Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

:C :C

Sic Parvis Magna

(#2) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Bár megrögzött Xbox fan vagyok.
Meg kell hagyni kib@szottul irigylem ezeket a gameket a sötét oldaltól 😂

Give them nothing but take from them everything

(#3) 30z.Samu válasza Krissz1983 (#2) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ne aggódj, nálatok is vannak dolgok, amik jók lennének PS-en is. :)

Sic Parvis Magna

(#4) ldave válasza Krissz1983 (#2) üzenetére


ldave
félisten

360 korszakból még megértem, ha valaki megrögzött rajongó, de jelenleg mi tart ott? :) Mármint, hogy megrögzött maradj, nem csak sima rajongó :)

A Slime draws near! Command?

(#5) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Szép lista. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Az MS bajba lenne ha ilyen vagy hasonló videót kellene az exluziv cimekből össze vágni ;]

:DDD

(#7) 30z.Samu válasza ldave (#4) üzenetére


30z.Samu
félisten

A megrögzött rajongást nem tudom. :) Viszont egy pl EA Acces-nek örülnék PS-en is. :)

Sic Parvis Magna

(#8) Def26 válasza WhiteWalker (#6) üzenetére


Def26
félisten

erről most ez jutott eszembe. lenne lista ott is csak más. :D (xbox -om van, mielőtt valaki hisztizik)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Azt hiszem jól tettem, hogy a Sony mellett voksoltam anno.
Baromi jó lett ez a videó. :R

(#10) Scholes9 válasza <Lacy85> (#9) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Hasonlóan érzem én is :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#11) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ellie és Alloy :R

Life, Uh, Finds A Way

(#12) atike válasza Def26 (#8) üzenetére


atike
nagyúr

:DDD

Ez jó... :)

(#13) Xarina


Xarina
aktív tag

En mindig jobban szerettem Pc-n jatszani, de mar az elozo generacional be kellett latnom, hogy ha nem akarok kimaradni egy rakas jo jatekbol, akkor be kell szereznem egy Ps-t.

(#14) tailor74


tailor74
őstag

Impozáns összeállítás. :K :C

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#15) alratar válasza <Lacy85> (#9) üzenetére


alratar
addikt

+1

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#16) .LnB válasza Krissz1983 (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezért fogok én is majd egyszer ps-t venni. De az a sötét oldal, az nekem annyira sötét, mint ha a Gargantuába kellene strandpapucsban, és fecskében belesétálnom. :D amíg lehet kitartok a pc mellett.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) 30z.Samu válasza .LnB (#16) üzenetére


30z.Samu
félisten

"amíg lehet kitartok a pc mellett."

Én tavaly decemberig tartottam ki, de nem bántam meg a "szakítást". :N

Sic Parvis Magna

(#18) haxiboy


haxiboy
veterán

:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#19) Csapoati válasza ldave (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Engem a Forza (tudom, PC-n is van, de még nem az igazi ott, meg drága a vas ami kell alá), az EA Access meg a Game Pass. Van GoW-om meg Halom is pár, de azokat még csak kipróbáltam. :D El kell ismerni, hogy a PS exkluzív felhozatala sokkal jobb, ez nek vitás, de nem kell fannak lenni egy Xbox One-hoz sem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) 30z.Samu válasza Csapoati (#19) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálunk is van ám GoW... ;]

Sic Parvis Magna

(#21) Đusty


Đusty
őstag

RDR2 nem volt közte, van remény :)

(#22) Raysen623 válasza .LnB (#16) üzenetére


Raysen623
addikt

Szerintem ne lamentálj rajta sokat. Ez úgy is egy folyamat a játékos életünkben. Nekem is évekbe tellett rászánnom magam, de tavaly a hardver árak meggyőztek és nagyon okos lépés volt részemről a gaming életemben. Szóval: megéri és ne habozz! PS-re fel :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#23) .LnB válasza Raysen623 (#22) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én már egyszer váltottam. Elterveztem, hogy hagyom a Pc-t, vettem konzolt nagy tervekkel. Aztán ne jött be. Most is majd Pc mellé venném, nem helyette. És csak az exkluzívok miatt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24) alratar válasza .LnB (#23) üzenetére


alratar
addikt

Én is így vagyok, PC mellett Ps s működik a dolog.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#25) Đusty válasza .LnB (#23) üzenetére


