Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angel1981


Angel1981
veterán

Gratulálok, csak így tovább! :R

(#2) Taranti


Taranti
senior tag

Bele sem merek gondolni, mi lesz, ha együttműködésre lépnek a Red Bull-al... :Y

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#3) wolfman


wolfman
veterán

Emlékszem azokra az időkre, mikor a Samsung rakat s@r telefonokat gyártott. Az érintős telefonjaikig nem igazán voltak mérvadóak, csak max jó volt az áruk.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#4) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

So hardcore....

All→M8

(#5) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

+1 (Nexus 10 tablet) a részemről. Reméljük karácsony előtt.

(#6) devast válasza wolfman (#3) üzenetére


devast
addikt

Most is olyanokat gyárt, csak már beérett a marketing, és rohadt drágán is elviszik.

(#7) micimacko válasza devast (#6) üzenetére


micimacko
aktív tag

Nem is tudom...én valahogy nem érzem azt, hogy az S2-vel átbasztak volna, teljesen elégedett vagyok vele.

És ami poén, hogy még mindig annyiért vesztegetik, mint amennyiért 1.5 évvel ezelőtt vettem.

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#8) Stanley-B. válasza wolfman (#3) üzenetére


Stanley-B.
őstag

Mert mi változott?

(#9) hr2


hr2
őstag

:C

(#10) simixox válasza micimacko (#7) üzenetére


simixox
csendes tag

Dettó egyetértek! :K

(#11) AMD Power


AMD Power
titán

Megérdemlik a sikert.

(#12) Roxbury válasza micimacko (#7) üzenetére


Roxbury
őstag

+1

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#13) devast válasza micimacko (#7) üzenetére


devast
addikt

Nem is konkrétan a vassal van a bajom, hanem a szoftverrel, és a support-al, és a marketing stratégiával, stb. Attól, hogy ez nekem nem tetszik, nyilván a számok azt mutatják, hogy bevált, és ezért változtatni se fognak rajtuk. Én meg nem veszek samsung telefont, és mindenki boldog :)

(#14) slyman


slyman
csendes tag

meg kell hagyni vagy szereti őket valaki vagy nem ízlés kérdése, de akkor is szép munkát végeztek...sokszor 100-al olcsóbban vagy idővel kifutóban akár féláron kihozzák ugyanazt a tudást mint az apple...az sg2 sztem nagy fordulópont volt nagyon korrekt kis telefon volt..és még az is

abból a verhetetlen,egyoldalú, nyertes pozícióból lenyomni az iphone-t nem semmi még ha kicsit más is a célközönség...ez van ha valaki az elején nem a reklámot választja hanem odaül dolgozik és a megoldásra törekszik hogy lehetne jobbat...

[ Szerkesztve ]

(#15) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Azt lehet tudni, hogy az "iPhone hatás" óta hányféle okostelefontípust dobott a piacra a Samu?

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#16) bok92


bok92
addikt

Grat, csak így tovább! :)

(#17) tamasgal válasza =WiNTeR= (#15) üzenetére


tamasgal
senior tag

Sokat, és?

(#18) Cilindrik válasza tamasgal (#17) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Csak nehogy az legyen hogy pár év múlva csak samut lehetmajd kapni mert a többieket lenyomta

(#19) #13260800


#13260800
törölt tag

Szerintem az Apple-nél meg a Samunál is kezdődnek a bajok. Egyre több az ilyen huu de sokat eladtunk cikk és mennyire széttépnek minket a vásárlók.

(#20) tamasgal válasza Cilindrik (#18) üzenetére


tamasgal
senior tag

Ez nem reális gondolat szerintem, nagyon sok jó gyártó van a piacon! Nagy a verseny a gyártók között, és ennek a nyertesei mi vásárlók vagyunk. Tény, hogy a Samu mostanra kicsit elugrott az élmezönyből és piacvezetővé vált, de teljesen megérdemelten.

(#21) tamasgal válasza #13260800 (#19) üzenetére


tamasgal
senior tag

Ezt most komolyan írtad :F

(#22) rolii21


rolii21
aktív tag

Van par helyesirasi hiba a cikkben.

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#23) Csabipici


Csabipici
aktív tag

Az igazság az, hogy sajnos még mindig nem olyan kiforrotak és minőségiek a Samsung által kiadott telefonok, mint az iPhone-ok.
Tény, hogy jobb áron adják és sokkal gyorsabban fejlesztenek, de még nem vagyok 100%-osan elégedett a végeredménnyel.
Mondom ezt úgy, hogy volt/van mindkét gyártótól több telefonom.
Ha a jövőben tud a Samu a minőségre is jobban koncentrálni, akkor talán...

