Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) doooo


doooo
veterán

Az első Red Dead Redemption-t kiadhatták volna PC-re, és akkor még jobban megszedhették volna magukat... de ha annak már késő, akkor majd legalább az új részt adják ki PC-re is. De arra sem kell számítani, úgy tűnik.

"Az 5. rész elsőként 2013-ban jelent meg Xbox 360-ra és PlayStation 4-re, ezeket a kiadásokat követte 2014-ben a PlayStation 4"

Az PlayStation 3 lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) #65537792 válasza doooo (#1) üzenetére


#65537792
törölt tag

RDR 2 jön Pc-re. Nekem úgy rémlik.

(#3) ldave válasza #65537792 (#2) üzenetére


ldave
félisten

Egyelőre csak PS4 és X1 a hvatalosan bejelentett platfrom, többről maga a Rockstar nem beszélt.

A Slime draws near! Command?

(#4) oriic válasza doooo (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ps3-ra is gondoltam. :D Javitva thx.

Live-Die-Respawn

(#5) drakeless


drakeless
csendes tag

Ha valami jó, akkor jó!

(#6) Chapel


Chapel
addikt

RDR2 nem lesz pc-re, ezt (sajnos) borítékolom. Hírben sincs, első sem volt, ez szvsz így marad. :(((

GTA IV hír pár hónap múlva...? Ezt szerintem kijelenthetjüka következő 2 évben egyfolytában :D

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#7) Deck válasza Chapel (#6) üzenetére


Deck
titán

Nem a VI-ra gondoltál?

PS5

(#8) oriic válasza Chapel (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"RDR2 nem lesz pc-re, ezt (sajnos) borítékolom. "

Én azért nem temetném. Ok az első rész konzol exkluzív volt, de szerintem Rockstar ugyanazt csinálja majd mint GTA V-nél, hogy előbb konzolra jön aztán pár hónap (max egy év múlva )meg PC-re.

Live-Die-Respawn

(#9) ericssonfan2


ericssonfan2
tag

Hát ez bizony jól is sikerült, szóval nem meglepő!

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#10) carl18


carl18
addikt

Itt a bizonyíték hogyha odateszik magukat, tudnak alkotni. Egyrészt azért is sikeres mert multiplatform, na meg azért mindenki várta a játékot, megjelenés előtt rengeteg hír ment róla a netten. Playstation 3-4 xbox 360-one és pc. Na és tegyük hozzá az optimalizálás és egész remek lett a gta 4 után! Grafika is lenyűgöző, ami hozzájárult a sikerhez.

Azért örülök a rockstar nem csinálta azt mint a ubisoft játékok (downgrade) :DDD
Ezen jókat nevettem! :C
[link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#11) raskolnikoff válasza carl18 (#10) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Ez durva. Mindig volt valami ilyesmi érzésem, de huhh :Y

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#12) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Kicsit lemaradtam mostanában, de ez a motoros klubos dolog nagyon bejött.. Anno teljes áron vettem meg még a P* G*ruból, nem tudom mára, hogy megbántam e vagy sem. :D Néha annyi a tartalom.

De a Single Player része neme rohadtul rövid volt.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#13) carl18 válasza raskolnikoff (#11) üzenetére


carl18
addikt

Bár a Watch dogs első részét játszottam, egész játszható játék a hibák ellenére is! Vannak itt érdekes dolgok, mire nem képesek a pénzért! Csak a videón van 7 millió nézettség, ez a beetetés visszafele is elsülhet! :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#14) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Van a GTA sorozat meg vannak a többiek. :)
Jó látni hogy pár játék megüti ezt a szintet a maga módján (Skyrim, Witcher, meg most a Watch Dogs 2 is megmutatta magát), de azért az open world kategóriában nincs párja a gta-nak. Főleg az 5-nek, mert ilyen sztori és ilyen online -2 hetente frissülő - tartalom csak náluk van. Szerintem :)

250.000.000 dollárból ennyire fussa.