Đusty
őstag

Így is van a PC örök a konzol meg a szükséges rossz :D

(#26) Raysen623 válasza Đusty (#25) üzenetére


Raysen623
addikt

Sajnos az arány már megfordulni látszik ha játékról van szó. Két cím tart még ki PC-n: WoW és D3. Minden más PS-en van.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#27) <Lacy85> válasza Đusty (#25) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ahhoz képest a PC-sek kapják manapság a szarabbnál szarabb konzol portokat, és nem fordítva.
Na vajon miért? :U

[ Szerkesztve ]

(#28) alratar válasza <Lacy85> (#27) üzenetére


alratar
addikt

PL.?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#29) sp8787


sp8787
addikt

Hat ez elszomorito!!!

Ebbol csak az derult ki ,hogy kijon az iden egy rakat teljesen erdektelen jatek es a Ghost of Tsushima meg jovore marad.

Es mielott barki ezt flame-nek venne. Teljesen megertem ,hogy ezeket a jatekokat sokan varjak es sokak szamara oriasi jatekelmenyt okoznak majd. De sztem nem vagyok egyedul azzal ,hogy ezek a jatekok teljesen hidegen hagynak.

(#30) Katorga12 válasza .LnB (#16) üzenetére


Katorga12
csendes tag

Jól megférnek szerintem egymás mellett.

[ Szerkesztve ]

(#31) <Lacy85> válasza alratar (#28) üzenetére


<Lacy85>
addikt

AC Unity, Mafia 3, Batman: Arkham Knight, Dishonored 2, stb.
Akad bőven, ami konzolon már megjelenéskor tök jól ment, a PC-s verziót meg szanaszét kellett patch-elni, mire egyáltalán megkaphatta a "játszható" plecsnit. :D
Manapság már a konzol az elsődleges platform a fejlesztőknek, és inkább a PC lett a szükséges rossz. Sajnos...

(#32) .LnB válasza <Lacy85> (#31) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Final Fantasy XV, Gears of War 4, Forza 7, Forza Horizon 3, Destiny 2 stb. Ezek meg mind újabb játékok azoknál, amiket te felsoroltál, és szinte kifogástalan port mindegyik.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33) <Lacy85> válasza .LnB (#32) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nem azt mondtam, hogy mindegyik port rossz, csak azt, hogy elég sok ilyen van.
Mondjuk a Forza is megérezte rendesen, hogy nem csak Box-ra jött ki.
Eltűnő textúrák, kimaradó hangok, stb. Amíg Xbox ex. volt, addig nem volt ilyen gond azzal sem.
Valamint ugye azon volt a hangsúly, hogy az elsődleges platform most már bőven a konzol, nem pedig a PC.
Multiplatform játékokat jobban viszik konzolokon, és többen is játszanak velük, mint PC-n.
Nézd meg mondjuk a BF1-et is. Még Xbox-on is több a player.

Ezeket csak azért írtam, mert távolról sem igaz az, hogy "a PC örök a konzol meg a szükséges rossz"
Amúgy ez sem mai téma. Már ~2011 környékén is cikkeztek erről.

[ Szerkesztve ]

(#34) .LnB válasza <Lacy85> (#33) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az, hogy mivel mennyien játszanak az egyedül multiplayer játékoknál számíthat. Viszont én személy szerint nem tudnék például R6:Siege-ezni konzolon. Zavarna, hogy az igazi játék, normális irányítással, az PC-n zajlik. Lehet bohóckodni konzolon kontrollerrel, de ennyi.