(#24) AMD Power válasza #13260800 (#19) üzenetére


AMD Power
titán

Így is van... több 6 éve árulok mobilokat tudom miről beszélek. ;)

(#25) tamasgal válasza Csabipici (#23) üzenetére


tamasgal
senior tag

Ebben igazat kell adjak!
Számomra a tökéletes telefon ez lenne: A házat az alma gyártsa, a belét a Samu az árazásért pedig a ZTE legyen a felelős! :DDD

(#26) rolii21 válasza tamasgal (#25) üzenetére


rolii21
aktív tag

Nem is rossz otlet:D

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#27) Cilindrik válasza tamasgal (#25) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

A belét azt a Samu oké de a szoftvert még véletlenül se ő:)

(#28) tamasgal válasza AMD Power (#24) üzenetére


tamasgal
senior tag

2 és fél hónap alatt 61,5 millió!!! eladott készülék!

Ezt kifejtenétek kicsit bővebben? Most amikor mind az alma mind a samu rekordokat döntöget árbevétel szempontjából, számomra furcsa vélemény ez. (persze én full laikus vagyok de így nekem nem áll össze a kép)

[ Szerkesztve ]

(#29) Dr.Anonymus válasza tamasgal (#25) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

tamasgal 4 president! :DDD

(#30) Bone123 válasza tamasgal (#28) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Lehet arra gondolnak, hogy annál, ha mindenki Samsung mobilt vesz, már csak ugyanannyit vagy kevesebbet lehet eladni. :)

(#31) tamasgal válasza Bone123 (#30) üzenetére


tamasgal
senior tag

Valahol olvastam, hogy 2016-ig 5 milliárd!!! okostelefon értékesítésére van reális esély!

Kurva recesszió :C :DD :))

(#32) HardRic


HardRic
addikt

Én néha szégyellem magam helyettük is, hogy ennyi típussal telítik a piacot egyszerre, viszont nagyon örülök, hogy egy-két típust kiemelnek, így azoknál komoly felhasználói bázis tud kialakulni. A htc-nek pl ez nem jön össze, ott rengeteg a telefon, és a vásárló nem tudja, hogy hova kapkodjon.
Szurkolok a Samsungnak, az SII támogatása miatt kovrtkezőnek is S telefont szeretnék, csak ne lenne az a mocsok amoled :(

(#33) Gyula88


Gyula88
tag

Viszik mint a cukrot :D

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#34) tamasgal válasza HardRic (#32) üzenetére


tamasgal
senior tag

Én imádom az amoledet! Zenei hasonlattal élve: loudness-es :D Persze akinek a szinhüség a fontosabb, mert dtp munkákat csinál a telefonján... :))

[ Szerkesztve ]

(#35) Drever


Drever
csendes tag

Minden tisztelet a Samsung-é! (Persze a nagyszerű szervízhálózat miatt. Kevés olyan mobilgyártó vagy forgalamzó van aki olyan supportott tud biztosítani, hogy ha kell házhoz mennek.)

SE K300i>Alcatel OT-S853>SE V630i>Samsung SGH-I550>Nokia 5800 Navigation Edition>Samsung Wave2>Samsung Wave>Google Nexus S>Samsung Galaxy SII>LG PRADA 3.0>Samsung Galaxy S3 LTE>Galaxy S4>Sony Xperia Z Ultra

(#36) jagelo


jagelo
aktív tag

Hát tulzás az biztos:)nekem nem kéne samsung elég unalmas telo a külseje meg szerintem elég gáz....3 éve szinte ugyan az............

(#37) HardRic válasza tamasgal (#34) üzenetére


HardRic
addikt

Nekem az a fontos, hogy ne kelljen 4 kijelző 1,5 év alatt. Szerencsére az SIII, NoteII vonulat már jobb, de a Note és SII kijelzői trágyák. Minden van amit el lehet képzelni: color tint (nagyon gyakori, fényerő csökkentésével növekszik), beégés, black clipping, pixelhiba, sávosodás...

(#38) jagelo


jagelo
aktív tag

Sok SAMSUNG tulajt hallom panaszkodni nem értem mért veszik így az emberek szerintem nem érdemlik meg én így gondolm az embereknek az a lényeg s2 s3 legyen valamire irva:)megveszik még ha pocsék akkor is:)

(#39) Bone123 válasza jagelo (#38) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Sok Samsung tulaj van azért panaszkodik sok.