(#15) Plazmacucci válasza carl18 (#10) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én sírok. Egyébként tuti, hogy a PC verziót promózzák, és utána meg a retek konzol verzióval hasonlítják össze. Valszeg PC-re is a konzolport minőség jelenik meg. Ez az én teóriám. :)

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#16) Scholes9 válasza ericssonfan2 (#9) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Így van :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17) dementor


dementor
senior tag

Minden esetben ha PC-t vásárolnak tőlem az első kérdés, hogy fut-e rajta a GTA5. Ez is árulkodik a népszerűségéről talán. :U

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#18) Scholes9 válasza dementor (#17) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Persze, sokan a GTA 5 miatt is veszik a PC-t :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#19) szupermacs válasza Rodi 4.80 (#14) üzenetére


szupermacs
veterán

Pont az általad felsorolt játékokkal vagyok képtelen játszani. Nem tudom mit zabálnak az emberek ezeken a címeken.

(#20) Chapel válasza oriic (#8) üzenetére


Chapel
addikt

dekrer: De :)

ori: psssszt, ez a trükk, úgy csinálunk mintha tuti nem jönne és akkor hátha mégis ;)
Pár hónap? Úgy legyen.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#21) dementor válasza Scholes9 (#18) üzenetére


dementor
senior tag

Igen így van és sajnos vagy nem sajnos már szinte csak gamer PC kerül eladásra.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#22) #57919488 válasza szupermacs (#19) üzenetére


#57919488
törölt tag

Skyrim es Witcher? Ha nem jon be a mufaj akkor meg elmagyarazni sem lehetne. Ha bejon akkor meg eleve ismerned a sikeruk kulcsat :DDD

(#23) Chapel válasza #57919488 (#22) üzenetére


Chapel
addikt

Mindig érdemes próbát tenni. HC sci-fi rajongó vagyok, fantasy nem jön be, ehhez képest Skyrim úgy beszippantott, hogy több száz órát raktam bele, a rengeteg moddal pedig szájtátós volt a látvány is.
A gameplay/hangulat/hangok/sztori mellett...de, kinek mi.

Ami jó, az jó.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#24) szupermacs válasza Chapel (#23) üzenetére


szupermacs
veterán

Nekem nem jött át a világ és a sztori, de a zenék kegyetlenek. A legtöbbet a sorozatból az Oblivionnal toltam, azt imádtam. Talán boxra is beszerzem majd. Skyrim valamiért nem. Kicsit meg is bántam, hogy megvettem a Legendaryt belőle. Fantasyból inkább a régebbiek jönnek be, mint a Baldur's Gate és Icewind Dale. Azok még nem hekenszlessek voltak. A modern fantasy játékok annyira nem vonzanak már.
GTA sorozat részeivel tettem egy próbát egészen a SA-ig. Az sem tudott beszippantani. Nem láttam benne mást, mint autólopást és gázolást, meg lövöldözést. A történet nem tud magába szippantani egy ilyen játéknál, hogy végig akarjam vinni. A lövöldözést pedig 1 óra alatt megunom.

(#25) Chapel válasza szupermacs (#24) üzenetére


Chapel
addikt

"Nem láttam benne mást, mint autólopást és gázolást, meg lövöldözést."
Egy Grand Theft Auto nevű gamében? No shit sherlock ;] :D ;)

Mondjuk az fura hogy Oblivion így megfogott és Skyrim pedig agyáltalán nem, no de annyi baj legyen. :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#26) szupermacs válasza Chapel (#25) üzenetére


szupermacs
veterán

"Nem láttam benne mást, mint autólopást és gázolást, meg lövöldözést."

Ezt csak azért írtam, mert képtelen voltam végigtolni a sztori módot benne. Ahhoz, hogy meglegyen SA-ban mondjuk az összes terület, végig kell tolni ha jól tudom. Én letöltöttem egy savegame fájlt és pár órát szórakoztam, majd töröltem is a játékot.

Oblivion világa sokkal szebb és otthonosabb volt, mint Skyrim. Ott szívesen bóklásztam.

(#27) #65537792 válasza ldave (#3) üzenetére


#65537792
törölt tag

Közben leesett. Kevertem a Destinyvel. :B Az fog jönni pc-re is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.