Én mikor váltottam akkor is ez volt a bajom, hogy komoly multiplayer játék nincs konzolra. Én meg arra vevő vagyok. Se CS, Dota2, WoW nem volt, és azóta sincs. Egy COD4 single playert simán végigtoltam konzolon, majd megvettem PC-re és promoddal multiztam elég sokat.

Viszont van egy listám amiért vennék PS4-et:

Final Fantasy VII Remake (majd jön)
God of War
Detroit: Become Human
Horizon Zero Dawn
Infamous
The Last Guardian
The Last of Us
Until Dawn
Uncharted
Shadow of the Colossus
Death Stranding (majd jön)

Ezeket mind szívesen végigjátszanám.

Van Xbox-os listám is, hogy az miért lenne jó:
Jobb a kontroller.
ennyi.
:D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#35) <Lacy85> válasza .LnB (#34) üzenetére


<Lacy85>
addikt

FPS-eket mondjuk én is utálom konzolon. Single player (pl. Doom) még okés, de a multik... pfff. :DDD
PC után nem tudom megszokni őket.
Kontroller meg egyén függő. Van itthon géphez Xbox kontroller is, de a DS4 után nekem nagyon gáz. :DDD
Sokkal jobban tetszik a PS-é.

(#36) Raysen623 válasza .LnB (#34) üzenetére


Raysen623
addikt

Multis játékokat is szépen lehet tolni kontrollerrel is ha megtanulod. Az egész teljesen más és ez a lényeg. A jövőben sem engedném az egér+bill kombót konzolra, mert azzal megölik az egészet, a multis játékok meg könnyen lehet olyan létszámvesztést szenvednének el, ami később az eladásokban is megmutatkozhat.
WoW már nem is lesz, de remélem Blizzard-ék a következő hasonló játékukat már úgy tervezik, hogy lehessen portolni konzolra is.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#37) Csapoati válasza .LnB (#32) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az FH3-at nem mert nem volna erre a listára tenni. :D A Destiny 2 viszont tényleg példás.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#38) .LnB válasza Csapoati (#37) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog


:D

A mikrofonos dolgot is hamar javították, meg mos már a városba sem esik le az fps. problem solved. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#39) GodGamer5 válasza 30z.Samu (#3) üzenetére


GodGamer5
addikt

Még jó, hogy pc-n szinte mindegyik elérhető... ;)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#40) 30z.Samu válasza GodGamer5 (#39) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, csak ilyen hardver árak mellett úgy voltam vele, hogy elég volt. 1X év után hagytam itt a platformot.

Sic Parvis Magna

(#41) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

A kontrolleres bohóckodás így megy konzolon
youtube.com/watch?t=207s&v=V0Y4tRhg2NQ

Life, Uh, Finds A Way

(#42) Scholes9 válasza hombre[EU] (#41) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez csak egy dolog. De, aki nem vesz konzolt, olyan játékokról marad le, amik olyan élményt adnak, ami máshol nem elérhető :) A PS4 a legjobb példa most erre szerintem. A nevetséges PC hardver árakról és a szánalmas optimalizálásról ne is beszéljünk. Én végeztem vele, nincs, ami ott tartana...a mostani konfigomra sztem, amíg szét nem rohad nem fogok költeni egy forintot sem.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#43) rumkola


rumkola
veterán

PS-nek mindig is ott a helye a PC mellett az exkluzívok miatt. :R

(#44) alratar válasza rumkola (#43) üzenetére


alratar
addikt

Ez így van. :)

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#45) ConseQuence


ConseQuence
csendes újonc

Exkluzivok miatt hülyeség konzolt venni. Az előző gen jön emulátorba, a mostani meg PS Now-ra. Csak várni kell pár évet. Részemről érdekesek és jóknak néznek ki, de nem annyira h ne várjak pár évet s vegyek konzolt.

(#46) 30z.Samu válasza ConseQuence (#45) üzenetére


30z.Samu
félisten

Oké jó.. :D

Sic Parvis Magna

(#47) Scholes9 válasza ConseQuence (#45) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD :DDD :DDD :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.