(#40) tamasgal válasza Bone123 (#39) üzenetére


tamasgal
senior tag

+1 :K

(#41) Remus389 válasza HardRic (#37) üzenetére


Remus389
veterán

kivalo kontrasztarany, szep szinek

a tobbi ritka/mikroszopikus problema, kiveve a beegest

az sgs1-gyel szerzett tapasztalatok szerint van ami 2 even belul beeg sajnos, persze joval tobb van ami nem

mondjuk a legtobb ember ugyis lecsereli elotte

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#42) Remus389 válasza wolfman (#3) üzenetére


Remus389
veterán

ezt a bolcsesseget, samsung d500, d600, d900?

g600?

meg sok jo kinyithatos telojuk is volt, pl az E310

rosszul emlekszel

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#43) enginev3.0


enginev3.0
félisten

"A Galaxy S III iránti igényt"

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#44) jagelo


jagelo
aktív tag

Tömegcikkkkk:):) mint anó a traperfarmer :o :o

(#45) Remus389


Remus389
veterán

egyebkent ezt a sikert nem kis reszben szerintem a super amoled kijelzo technologianak koszonhetik

megis miben jobb egy htc one-x-tol vagy LG 4X-tol egy sgs3? hardver es tudas ugyanaz, sot elobbiek talan jobb dizajnnal rendelkeznek

a kijelzo a kulonbseg, egy amoled kijelzonek mas a feelingje, nem olyan mint a monitorod, nem hatulrol van megvilagitva, maguk a pixelek vilagitanak

mas, szokatlan, ezert veszik meg inkabb a samoledes samsungot a laikusok

persze ossze lehet rola hordani mindenfelet, ezeket maguktol nem veszik eszre az emberek

a laikus azt mondja, mindharmat kiprobaltam, megneztem, de a Samsung képe tetszik a legjobban, ezert a Galaxy S3-at kérem szépen

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#46) AMD Power válasza tamasgal (#28) üzenetére


AMD Power
titán

Rossz hsz-re reagáltam. :B Valóban sok megy el a Samuból.

(#47) slyman válasza Remus389 (#45) üzenetére


slyman
csendes tag

ebben nagy igazság van..:) barátnőm is nézegette a telefonokat a szolgáltatónál majd megtapizta az s2-t mondhattam én bármit hogy talán túl sok neked, meg van jobb áron is más márka nézegesd még, abban a pillanatban le voltam fejezve mert az amoled beakasztott egy nagyot hátulról és nyert ennyi....:)

ma amúgy is kit érdekel hogy valóságosak a színek vagy sem hiszen egy virtuális világban vagyunk ahol szebbnek szeretnéd látni a valóságot nem..:)??? és valljuk be valóban szép nekem is valahol tetszik ha túlzás is...

és az átlag ember ez alapján dönt nem olvassa a balhét ami itt van meg a trollokat sem mit kaparásznak és ők az átlag vannak többen....

[ Szerkesztve ]

(#48) aram01


aram01
nagyúr

megérdemlik,nagyon jók lettek mostanában

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#49) Remus389 válasza slyman (#47) üzenetére


Remus389
veterán

szerintem sincs nagy jelentosege hogy nem pontosak a szinei, a lenyeg hogy kenyeztesse a szemed es boldog legy vele :)(kulonben is ikonok eseten vagy csempek eseten tokmindegy)

ranezel es egy kis szines ablak...

hiaba mondjak hogy itt hogy savosodik, pentile, foltosodik, nem szinhu, beeg, pixelhibas lesz, csikoz, kukaba valo... es az ips ennyivel jobb, annyival jobb, ezerszer jobb...kismillioszor... mik vannak meg?

itt nagyon szeretnek frocsogni ra..

akkor is 10 emberbol legalabb 8-9 a samoledes telefont veszi ... mert mas a feelingje, kontasztosabb, szinesebb, a samsungot az eladas erdekli

tudnak ok is PLS panelt, ips panelt is, azt mas is, de samoledet csak ok(legalabbis ilyen mennyisegi/minosegi szinten)

en se valtanek vissza lcd-s telefonra, egy fako vilagba vissza :)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#50) Akos1994 válasza devast (#6) üzenetére


Akos1994
aktív tag

Egyetértek.
Az anyaghasználattal megragadtak a hűű de csili-vili fekete zongoralakk + esetenként gagyi műanyag kombinációval. Lehet,hogy ez ízlés kérdése és nekem van csak hányingerem tőle, de azért túlzás,hogy a 130-150k-s telefon és a 20k-s is ugyanolyan minőségű házba van bújtatva.
A másik a szoftver. Volt egy S2-m egy évig és végül ezért adtam el. Mindenféle főzött,tákolt rommal stabilabb volt mint a hivatalos Samsung féle firmware-rel. Csörög a telefon és nem lehet elhúzni a zöld csúszkát,rejtélyes újraindulások,fagyogatások.. Plusz a TouchWiz amin még szintén lenne mit átgondolni. Vagy inkább a kukába dobni,az a biztos.
Olcsóbban adják/adták azért még mindig a mobiljaikat,és így hogy okostelefon vonalon már nincs annyira jelen a nokia,a sok egybites júzer a sáámsung-ot veszi mert az jóó meg occsó és a samsung meg nagyon tolja a marketinget és ezáltal az átlag embernek csak ők jutnak el az agysejtekig.
Kötve hiszem hogy mindent el lehet adni marketinggel,naponta látok olyan embereket akik a negyedét se használják ki a telefonjaiknak és S2/S3-al rohangálnak mert úgy tudnak fészbúkozni meg angry birds-özni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.