Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Nem azért a két fillérért, de egy JVC DLA-NX9 jobb választás lenne.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#2) koop6 válasza Vikthor (#1) üzenetére


koop6
tag

A JVC, amit írsz, 2200 lumen, tipikusan házimozi környezetbe való, vagyis jól sötétíthető helyre, míg a cikkben említve is van:

"egy olyan terméket jelentett be, amit elsősorban az üzleti felhasználóknak, múzeumokba, kiállítóterekbe nagyobb irodákba, rendezvényközpontokba szánnak.",

"maximális fényárama 6000 ANSI lumen, ami azt jelenti, hogy kevéssé ideális körülmények között is szavatolja a viszonylag jó képminőséget."

Vagyis nem lenne jobb választás a JVC, max. olcsóbb...

(#3) Neovenator


Neovenator
senior tag

Afelől nem is lehet kétség, hogy a projektorok szerepe egyre inkább csökken

Lemaradtam valamiről? Tévéket fognak szerelni a világ mozijaiba?

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#4) Pttypang válasza Neovenator (#3) üzenetére


Pttypang
veterán

Ez elég kis rétege a piacnak.

Everybody lies.

(#5) hemaka válasza Neovenator (#3) üzenetére


hemaka
nagyúr

Kivancsi vagyok egyebkent mikor lesz tenyleg olyan, hogy led falat fogunk bamulni a moziban.

(#6) Akula


Akula
őstag

Ami jó, az egyből drága is! El bírnék viselni egy ilyet otthonra! :R

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#7) Neovenator válasza Pttypang (#4) üzenetére


Neovenator
senior tag

Továbbra se tudok olyan 100 inch-es tévéről, ami proji áron kelletné magát...innentől kezdve nem értem a csökkenő szerepet. :)

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#8) Neovenator válasza hemaka (#5) üzenetére


Neovenator
senior tag

Aki az oldschool moziélményre, vetített képre van kalibrálva kölyökkorától, annak totális killjoy lesz...az ifjaknak meg ugyan tökmindegy, de akkor már minek egyáltalán mozi? A netflix generációnak ez már egyáltalán nem olyan fontos, gondolnám...

[ Szerkesztve ]

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#9) hemaka válasza Neovenator (#8) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mondjuk igen, bar a fiatalok csak azert jarnak moziba, mert a plazaban van es alapbol is ott lognak a tobbiekkel. Ha kulon lenne mashol, szerintem megcsapanna a latogatottsaguk elegge.
En mondjuk pont nem vagyok moziba jaros tipus, utalom hogy nem lehet megallitani, meg legalabb egy barom mindig ott ul a kozeledben, akivel gond van. Raadasul nekem hangosak a mozik nagyon, fuldugoval voltam legutobb is. 😂

(#10) Akula válasza Neovenator (#7) üzenetére


Akula
őstag

én azt sem tudtam, hogy csökken.
de ha igen, azt csak az alacsony fényforrás élettartammal lehet magyarázni (na nem ennél a jelenlegi terméknél, hanem általánosságban) annak a pótlása meg nem két fillér.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#11) Neovenator válasza hemaka (#9) üzenetére


Neovenator
senior tag

Megértem, nem mindenkinek jön be a popcorn zabálós fless, annyira nekem se...de otthonra azért nem rossz. :)

Akula:

5 éve nyúzom az Epson-om, de még mindig csak a lámpaidő felénél tartok...8-10 évente 37 ezer forint annyira nem vészes. :)

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.