetosegek kb 10%-at ismerem, de mar most iszonyu kaotikusnak es tul komplexnek tunik az egesz ugyhogy kukaztam.
A kevesebb tobb.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#18) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Beta jelentkezés elindult, hírek januárban [link]

/s

(#19) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Március 17-én fog megjelenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.